To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Psychiatra poszukiwany

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Aleksandra_D
Witam

Poszukuję psychiatry dla dorosłych. Najlepiej jak by były krótkie terminy. No i oczywiście by był dobry. Ha ale mam wymagania - i tani.
Pozdrawiam
Ola
Ika
Ola, mam dobrego, jesli chcesz. Nie wiem, czy to tanio - ale poniżej stówy icon_wink.gif Terminy dość przyzwoite, bo prywatnie to jednak sporo można... Jakby co, daj znać, to Ci wrzucę namiary.
marghe.
też kogoś mam.. odezwij sie
basiau
Wyciagam temat, bo teraz ja szukam dobrego specjalisty. Proszę, wrzućcie mi namiary na priv. I na jakiegoś sensownego psychologa też.
cydorka
podbijam
udało mi się namówić znajomą na terapię, ale problemem jest bariera finansowa,
wydaje mi się że w przypadku tej osoby na jednej wizycie się nie skończy
czy jest możliwe w Warszawie znaleźć dobrego .. wydaje mi się chyba na początek psychiatrę, który powie co jak, zaleci ew terapię
państwowo
jak to jest niby nie trzeba skierowania do psychiatry, ale do wielu poradni państwowych aby się zapisać jednak trzeba skierowanie od rodzinnego
muszę zebrać jakieś wieści i podać na przysłowiowej tacy bo chyba inaczej nic z tego nie bedzie
da się państwowo, czy bez szans
cyd
basiau
Cyd, do psychiatry nie powinni chcieć skierowania od rodzinnego, do psychologa mogą podobno.
Nie wiem jakiej natury są problemy znajomej, ja natomiast znalazłam sensowną panią psycholog a nie psychiatrę, ale i taki tam pewnie pracuje. Z tym że to jest przychodnia leczenia uzależnień, mnie jako DDA przyjęli bez problemu.
Jakby co to pisz.
pcola
Do psychiatry nie jest potrzebne skierowanie od lekarza rodzinnego. Tylko terminy na fundusz sÄ… bardzo
odległe icon_sad.gif
Grażyna7
Polecam PaniÄ… IwonÄ™ Tkaczuk, przyjmuje w kolektywie Psychologgia na ul. Chmielnej, otrzymasz na pewno tutaj fachowÄ… pomoc.
alka25
Na Chmielnej w Warszawie?
Grażyna7
CYTAT(alka25 @ Tue, 26 Sep 2017 - 16:11) *
Na Chmielnej w Warszawie?


Tak, a dokładniej to Warszawa Chmielna28A m 1 i 2
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.