To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kiedy siÄ™ zaczyna okres ;-) ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

skanna
Pytanie idiotyczne, ale jak zwykle zapomniałam zapytać lekarza icon_biggrin.gif

Czy jeśli normalną miesiączkę poprzedzają dwa dni plamienia, to początek cyklu należy liczyć od początku plamienia czy normalnego krwawienia?

Zdaje się, że tej niewiedzy właśnie zawdzięczam pierwsze dziecko icon_redface.gif (choć w sumie niekoniecznie).
Po jej urodzeniu problem się nie powtórzył, więc zapomniałam uzupełnić luki, a teraz problem wrócił, a ja nadal nie wiem. A że trzeciego dziecka zdecydowanie nie chcę posiadać, to wolałabym, żeby mnie ktoś oświecił. Do lekarza wybieram się dopiero w przyszłym miesiącu i wolałabym, żeby to nie była wizyta ginekologiczno-położnicza icon_twisted.gif
iff
od jasnej czerwonej krwi, nie zadnych brudzen, plamien brazowych...
Larien
CYTAT(iffona)
od jasnej czerwonej krwi, nie zadnych brudzen, plamien brazowych...


JasnÄ… czerwonÄ… krew? A jest coÅ› takiego?
iff
heheh.. no nie wiedzialam jak to zobrazowac.. nie od brudzen , plamien w kolorze brunatnym/brazowym.. jak zeschnieta krew, no ale swieza.. jak swieza to czerwona... no qrde inaczej wyjasnic nie potrafie icon_wink.gif zywa=swieza to mialam na mysli
skanna
Jak zwał, tak zwał, wiem o co chodzi icon_smile.gif
Dzięki.
moko.
Skanna wiesz ja mam ten sam kłopot icon_wink.gif moje miesiączka to 2 dni plamień -5 dni krwawienia i kolejne 2 dni plamień ( zarąbiście icon_wink.gif ) no i Skanna po rozmowie z moim ginem wiem, ze miesiaczka zaczyna mi się w dniu plamień, tylko u mnie to tak wolno trwa, zanim się miesiączka rozkręci na dobre, potrzebuje mój organizm tylu dni przygotowania.
skanna
CYTAT(moko.)
Skanna wiesz ja mam ten sam kÅ‚opot wink.gif  moje miesiÄ…czka to 2 dni plamieÅ„ -5 dni krwawienia i kolejne 2 dni plamieÅ„ ( zarÄ…biÅ›cie  :wink: ) no i Skanna po rozmowie z moim ginem wiem, ze miesiaczka zaczyna mi siÄ™ w dniu plamieÅ„, tylko u mnie to tak wolno trwa, zanim siÄ™ miesiÄ…czka rozkrÄ™ci na dobre, potrzebuje mój organizm tylu dni przygotowania.


Hmmmm, to mi teraz zabiłaś ćwieka - bo mam dokładnie tak samo. icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
adzia
Jak się komuś chce icon_wink.gif i temperaturę pomierzy, to na kilka - kilkanaście przed okresem (prawdziwym) spada. O ile cykl był owulacyjny. Po tym można poznać.
skanna
CYTAT(adzia)
Jak siÄ™ komuÅ› chce icon_wink.gif i temperaturÄ™ pomierzy, to na kilka - kilkanaÅ›cie przed okresem (prawdziwym)  spada. O ile cykl byÅ‚ owulacyjny. Po tym można poznać.


Kilka, kilkanaście czego??
adzia
Godzin, of kors, godzin icon_wink.gif Przepraszam.
Potwora
Od czerwonego, zdecydowanego krwawienia.
Mam ten sam problem co Wy - wiecie, że te plamienia przed okresem oznaczają niedobory progesteronu w drugiej fazie cyklu?
Ja prawdopodobnie będę musiała go brać icon_rolleyes.gif icon_confused.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.