To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

no i sie zacznie :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Inca2
Zapisalam dzis Hubcia do przedszkola. Bedzie mial 5 lat we wrzesniu idzie po raz pierwszy do prawdziwego przedszkola. Wiem, ze Wasze dzieciaczki szly wczesniej. Moj dopiero teraz. Ciekawe jak to bedzie icon_smile.gif
Lua
Inca dobrze będzie icon_lol.gif
Moja jak poszła do przedszkola miała 2,5 roku i było dobrze. Teraz kocha przedszkole.
Nic siÄ™ nie martw.
Inca2
Dzieki Lua, troche sie obawiam tych chorobsk, ale moze dobrze bedzie icon_smile.gif
użytkownik usunięty
Inca, będzie dobrze!
Myśmy przed Zosią roztaczali wizję przedszkola, jako nagrody, jako czegoś wspaniałego, tak, że sama bardzo chciała iść. Oczywiście, że były małe kryzysy na początku, ale poszło raczej gładko. Chodzi do przedszkola od miesiąca, a ja w końcu mam chwilkę oddechu (na tyle, na ile się da przy Hance, której idą zęby icon_evil.gif ).
No i dziecko siÄ™ ze mnÄ… nie nudzi icon_lol.gif

Pozdrawiam
Paka
dori
Wszystko będzie w porządku,tylko potrzeba jest dziecku troszke czasu na przyzwyczajenie się.Mój synek zaczynał od żłobka jak miał 1rok i 7 miesięcy.Przeżył to strasznie.A dziś kończy za 2 miesiące przedszkole i już teskni za nim.
justin
inca, będzie dobrze. Moja natka poszła do złobka jak miała 5 miesięcy i przezylismy. Hartuj dzieciaka na dworze i da rade icon_biggrin.gif
Inca2
Dzieki dziewczyny za pocieszanie, mysle, ze Hubert przejdzie to naturalnie, gorzej ze mna icon_wink.gif zwsze byl w domu albo (na samiutkim poczatku) ze mna, albo z babcia czy dziadkiem icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.