To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

22.04.2005

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anonimowy
Proszę pomyślcie 22 kwietnia o godz. 10-tej o naszych dwóch Aniołkach, które odeszły od nas 12.04 w 9t3d ciąży, a tego dnia będą pochowane na Südfriedhof Nürnberg.

Myśleliśmy o wspólnym grobie oferowanym przez klinikę, ale nasze Aniołki pozostałyby bez imienia, bez daty, jedynie z numerkiem. Dlatego zdecydowaliśmy się na normalny grób wśród innych również imiennie pochowanych dzieci. Dziś po raz pierwszy i ostatni dotknęłam moich kruszynek. Do trumienki dodaliśmy oczekujące na nich skarpetki, kilka pożegnalnych słów i morze łez...

W tym również miejscu chciałabym naszym Aniołkom podziękować za te chwile, które dane nam było z nimi spędzić. To był najszczęśliwszy czas w moim życiu.
miriam
Cathleen bardzo bardzo mi przykro czytac takie wiesci icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
bede myslami z Wami icon_sad.gif
przytulam Cie wirtualnie przytul.gif ,brak mi slow,bo wiem ze teraz i tak sa zbedne,lacze sie z Wami w bolu,i mysle o Was
kasiask
Cathleen!! Jeszcze raz łączę się z Tobą w tym bólu i bardzo, bardzo współczuję!!!
Ale najbardziej jest dla mnie niesamowite, że macie możliwość pochowawania swoich dzieci w normalnym grobie. W Polsce nie spotkałam się z czymś takim, żeby mozna było mieć grób nienarodzonego dziecka. A to z pewnością ułatwiłoby pogodzenie się z taką stratą.
Myślę o Was gorąco!!
amo
Strasznie mi przykro. Mam nadzieje, ze Bog da Wam ukojenie w bolu.
malinowa i Malina
Bardzo Ci współczuję. Zaglądnij na stronę www.dlaczego.org.pl
Jest to takie miejsce, gdzie znajdziesz ludzi, którzy przezyli to co Ty, będziesz mogła tam "zapalić światełko" dla swoich maluchów.
pozdrawiam
anonimowy
Kasiask, tutaj dzieci poniżej 500g mogą, ale nie muszą być normalnie pochowane oraz nie podlegają rejestracji w księdze rodzinne. Natomiast dzieci pow. 500g muszą być pochowane przez rodziców i można dokonać ich rejestracji.
Żona, dziękuję za adres.
Esther@
Cathleen, bardzo mi przykro... Jestem z Wami myślami i mocno przytulam...
mama_do_kwadratu
Cathleen, myślę o Was... przytul.gif
amania
bardzo mi przykro...
blaire
Będę z wami myślami, choć tyle mogę zrobić. Tak bardzo mi przykro...

Kasiu, córeczka mojego brata ma swój grób. W Polsce. Pod koniec 6-tego miesiąca płód obumarł. 48 godzin moja bratowa męczyła się rodząc martwe już dziecko... Ale mają grób. Mają to miejsce, w które idą w dniu jej urodzin, by dać jej kwiatki, zapalić znicz. W Wielkanocną sobotę stawiają tam koszyk z jajeczkami, zajączkami... Myślę, że dzieki temu jest im dużo łatwiej.
OlivkaMamaNorbercika
Cathleen ściskam Was bardzo mocno przytul.gif
Zobaczycie jeszcze nadjedzie dzień w którym zostaniecie szczęśliwymi rodzicami. Pomodlę się by ten dzień nadszedł jak najszybciej...

A z Waszymi Aniołkami kiedyś się spotkacie w Niebie.
Na mnie też czeka tam Aniołek.
pchelka10.05
blaire ile bym dała zeby miec chociaz grób po swojej dzidzi a nie ten okropny ból który mimo 2 lat nie mija nawet troche !!! nieraz zazdroszcze osobom bo one przynajmniej maja grób maja gdzie isc i porozmawiac a ja nie mam nic tylko wspomnienia pozdrawiam goraco asia
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.