To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mrzeżyno

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ewulka73
Uwielbiam tą miejscowość ,tam się z mężem poznaliśmy.Mimo że byłam tam już 8 razy i znam jak własną kieszeń to w tym roku znowu tam pojadę. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Edziia
Można prosić więcej informacji na temat tego miejsca: lokalizacja, może jakieś namiary na noclegi, może jakaś strona www?
Szukam czegoÅ› sprawdzonego na wakacje icon_exclaim.gif

A czy polecasz to miejsce na wakacje z bardzo ruchliwymi dwulatkami icon_question.gif
ewulka73
Mrzeżyno to mała miejscowość obok Kołobrzegu.Ja od zeszłego roku jeżdżę do ośrodka zamkniętego tzn.firmowego.Ale dotycchczas jeżdziłam do Bogdanki i miejsce w sam raz dla dzieci (duży ogrodzony teren)plac zabaw organizowane baliki itp.Warunki też niezłe my zawsze mieszkaliśmy w pawilonach(bezpośrednie zejście na trawkę)

https://www.lewgoland.itn.pl/
kasiap.
CYTAT(ewulka73)
Mrzeżyno to maÅ‚a miejscowość  obok KoÅ‚obrzegu.Ja od zeszÅ‚ego roku jeżdżę do oÅ›rodka zamkniÄ™tego tzn.firmowego.Ale dotycchczas jeżdziÅ‚am do Bogdanki i miejsce w sam raz dla dzieci (duży ogrodzony teren)plac zabaw organizowane baliki itp.Warunki też niezÅ‚e my zawsze mieszkaliÅ›my w pawilonach(bezpoÅ›rednie zejÅ›cie na trawkÄ™)
https://www.lewgoland.itn.pl/


w tym roku bede w Bogdance w dwoch ostatnich tygodniach sierpnia. Jak zwykle polecam to miejsce icon_smile.gif
tata007
Bylem tam 2 razy. W skali 1-10 oceniam na 7+. Miejscowosc podobna do setek miejscowosci nadmorskich tzn. ulica glowna i poboczne osrodki, budki, kanajpki, wieczorne imprezy dostepne dla ludzi po 30 i wyzej icon_wink.gif , port rybacki, etc. Jednak wszystko to w umiarkowanym tonie, nie nachalne i calkiem mile. Bardzo ladna plaza, szeroka i idealna do spacerow. Temperatura wody znosna.

Dla nie lubiacych tloku, polecam wyjazdy koniec sierpnia - poczatek wrzesnia. Ceny leca znaczaco w dol, sama miejscowosc wycisza sie i z dnia na dzien widac zwijajace sie straganiki. Cos urokliwego...

Pod koniec mojego pobytu rozpoznawalem wiekszosc wczasowiczow z racji stanu zaawansowania ciazy moje zony i zalecane spacery icon_wink.gif

Bliskosc Kolobrzegu sprawia ze w ciagu 15-20 min. jazdy samochodem mozna zakosztowac urokow wiekszego kurortu z wszelkimi jego plusami i minusami - lacznie z wycieczka wodoletem do innych krajow (pamietajmy o paszpotrach).

Zakazdym razem spalem tutaj https://www.venus.ta.pl na terenie osrodka kryty basen, plac zabaw, zamkniety parking, tereny rekreacyjne, bar pod chmurka, dyskoteka dla imprezowiczow, SWIETNE JEDZENIE (nie wydzielone porcje przynoszone na talerzach lecz przydzialy na stoliki, zawsze nadmiarowe), do plazy 50m przez nadmorski lasek, duzo dzieciakow, pokoje w roznych standardach. W skali 1-10 osrodek oceniam na 8+. Goraco polecam!!!

Czas nocnego dojazdu z Bielska-Bialej = 9h z krotkimi przestojami na siku i rozprostowanie kosci, jadac przez Lodz i dalej na Kologrzeg.
gdyl
zapraszam na moje forum o mrzeżynie:) Http://gdyl.gd.funpic.de lub www.mrzezyno.za.pl Mam tam super duzo zdjec . Historii tej miejscowosci i zapraszam do wspołtworzenia serwisu icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.