To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mamy z Sosnowca

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

rossen
Witam mamy z Sosnowca.

Mam na imie Magda i mam 27 lat. Od prawie roku jestem mama malego aniolka ( icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif ) zwanego Bogusia.
Prawie cale moje zycie spedzilam w Sosnowcu. Njapierw na Akacjowej (SP nr icon_cool.gif. Pozniej w latach 91-95 chodzilam do Prusa.
Po maturze kontakty jakos sie rozluznily( icon_cry.gif )
Od ponad czterech lat mieszkam w Holandii i teraz juz wogole stracilam kontakt z ludzmi. A jestem ciekawa co i jak.
Wiec jak ktos mi moze pomoc moze mnie pamieta itd to bardzo prosze.

Pozdrowienia
Magda Pieniazek
azja
Cześć!
Ja co prawda nie jestem w twoim wieku, ale czemu nie napisać kilku zdań? icon_smile.gif
Na Akacjowej często bywałam, bo miałam tam koleżankę z LO. Możliwe że się znacie (znałyście?), nie wiem, czy z dobrej strony icon_smile.gif. Tą koleżnką była Kasia Trela. Chodziłyśmy razem do Plater (1889 - 1993).
Ja po skończeniu szkoły zupełnie z nikim nie mam kontaktu. Nie uczyłam się dalej, choć zdałam egzaminy do policealnej szkoły w Bytomiu. Moje plany los tak pokrzyżował, że zamiast pójść do szkoły poszłam do pracy, poznałam mężczyznę mojego życia i w 1995 roku urodziłam pierwszego Synka. Gdy kiedyś spotkałam się przypadkowo z kilkoma "koleżankami" z klasy licealanej i wymieniałyśmy między sobą informacje co u kogo słychać padło takie zdanie na mój temat: " A co u ciebie słychać? - spytała jedna z dziewczyn i nieczekając na odpowiedź podsumowała: A co u ciebie może być słychać?? !!"
Po takim spotkaniu miałam serdecznie dość. Wymieniłyśmy się wizytówkami (ja nie miałam swojej bo co ja mogę robić... dziecko itd.) obiecując sobie, że się zdzwonimy.... I na tym się skończyło.
Powiem ci jednak, że tych kontaktów mi nie brakuje-mam tak wypełniony dzień, że na nudę czasu w nim nie ma!
A znajomych mam mam sporo w sieci... icon_smile.gif
Pozdrawiam szczerze i gorÄ…co, zapraszam do mailowania...
Na necie jestem od poniedz. do soboty od 6.30 do 14.00.
Asia
azja
Lub ile miesięcy...
Moje brzdące mają teraz 8,5 roku starszy i 21 miesięcy młodszy.
asia
beattta
CYTAT(azja)
Chodziłyśmy razem do Plater (1889 - 1993).


Cześć Asiu!
Chodziłam do Plater w latach 1988-1992, więc może się znamy icon_razz.gif (chociaż z widzenia). Znałam nawet jedną Asię, niestety nie mogę sobie teraz przypomnieć nazwiska, ale mieszkała na Hallera (dawna Franciszoka).
Jeśli masz ochotę zapraszam na gg (numer jest w moim profilu) icon_biggrin.gif

Pozdrawiam
rossen
Czesc Asiu.

Moja Bogusia za kilka dni (2 lipiec) konczy roczek. O jej ale ten czas leci.
I jest prawdziwym diabelkiem icon_twisted.gif icon_twisted.gif Od dwoch miesicey chodzi i wszedzie jej pelno wiec mam rece pelne roboty. No ale sama to rozumiesz. Ty masz dwojke. Ja trzy dni w tygodniu mam dodatkowego chlopaczka do opieki i szczerze powiedziawszy ciesze sie gdy idzie do domu.
Nazwisko Trela cos mi mowi tylko ze nie wiem co. Spytam sie siostry jak przyjdzie (tez mieszka tutaj).
My jeszcze nie mielismy spotkania w Liceum ale juz to widze. Ja zawsze bylam takim out-siderem wiec pewnie nikt nie oczekuje ze do czegos dosdzlam i cos zrobilam. No ale coz trudno.
Nie bardzo wiem co mam pisac.
Sosnowiec pewnie sie juz bardzo zmienie w ciagu tych 4 lat. W polowie lipca jedziemy do Polski wiec sobie zobacze.
Pozdrowienia Magda icon_cool.gif icon_lol.gif

A tak wogole to moja mama odpowiedziala na twoje ogloszenie o niani. Jedno jest pewne gdybym tak daleko nie mieszkala to Bogusia pewnie by spedzala caly czas z babcia. Ostatnio mama byla tu jakis czas i maluch bardzo sie rozwinal. Ja chyba nie mam tyle cierpliwosc.

No to koncze
Do uslyszenia
malflu
[color=indigo][/color]Hej Dziewczyny Sosnowieckie.
mam 26 lat i od roku NIE MIESZKAM w Sosnowcu. Przeprowadziłam się do rodzinnej miejscowości mojego męża do Bestwinki.
Ale w Sosnowcu mam rodzinę i często tu bywam. Moi rodzice mieszkają na Środuli i tu najczęściej spaceruję z moją 21 miesięczną Zuzią
Pozdrawiam Sosnowiczanki icon_smile.gif
Gosia
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.