To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

kardiolog:(:(znów coś nowego:(:(

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

miriam b
dziewczyny od jakiegos długiego czasu mam problemy z ciśnieniem...strasznie niskie a czasem skaczące do baaaardzo wysokiego...prawidłowego to w ogóle nie miewam:)niskie nawet tak jak ostatnio kiedy zasnęłam w pracy w ciągu kilku sekund na fotelu to 78/43....wysokie najwyższe jakie miałam to 210/180.....w ogóle bez sensu no nie?????ale wracając....poszła ostatnio do lekarza bo mnie coś ślinianki pobolewały z takimi objawami rzadko chodzę bo nie mam czasu a poza tym jako farmaceuta to mysle że pozjadałam wszystkie rozumy chyba:):)także doświadczenia na sobie robię:).......jak mi lekarz zmierzył ciśnienie to sie przeraził....okazało się że mam zmiany osłuchowe,jakies szmery na sercu...mało tego na ekg coś niewyrażnie wyszło...dał mi skierowanie do kardiologa.....i twierdzi że to wypadający płatek zastawki!!!!!!!!!!!!!!!czy któraś z was cierpi na coś takiego ?????
marghe.
zerknij tu
https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=98...9816&highlight=
miriam b
dzięki:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.