To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

plastry antykoncepcyjne pewnie już kolejny raz

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

cydorka
jak w tytule , szukałam w google coby mi nikt nie powiedział , że na łatwizne poszłam ale w google jest dużo informacji co to ja sobie z ulotki moge przeczytac a mi chodzi o doswiadczenia własne, skuteczność, komfort noszenia, słyszałam, że się odklejają prawda to?, a jak z kapielami basenem itp
cyd
Mika
plastry icon_wink.gif
milly
cydorko, przy nadciśnieniu to zapomnij moja droga o antykoncepcji.
milly
hormonalnej, rzecz jasna icon_biggrin.gif
Tobatka
Ech.. Ja bym chciała, ale waga.. niby nie mam tych 90 kg, ale niewiele mniej, a waga jak to waga - lubi się wahać icon_evil.gif

Tylko mi nie piszcie, że mam sobie schudnąć... Za leniwa jestem, za mało waleczna, za mało systematyczna... ech... icon_evil.gif wink.gif
kas
Tabatka,
ale na prawdę warto spróbować plastrów !!!
Stosuję już je od chyba roku i jest rewelacyjnie (oczywiscie oprócz tego ochydnego kleju wokół plasterka)!
Są apteki w których można Evrę kupić za 46 zł.
Pzdr Kas
Tobatka
Lekarz mi nie przepisze ze względu na wagę.. Mnie do tych 90 niewiele brakuje, a przeciez 1-2 kilogramowe wahania są naturalne... Więc jestem za blisko granicy. Musiałabym najpierw schudnąć.. Ale jak pisałam ja suę na chudnięcie nie nadaję - za leniwa, za mało konsekwentna, za mało systematyczna... Ot..
cydorka
sorki ze sie nie odzywałam alem chora , przez 3 dni 39 goraczki i na kompa sił brak
mika dzieki jak zwykle ty to wszystko potrafisz znaleźć

Tobi ale moja waga to tez oscyluje niebezpiecznie w poblizu tej granicy, mój gin stwierdził: no to teraz bedzie pani miała mobilizacje i bedziemy chudnąć, ja pani nie pozwole w następną ciąże zajść z taką waga (chwilowo nie mam takich planów- ciąży znaczy się), ręki to tego nie przyłoże, chudniemy , pilnujemy się, mó gin twierdzi, że z doświadczenia sowich pacjentek może powiedziec że mniejsze łaknienie i skutki uboczne zwiazane z wagą niz przy tabletkach no więc zdecydowałam sie spróbować a jednocześnie odchudzać
w środe minie 2 tydzień jak sie zaczełam odchudzać całkiem nieźle mi idzie (ale o tym w innym watku- tym razem jestem pod opieka lekarza i chyba tego mi było trza)

milly ale ja nie mam nadcisnienia ogólnego tylko wysokie cisnienie w gałce ocznej a to nie to samo- o parodio mam niskie ciśnienie ogóne( co przy podwyzszonym w oku jest jednym z czynników źle wróżących na okoliczność Jaskry) i antykoncepcja hormonalna nie jest tu przeciwskazaniem

nic to zobaczymy jak będzie z plastrami i odchudzaniem i wogóle
cyd
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.