To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dobry samoopalacz ???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

alusiaa
Chciałabym wiedzieć ,czy jest może jakiś,z którego korzystałyście i jest godny polecenia?A którego wystrzegać się jak ognia? icon_wink.gif
Dodam,że chodzi przede wszystkim o nogi icon_biggrin.gif

Z "sun spa" chyba jednak nie skorzystam- nie wyobrażam sobie ,żebym miała brązową buzię,o rany icon_lol.gif icon_wink.gif
Acha, myślałam o samoopalaczu do nóg Yves Rocher,wiecie coś o tym?
Kurczę,bo jak nie,to znowu zostaną mi tylko pończochy samonośne icon_confused.gif
milly
Loreal - samoopalacz w żelu. W miarę naturalny kolor opalenizny, ładnie się rozsmarowywuje i nie zostawia za dużo zacieków wink.gif
Dodorka
GARNIERA w sprayu daje wspaniałą opaleniznę-trzeba uważać na kolana (mogą być ciemniejsze) szybko widać efekty
alusiaa
Dziękuję-samoopalacz Garnier jest o połowę tańszy niż ten Loreal... icon_biggrin.gif
Któryś sobie lada dzień sprawię icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
ania16
Polecam balsam brązujaco-relaksujacy "SOPOT" firmy Ziaja. Pozostawia na skórze delikatny odcień opalenizny, a co najważniejsze można go stosować do każdego rodzaju skóry. Używam go niezmiennie od 2 lat . Rewelacja!!! icon_biggrin.gif
Sel
CYTAT(ania16)
Polecam balsam brązujaco-relaksujacy "SOPOT" firmy Ziaja. Pozostawia na skórze delikatny odcień opalenizny, a co najważniejsze można go stosować do każdego rodzaju skóry. Używam go niezmiennie od 2 lat . Rewelacja!!! icon_biggrin.gif

to prawda i fajnie pachnie! a najlepsze efekty sa po solarium.
agak
PodciÄ…gam wÄ…tek.
Samoopalacz mi potrzebny bo wyglądam jakbym w filmie Zmierzch grała.
Wymyślono coś nowego w ciągu ostatnich 5 lat? Głównie na ciemniejszej twarzy mi zależy.
gozar
Sopot Spa Ziaja
logomama
Czyli samoopalacz można stosować niezależnie, czy się chodzi do solarium, czy nie. Tzn. to, że ktoś chodzi i stosuje samoopalacz to nie nadwyrężenie skóry ??
OLA77
CYTAT(agak @ Fri, 08 Jan 2010 - 19:08) *
PodciÄ…gam wÄ…tek.
Samoopalacz mi potrzebny bo wyglądam jakbym w filmie Zmierzch grała.
Wymyślono coś nowego w ciągu ostatnich 5 lat? Głównie na ciemniejszej twarzy mi zależy.

chusteczki samoopalajÄ…ce dax cosmetics- dla mnie super. jedna starcza na 3-4 "zabiegi". jeszcze takie z rossmann sun cos tam, ale nie pamietam nazwy.
kasiaaaaa
A ja polecam balsam brązujący Nivea. Używam i jest świetny.
https://www.sklip.pl/img/p/60-89-large.jpg
Bururum
CYTAT(OLA77 @ Tue, 26 Jan 2010 - 15:16) *
chusteczki samoopalajÄ…ce dax cosmetics- dla mnie super. jedna starcza na 3-4 "zabiegi". jeszcze takie z rossmann sun cos tam, ale nie pamietam nazwy.



A nie zostają żadne plamki po nich? I wygląda to naturalnie?
ciao
Ja z kolei bardzo polecam Vichy,moze nie jest tani ale bardzo,bardzo wydajny mi poprzednia tubka starczyla na...............3 lata!!!Az termin waznosci sie skonczyl i reszte musialam wyrzucic.Efekt opalenizny jest bardzo naturalny.Zazwyczaj stosowalam na twarz i szyje ale nogi tez pociagnelam kilka razy i bylo OK
Inanna
Najlepsze efekty zaobserwowałam po diorze (na twarz) i lancome (pianka) na nogi. Nie wiem, ile toto teraz kosztuje, bo odkąd mam dzieci nie wywalam kasy w taki bezsensowny sposób.
OLA77
CYTAT(Bururum @ Wed, 27 Jan 2010 - 17:29) *
A nie zostają żadne plamki po nich? I wygląda to naturalnie?

nie zostająicon_smile.gif oczywiście trzeba brwi, okolice uszu i tam gdzie stykają się włosy z czołem przetrzeć wacikiem.
cena dax cosmetics to ok 3zł szt, a tego z rossmana za 2szt 1,99
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.