To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

CERAZETTE A KRWAWIENIE!!!!!!!!!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

dori
12 dni temu dostałam niby okres(a niby dlatego,bo jakiś taki krótki i słabe krwawienie) i w tym właśnie dniu przyjęłam pierwszą tabletke CERAZETTEI dziś ni z gruszki ni z pietruszki krwawienie.Naprawde nie wiem o co chodzi.A-HA dodam,że w zeszłym tygodniu zapomniałam wieczorem tabletki i wzięłam następnego dnia rano.KARMIE PIESIĄ.Troszke sie wystraszyłam i nie wiem czy przypadkiem nie powinnam pójść do gina??????
burek
Ja w ten sposób właśnie reagowałam na te tabletki. Przestałam brać po trzech miesiącach. No bo po co to brać skoro skorzystać i tak nie można. icon_evil.gif
dori
Burku,czyli prawdopodobnie nie dla mnie te tabletki???I tak poprostu bywa!!!!dzięki za odpowiedż,jutro biegne do gina.
alusiaa
Jeśli przeczytalas dobrze ulotkę-to nie musisz biec do gina.Tam wyraznie stoi o mozliwych plamieniach. icon_biggrin.gif Nic sie nie dzieje,to normalka.
burek
CYTAT(alusiaa)
Jeśli przeczytalas dobrze ulotkę-to nie musisz biec do gina.Tam wyraznie stoi o mozliwych plamieniach. icon_biggrin.gif Nic sie nie dzieje,to normalka.

Normalka... A jeśli plamienie jest non-stop? To też normalka? W końcu w ulotce stoi. icon_evil.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.