To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pozdrawiam! :))

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Nana
Pozdrawiam wszystkie zagraniczne mamy! icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
Mieszkam w Sztokholmie,Szwecja.Jestem mama rocznej Carolyn. wink.gif

Nana,ktora przywedrowala tutaj z edziecka icon_surprised.gif icon_razz.gif
Guśka
I ja pozdrawiam bardzo serdecznie
Mieszkam sobie w Groningen na północy Holandii. Mam 17 miesieczną córeczkę Natalię
i również przyszłam z edziecka
ganga
i ja tez przyszlam z eDziecka icon_lol.gif i nie wiem czy mam znowu cos o sobie tutaj w jakim watku typu "przedstawmy sie"... aaa tam nie pisze juz! Jak ktos bedzie chcial cos jeszcze wiedzec to zapyta, nieprawdaz?
gaga (mama oli)
No prosze! samo edzieckowe towarzystwo! ja tez.
Jestem Aga edzieckowa gaga mama oli ( tutaj rowniez!). Mieszkamy w pol. Kalifornii.
Pozdrawiamy i przesylamy duzo goracego sloneczka!
Aga& Olka
asia W-punkt
Hej
ja tez edzieckowa, asia W- punkt (mama Natalie), a teraz jeszcze malego Marko ( jeszcze w brzusiu, termin 14. 07)
Mieszkamy w Daun w Niemczech
Pozdrawiam wszystkie mamusi na emigracji.
miriam
ja tez jestem z edziecka icon_biggrin.gif
pozdsrawiam wszystkich z Dortmundu icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
KasienkaW
witam wszystkie zagraniczne mamy , tez przyszlam z edziecka, szkoda ze sie rozlecialo...........
mieszkamy w Niemczech i mamy 5 dzieci , w tym 3-miesieczne bliznieta-wczesniaki.
pozdrawiam KAsienka
barbara sandelin
Mam 7 miesieczna coreczke - Ida , jak chceszpogadac to napisz na 0709759715@euromail.se
idusia
CYTAT(barbara sandelin)
Mam 7 miesieczna coreczke - Ida , jak chceszpogadac to napisz na 0709759715@euromail.se

Zarejestrowalam sie w maluchach i tez przychodze z edziecka
i jestem autorka tego wyzej
Pozdrawiam
Ariadna
[color=green][/color]Witam wszystkich serdecznie i goraco pozdrawiam z Danii.Jesli macie ochote porozmawiac zastac mozna mnie na gg pod nr 1738083 . icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.