To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pot-ratunkuuuuuuuuuu!!!!!!!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

marcena
Kochane pomóżcie mi strasznie się poce Najprawdopodonie przez hormony. Bo zaczęło sie to jak przestałam karmić .
Nic mi nie pomaga przeszłam juz przez Dove. CD, Lady speed stick(fioletowe) Te kosmetyki pomagają na krótka mete. Po godzinie musze sie myć i przebierać wrrrrrrrrrrrr.........
Może znacie jakieś skuteczne sposoby lub kosmetyki????????
Pomózcie prosze!!!
pozdr. M.
Mika
to kup sobie Etiaxil
wink.gif
Arwena.
Miałam napisac to samo co Mika.

Zakupiłam i jestem zadowolona bardzo. icon_smile.gif
marcena
Serdeczne dzięki. Zaraz zamówie icon_smile.gif
Mam jeszcze jedna pytanko:
Czu rzeczywiscie wystarczy stosować raz dwa razy w tyg? Bo nie moge w to uwierzyc.
Mika
wystarczy icon_biggrin.gif
Arwena.
Wystarczy. Największym mankamentem wink.gif jest czekanie aż zaaplikowany wyschnie wink.gif Ale działa icon_smile.gif
Mika
CYTAT(Arwen)
Wystarczy. NajwiÄ™kszym mankamentem  :wink:  jest czekanie aż zaaplikowany wyschnie  :wink:  Ale dziaÅ‚a  :)


ja wtedy sięgam po ...suszarkę icon_lol.gif
marcena
CYTAT(Mika)
CYTAT(Arwen)
Wystarczy. NajwiÄ™kszym mankamentem  :wink:  jest czekanie aż zaaplikowany wyschnie  :wink:  Ale dziaÅ‚a  :)


ja wtedy sięgam po ...suszarkę icon_lol.gif


Jakby co to ja przejme ten sposób icon_wink.gif Jutro pójde kupić. Już nie mogę się doczekać. icon_smile.gif Mam juz dosyć tego potu bleeeeeeeeeeeeeeee icon_evil.gif
Agusiao
ten preparat jest super icon_biggrin.gif użyłam go tylko raz a już widzę poprawę icon_wink.gif
Agusiao
mam pytanie do osób stosujących Etiaxil, bo nie wiem czy dobrze rozumiem....
przez 2-3 dni stosuje się codziennie na noc, a potem dwa razy w tyg. czy w dni kiedy się tego nie używa należy stosowac inne antyperspiranty czy żadnego ??
Arwena.
Agusia żadnego. Nie potrzeba icon_biggrin.gif
marcena
Dziewczyny dziękuje icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Za mną dwa dni bezpotne icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Jejku hurrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pokłony dla was za to blagam.gif icon_wink.gif

Aha ten czas "suszenia" jest dłuższy od suszenia włosów icon_sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.