To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Chodzicie do solarium?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

M.Madziarek
Od niedawna zaczęłam chodzic do solarium i jestem baaaardzo zadowolona. Ładnie się opaliłam icon_smile.gif Zawsze blada Madzia, a teraz ładnie opalona i naprawde sie sobiie podobam ha icon_exclaim.gif
Tak sie cieszę, że mogę coś zrobić tylko dla siebie, to zdecydowanie poprawia samopoczucie, jeden ze sposobów na chandry i doła, których u mnie nie mało niestety icon_confused.gif

A wkrótce czas i na fryzjera mam nadzieje... icon_biggrin.gif

Dziewczyny, a Wy chodzicie na solarium?Jestescie zadowolone z opalenizny?

Pa
Madzia icon_cool.gif
Mika
kiedyś chodziłam ale solarium "wyciągnęło" ze mnie jeszcze więcej piegów w miejscach w których nigdy ich nie miałam więc zrezygnowałam ze sztucznego opalania wink.gif czekam na słoneczko-też opali ale piegów aż tylu nie będę miała wink.gif

ale przyjemne jest takie ciepełko kiedy na dworze jeszcze nie da się wystawić do słońca
Sel
CYTAT(Missy Madziarek)
Dziewczyny, a Wy chodzicie na solarium?Jestescie zadowolone z opalenizny?

jacha... wink.gif
Mika
tak poza tematem ....

matko jedyna Selcia,co sie stało z Twoimi ustami ??!! icon_lol.gif
Arwena.
Ja bywam wczesną wiosną, żeby obronic się przed uczuleniem, jakie co roku powoduje u mnie słońce. Zimą i jesienią praktycznie nie chodzę.


Off topic: Sellina zęby Ci urosły icon_eek.gif icon_lol.gif
Maciejka
Ja chodzę zwykle kilka razy na początku sezonu odkrywania nóg, zeby nie straszyc sinicą przyzwoitych ludzi. Niestety nogi opalaja mi się bardzo trudno i nawet solarium tylko je lekko podbarwia, choć plecy potrafi przypiec. Ale gdyby nie solarium, to mogłabym całe lato chodzić w krótkich spodenkach i miec białe nogi. nie wiem co zrobię w tym roku, bo na solarium raczej sobie nie pozwolę. Przyjdzie chodzić w długich kieckach całe lato... icon_biggrin.gif
Sylwia M.
Ja chodzę i bardzo, ale to bardzo poprawia to moją samoocenę jeśli chodzi o wygląd.
Opalam się średnio łatwo, ale na brązowo i w ogóle jestem gruboskórna więc nie ma mowy o żadnych podrażnieniach czy piegach icon_eek.gif
Arwena.
Maciejka a jakby tak same nogi do środka włożyć ? wink.gif
Sel
CYTAT
matko jedyna Selcia,co sie stało z Twoimi ustami ??!!

....zbyt dużo krwi mi już upito... icon_lol.gif
amania
nie chodzę
addera
amaniu, bo ty nie musisz wink.gif

Ja chodziłam, ale teraz nie chodzę. Moze wybiorę się kilka razy w maju, żeby trochę koloru przed "rozebraniem się" złapać wink.gif Ale ja nie lubię chodzić, mam chyba klaustrofobię, bo czuje się jakbym w trumnie leżała icon_eek.gif
Mika
CYTAT(addera)
Ale ja nie lubię chodzić, mam chyba klaustrofobię, bo czuje się jakbym w trumnie leżała  :shock:


to idź na stojące -zdecydowanie więcej miejsca,lepiej i szybciej opala wink.gif
ja na leżącym NIGDY się nie zamknęłam icon_lol.gif w "tubie" spokojnie wytrzymam te 12 minut wink.gif
Maciejka
CYTAT(Arwen)
Maciejka a jakby tak same nogi do środka włożyć ?  :wink:


Arwen, od zawsze marzę o wersji noznej solarium. Zakupiłabym sobie takie na stałe do domu, bo jednak opalenizna po solarium szybko znika.

A w sprawie łóżkowe czy stojace, to zdecydowanie polecam kabiny, w których człowiek sobie stoi. No nijak nie mogłam się zrelaksować w tym łózku. Cały czas czekałam, kiedy klapa górna opadnie na mnie i mnie przygniecie i zastanawiałam się co wtedy zrobić. A w kabinie mogę stać. tylko trzeba pamiętać, żeby ręce troche podnosić, żeby się boki też opaliły. icon_biggrin.gif
Sylwia M.
Stojące jest też dobre pod tym względem, że nie pływasz we własnym pocie icon_smile.gif
addera
No dobra, rozumiem stojące ok, ale jak stoicie z zamknietymi oczami to nie kreci Wam sie w głowach ?
A co do potu, to ja jakos niespecjalnie pocę sie w solarium, poza tym jak łózko jest dobrze klimatyzowane to chyba nie pływa się we włsnym pocie icon_wink.gif
moko.
lubię chodzić do solarium, oj bardzo lubię.
Chodzę bardzo rzadko, ale chodzę icon_smile.gif
uwielbiam leżeć , stojące łózko mnie męczy.
M.Madziarek
Chodzę na leżące, nie byłam na stojących, więc nie mam porównania.
Jakoś niespecjalnie się pocę w solarium. Jest ok. icon_smile.gif Bardzo polubiłam.
Agnes-3
Chodzilam systematycznie do zeszlego miesiaca.Miesiac temu zaczelam brat tabletki anty.Naczytalam sie ze czesto przy stosowaniu tabletek po opalaniu moga pojawic sie plamy na skorze.Podobno trudno je pozniej usunac.
Napiszcie ktora bierzy tabletki anty i korzysta ze sztucznego sloneczka..Pliss
Z checia bym poszla icon_rolleyes.gif
M.Madziarek
To wlasnie ja. Korzystam z solarki i biorę tabletki, nie mam plam na skórze, a wręcz wyleczyłam moje strupeczki na pleckach icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif
Jestem potrojnie zadwolona bo:
- opaliłam sie
- poprawiło sie moje samopoczucie i jakos tak podobam sie sobie w lustrze icon_wink.gif
- znikneły moje strupki.

I sie tak fajnie czuje icon_smile.gif

Polecam!
Madzia
Arwena.
Ja biorę i jeszcze mi się żadne plamy nie przydarzyły. icon_smile.gif
Pecia
nie chodze
ostatni raz bylam .....10 lat temu icon_lol.gif
moko.
dziś byłam na 12 min icon_smile.gif
czuję się sietnie, tego mi było trzeba icon_smile.gif
i to ciepełko prawie mnie uspało icon_biggrin.gif icon_wink.gif
alusiaa
To moze glupie,ale nie wiecie,czy można się opalać "bez twarzy"?
Poszłabym,ale na buziaku mam i naczynka i piegi... icon_evil.gif
Potwora
CYTAT(alusiaa)
To moze glupie,ale nie wiecie,czy można się opalać "bez twarzy"?
Poszłabym,ale na buziaku mam i naczynka i piegi... icon_evil.gif


przykryj sobie ręcznikiem albo wyłącz lampy na twarz
Agnes-3
Zaryzykowalam i poszlam znowu na solarke.Boje sie nadal tych plam ale...raz kozie smierc.Boosz...jak mi tego sztucznego slonka brakowalo icon_lol.gif
alusiaa
olaart,to tak można?
Bo jeśli tak to pędzę icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif .
A w tubie stojącej tez tak mozna?
Potwora
CYTAT(alusiaa)
olaart,to tak można?
Bo jeśli tak to pędzę icon_biggrin.gif  :D  :D .
A w tubie stojącej tez tak mozna?


Tam gdzie ja chodzę można wyłączyć lampy na twarz.
Może po prostu zapytaj obsługi.
Litka
Nie chodze, bo i tak sie nie opalę. Juz niejedni próbowali mnie podbarwic, twierdząc, że takich też opalali, ale na nic sie to zdało icon_lol.gif

mam tak jasną karnację, ze nawet solarium nie pomoże
ulla
Ja też mam jasną karnację, ale opalać się nie lubię, być opalona tez nieszczególnie (zwłaszcza na twarzy), więc sobie odpuszczam. Za to straszę latem nieopalonymi nogami i ramionami.

Jak nic muszę pojechać na wykopaliska...wtedy siłą rzeczy się opalę, bo spędzając na powietrzu 8-10 godzin dziennie, nawet chowając się w cieniu, nie sposób sie nie opalić...
agabr
Uwielbiam byc opalona , do solarium nie chodze .b
mama_do_kwadratu
Nie cierpię się opalać- w realu ani na niby icon_wink.gif
anax
po namowie kolezanki wybrałam się z nią na solarium.Byłam pierwszy raz w zyciu.Pani z obsługi zaleciła mi 7 min koleżanka mówiła żebym weszła na 5min.Ale ja sobie myslę ze co mi tam dwie w tą czy w tamtą.to poszłam na siedem a teraz nie mogę usiaść bo mam spaloną pupkę icon_lol.gif i wogóle nogi też mam czerwone i rece. icon_confused.gif
Chyba jenak zostanę przy słoneczku,bo tak i tak się spalę.
e_Ena
Anax, ale smarowałaś się czymś przed tym solarium?
Ja byłam już dwa razy po 7 min i raz 10 i jestem zadowolona, na razie koniec z solarium, resztę dopełni może już słońce icon_wink.gif
oliweczkas
Byłam kilka razy na solarium stojącym. Bardzo milutka rzecz!
anax
ena -nie smarowałam się wcześniej.kobieta obsługujaca solarim polecała mi krem nawilzający za 4,50zeta , stwierdziłam że to za drogo na jedno smarowanie.
A wy używacie jakiegos kremu przed opalaniem?
amo
Bylam w solarium raz przed slubem, zeby nie wygladac jak corka mlynarza. Efekt byl taki, ze dostalam w dniu slubu opryszczki, po po opalaniu od razu wyszlam na dwor. Na szczescie udalo mi sie ja zwalczyc do godziny slubu!
Kocurek
Ja chodzę na stojące (za rzadko, by być ładnie opaloną, ale aby biel chociaż lekko złamać icon_wink.gif )
Brzydzi mnie leżące (ale ja paskudna jestem, wyobrażam sobie że ktoś tam leżał 10 min. temu, pocił się i..... a psikanie i wycieranie ręcznikiem do mnie nie przemawia) choć opalanie na solarium w ogóle dla mnie jest stresem icon_eek.gif
W tamtym roku opalając się nie smarowałam się niczym, ale wiem, że się powinno icon_rolleyes.gif Teraz paćkam się specyfikiem "mega bronzer" firmy Onyx - i jest super. Faktycznie opalam się po tym mocniej, skóra jest super nawilżona, miękka i co najważniejsze dla mnie, po opalaniu nie wydziela tej ohydnej woni, która od razu po solarium pędziła mnie prosto pod prysznic.
Mama Anka
Chodze przed Sylwestrem i przed latem czesto, ale nie za czesto, pare razy i potem juz sloneczko robi swoje. Z tym, ze to sloneczko, to mi sie bardziej agresywne wydaje niz solaruim icon_confused.gif . Jezeli chodzi o higiene to sama sobie czyszcze raczej, chybaze widze, ze babka juz to zrobila przy mnie. Chodze na lezace, a po - zawsze biore prysznic, uzywam tez roznych kremow do opalania, nie pamietam nazw. Zalezy - raz daja raz kupuje. Ech ja tam uwielbiam solarium, muzyczka, ciepelko, czasem chodze na 10 min. czasem na 15, a bywalo i na 17, a kiedys jak bylam mlodsza to na 20, ale nie wygladam jak mulatka, nie mam suchej cery , bo ja z natury bladzioch jestem, ale opalam sie na brazowo. icon_biggrin.gif
i.
CYTAT(addera)
No dobra, rozumiem stojące ok, ale jak stoicie z zamknietymi oczami to nie kreci Wam sie w głowach ?
A co do potu, to ja jakos niespecjalnie pocę sie w solarium, poza tym jak łózko jest dobrze klimatyzowane to chyba nie pływa się we włsnym pocie  :wink:


Byłam raz w takim stojącym i prawie że mnie wynosili stamtąd icon_wink.gif
Na solaruim mi słabo, nawet jak leżę.
Ale nie chodzę już z innego powodu. Miałam brodawkę, która była b. podejrzana (już wycięta). A po opalaniu niestety mnie wysypuje pieprzykami.
No a ostatnim razem jak byłam złapałam grzyba - łupież pstry (prawie na całym ciele).
Coffee
nie chodze regularnie
ale od czasu do czasu
glownie ide..jak dopada mnie chandra..zima gdy u nas na dworze szaro i brak mi swiatla
wiem ze "terapia swiatlem" na mnie super dziala
bo po wychodze jak na skrzydlach...optymistyczna do swiata icon_wink.gif

kiedys na lezace
teraz tylko stojace
raz ze opala rownomiernie
dwa wydaje mi sie bardziej higieniczne icon_wink.gif
bufcia
nie chodze. wole olejek busajna z pachnacej krainy on nadaje mi koloru icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.