To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Chłapowo, Władysławowo...Hel

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

miikaka
Witajcie!
Wybieramy się, w końcu w tym, roku na wakacje własnie w te okolice. icon_biggrin.gif Może jedziecie też w tamte strony? A może wiecie coś o sprawdzonych barach-jadłodajniach(obiady dla dzieciaków), o atrakcjach dla maluchów a może o miejscach, które trzeba omijać. W ogóle to podzielcie się wrażeniami jesli byłyście własnie tam icon_smile.gif
Pozdrawiam
moko.
Hej icon_smile.gif
Będe we Władysławowie od 13-29 lipca icon_smile.gif

Atrakcji jest wiele. m.in Wesołe Miasteczko, Fokarium na helu, i pełno jest atrakci przy knapach( huśtawki, samochody-zwierzaki do bujania), Ośrodek przygotowań olimpijskich, oj nie bedziecie się nudzić.
Wyzywicie się wszędzie, bo jedzenie jest dobre i nie jest drogie.

Plaża jest piękna i na niej jest ślizgawka, poducha do skakania(skoczek)

p.s
w jakim terminie Ty będziesz?
miikaka
Cześć icon_biggrin.gif

Myśmy byli tam trzy lata temu z naszą Natalcią...i pamietam te wszystkie atrakcje...nawet basen odwiedzilismy. Zastanawiam się jednak czy coś tam się pozmieniało... czy przybyło ciekawych "instytucji" wink.gif
My bedziemy (niestety) do 12 lipca, a nasza baza wypadowa bedzie w Chłapowie ale zamierzamy bawić się aż do Helu icon_lol.gif

PS Szkoda , że się nie spotkamy icon_sad.gif
Majka_1
Myśmy byli w zeszłym roku...własciwie z większych obiektów nic nowego...nadal strasznie dużo ludzi i mnóstwo straganów. Więc kasa poleci...
My w tym roku jedziemy zwiedzać spokojniejsze miejsce-Dąbki

Miłego wypoczynku

Majka
Alrys
Moko my będziemy we Władysławowie 2 i 3 tydz. lipca tam jest fantastycznie właśnie wróciłam z Leksem w niedzielę w nocy po 2 tygodniach. Naprawdę polecam. Mieliśmy fantastyczną pogodę opaliliśmy się.Tylko podobno strasznie dużo ludzi jest w sezonie.

Mam nadzieję że się spotkamy. icon_wink.gif
bruni
ja jade do chłapowa 1-31 sierpien
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.