To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

lektury przygotowujace do przedszkola

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agabr
Szukam bajek przygotowujacych do przedszkola , poki co znam "Franklin idzie do szkoly"i "Opowiesci Misia nestle"b
zilka
CYTAT(agnieszkabryndza)
"i "Opowiesci Misia nestle"b


No nie wierzę, że Misia Nestle będziesz czytała... wink.gif icon_eek.gif Kamyczek chyba też jest przedszkolny?
malinowa i Malina
bryn, Ty masz zdecydowanie za duzo wolnego czasu. icon_wink.gif
ewis_
Ja kupiłam kamyczka, ale szybko pożałowałam, bo jakoś mnie tenże wkurza icon_mad.gif Ale córci się podobało, bo ona - o dziwo- kamyczki lubi ...
zilka
CYTAT(żona)
bryn, Ty masz zdecydowanie za duzo wolnego czasu. wink.gif


zdecydowanie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
addera
CYTAT(aleve)
Ja kupiÅ‚am kamyczka, ale szybko pożaÅ‚owaÅ‚am, bo jakoÅ› mnie tenże wkurza  :x  Ale córci siÄ™ podobaÅ‚o, bo ona - o dziwo- kamyczki lubi ...


a mnie wkurza, że w ksiązce Kamyczek jest Kamyczkiem a bajce w TV jest Kajtusiem icon_confused.gif To tak jakby Koziołek był raz Matołkiem a raz Głupolkiem np icon_lol.gif
feroMonik
My na razie czytujemy "w tym temacie" "Kamyczek. Przedszkole" i "Dzień malucha". Obie mogę polecić. Do tego indoktrynacja własna i rodziny wink.gif
siłaczka
"Dzień malucha" z wydawnictwa Skokowski.
marghe.
https://www.mareno.pl/ksiazka.php?isbn=83-7311-804-7
Agnieszka AZJ
https://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=1...2710792&v=2&s=0
zilka
Ja na razie nie będę Flo nic czytać bo póki co ona się rwie do przedszkola, jak będę sama rozwijać temat to mnie zamęczy do września... icon_wink.gif icon_lol.gif

Szkoda, że to nie gwarantuje bezproblemowej adaptacji... icon_sad.gif

zilka
agabr
CYTAT(zilka)
Ja na razie nie bÄ™dÄ™ Flo nic czytać bo póki co ona siÄ™ rwie do przedszkola, jak bÄ™dÄ™ sama rozwijać temat to mnie zamÄ™czy do wrzeÅ›nia... wink.gif  :lol:  

Szkoda, że to nie gwarantuje bezproblemowej adaptacji... icon_sad.gif  

zilka
Zaczynasz mi niebezpiecznie kogos przypominac icon_twisted.gif
Tak , tak Misia Nestle poczytam jedrkowi jak tylko skonczymy czytac Fakt.b
agabr
CYTAT(zilka)
CYTAT(żona)
bryn, Ty masz zdecydowanie za duzo wolnego czasu. icon_wink.gif


zdecydowanie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Malpy, ja sie chce profesjonalnie przygotowac , zaplecze teoretyczne posiadac.b
Ciocia Magda
CYTAT(agnieszkabryndza)
Malpy, ja sie chce profesjonalnie przygotowac , zaplecze teoretyczne posiadac.b


siÄ™, czy dziecko? icon_biggrin.gif

bo z tego co pamiętam, to ja miałam większe problemy z adaptacją przedszkolną (jako rodzic) niż moje dzieci.

i na to Kamyczek ani Nestle nie pomaga. Mi pomogła p. Dolto (jestem monotonna? wink.gif )
m_sl
Hej
A my czytamy Lulaki. Fajna książęczka. Jest i o tym jak rano nie chce się człowiekowi wstać, i o leżakowaniu.
Polecam
Malgosia SL
kamami
Michał lubi Opowiadania dla przedszkolaków Renaty Piątkowskiej. Jest to książka o przedszkolaku Tomku i nie jest tylko o przedszkolu. Michałowi spodobały się szczególnie "smoki rurowe".
kamami
Monika_D
CYTAT(m_sl)
Hej
A my czytamy Lulaki. Fajna książęczka. Jest i o tym jak rano nie chce się człowiekowi wstać, i o leżakowaniu.
Polecam
Malgosia SL


My tez lubimy Lulaki! icon_lol.gif
Libi
No to my też musimy zaopatrzyć się w jakąś lekturę, bo Szymonek coś tak szepta, że nie pójdzie do przedszkola icon_confused.gif
agabr
CYTAT(Monika_D)
CYTAT(m_sl)
Hej
A my czytamy Lulaki. Fajna książęczka. Jest i o tym jak rano nie chce się człowiekowi wstać, i o leżakowaniu.
Polecam
Malgosia SL


My tez lubimy Lulaki! icon_lol.gif
mamy juz lulaki , bardzo sie jedrkowi podobaja , zmienilismy bohatera z hubercika na jedrusia icon_wink.gif.b
grzałka
CYTAT(kamami)
Michał lubi Opowiadania dla przedszkolaków Renaty Piątkowskiej. Jest to książka o przedszkolaku Tomku i nie jest tylko o przedszkolu. Michałowi spodobały się szczególnie "smoki rurowe".
kamami


U nas też smoki rurowe to przebój icon_biggrin.gif
Ale "opowiadania..." polecam raczej juz przedszkolakom, nie-przedszkolak nie czuje klimatu icon_smile.gif
CrazyMary
My tez mamy "Dzień malucha". Polecam, Marta ją uwielbia, tylko, że bohaterką jest dziewczynka. icon_smile.gif
kamami
Chłopakom Lulaki się bardzo spodobały. Dziękuję.
kamami
Dorka
Znalzałam coś takiegow necie: Regina Dąbrowska"Będę Przedszkolakiem".

cyt."Będę przedszkolakiem to książka stanowiąca pomoc dydaktyczną dla rodziców wprowadzających swoje dzieci w nieznany świat przedszkola. Książka w przystępny i obrazowy sposób przedstawia typowe sytuacje, które dziecko napotka w każdej placówce"
Cena detaliczna 1 egzemplarza wynosi 10 zł. + koszt przesyłki https://www.blizejprzedszkola.pl/

Silije
A ja polecam "Pora do przedszkola" Anny Sójki z biblioteczki Mamo to ja. U nas każde dziecko otrzymywało egzemplarz w czasie pasowania na przedszkolaka. Kolorowe, sympatyczne.
Zilka moja Julka wyrywała się bardzo do przedszkola i adaptacja była rzeczywiście bezproblemowa. Ech, to było w 2002 roku, ale ten czas gna.
iff
silije bylas juz w poradni z Julka ? bo gdzies mi umknal watek wlasciwy, moglabys napisac pare zdan?
Silije
IdÄ™ pojutrze icon_exclaim.gif
iff
aaa, ja ide w piatek, nie wiem czemu ale sie boje icon_wink.gif
Silije
Iff opisałam jak było w starym wątku z ankietą.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.