To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wycieczka do Rud

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

rzenia
Dziewczyny pewnie macie wieksze doswiadczenie w ankietach itp., ja sie narazie za to nie biore... icon_eek.gif
W kazdym razie kto chetny niech sie wpisuje.
Wycieczka do Rud Wielkich
w planie:
zwiedzanie wioski indianskiej- moze byc z pieczeniem kielbasek przy ognisku
www.hantajo.com
oraz zabytkow
https://www.republika.pl/korpas/
mozna rowniez pojezdzic kolejka waskotorowa i polazic po ogromnym parku. z_choinka.gif
Jaki termin Wam odpowiada
14, 15 maj?

rzenia
moko.
rzeniu pasuje mi 14-15 super:)
ale mam pytania:
pyt.1 zwiedzanie będzie trwało 1 dzien tak ?
pyt.2 o której godz miałybysmy sie spotkać?
pyt.3 bierzemy chłopów?(mężów)
beattta
To może 15-go? Rzenia, może Ty pomyślisz o godzinie, bo wiesz co i jak icon_wink.gif i chyba będziesz przewodnikiem całej gromadki. Dla mnie tym razem mogą (ale nie muszą icon_wink.gif ) być połówki.

p.s.
może poprosić moderatora o przeniesienie wątku na śląskie?
rzenia
Lepiej pojechac wczesniej i zaczac od zwiedzania wioski (2,5 godz.), (moze byc na 9.00 lub 12.00).

Jesli bedziecie mialy ochote i sile po zwiedzaniu mozna jeszcze pojsc do parku, mozna zjesc cieply posilek "Pod Debami", mozna przejechac waskotorowka.

Ja chcialabym wziasc chlopa, moze sobie z luku postrzela:), pozatym beda tam atrakcje dla mezczyzn zarowno malych jak i duzych.

Przygotowaliśmy 2,5- godzinny blok programowy, który jest realizowany w następujących godzinach:


9.00-10.30 12.00-13.30 15.00-16.30


Nasz 150 minutowy program obejmuje:

zwiedzanie wioski z przewodnikiem
strzelanie z Å‚uku,
rzuty włócznią,
"kręcioły",
indiański połów ryb,
legendy z towarzyszeniem indiańskiego fletu,
naukę indiańskiego tańca,
malowanie twarzy,
indiańską pocztę,
indiański sklepik z pamiątkami,
ognisko z możliwością upieczenia przywiezionych przez uczestników kiełbasek
iff
rzenia ekstra brzmi!
ja sie pisze plus moi chlopcy, meza nie bedzie, moze jeszcze wezme syna sasiadki, ale to bedzie na tydzien przed komunia i nie wiem czy nie ma jakis spotkan wtedy
termin mi najbardziej pasuje
a to sobie postrzelam z luku icon_wink.gif ktora bedzie lepsza ode mnie ? icon_wink.gif
beattta
CYTAT(iffona)
a to sobie postrzelam z luku icon_wink.gif ktora bedzie lepsza ode mnie ? icon_wink.gif

mogę postrzelać, ale proponuję wtedy odsunąć się na bezpieczną odległość wink.gif
burek
Bardzo fajnie. Ja oczywiście jeszcze nie wiem czy będę bo muszę chłopine namówić. Sama sie nie piszę do biegania z Emi. icon_rolleyes.gif
Proponuję przenieść wątek na nasze śląskie podforum, a tu później napisać relację. Osobiście niezbyt często tu zaglądam. icon_redface.gif
I jeszcze pytanko: co to są "kręcioły"?
miriam b
chętnie pojadę:):)ale 15!!!plizzzzz:)bo 14 jedziemy dalej remontowac dom:(i 15 chętnie bysmy odpoczęli....icon_smile.gifa i może chłopa zaciągnę???icon_smile.gif
beattta
Chyba mamy już wymagane minimum icon_biggrin.gif , ale dopisujcie się jeszcze, bo im więcej tym weselej wink.gif

Miriam b, mnie też bardziej pasuje 15-ty i chyba właśnie na 15-go się umawiamy icon_confused.gif
rzenia
Dziewczyny sprobuje umowic nas na 14 (miriam niestety zwiedzanie jest od poniedz. do soboty). Od 4 do 13 maja cena promocyjna 12 zł/za osobę, od 14.05 cena 15 zl. Opiekunowie i wychowacy nie placa ale w naszym przypadku wiekszosc nas to beda opiekunowie ale s icon_razz.gif Ale sprobuje zalatwic jakis rabacik.
Bedzie dodatkowa atrakcja GLOWA BIZONA! Cieszycie sie?

rzenia
miriam b
no ja już mniej:(bo chłopa namówiłam z ledwością i teraz się będzie cieszył że się z babami nie musi użerać:(icon_sad.gificon_sad.gif....a może on pojedzieme remonciki robić a ja z wami sie polenię????icon_smile.gif
AlexK
A przepraszam, jak tam dojechać?? Bez samochodu??
Bo z Katowic do Gliwic to wiem jak, ale co dalej??
burek
Kobiety ja odpadam. Jadę poleczyć zakrzepicę. icon_evil.gif
rzenia
Termin ustalony i godzina zwiedzania wioski indianskiej icon_idea.gif

15 maja (niedziela) godz. 10.00
zwiedzanie potrwa 2 godziny!
Indianie zaproponoweali wczesniejsza godzine, zeby zakonczyc program przed upalem w poludnie.
Po zwiedzaniu ustalimy co dalej: park, kolejka, obiad?

Zglosily sie:

miriam
beatta
iffona
rzenia

Jesli kogos pominelam niech sie dopisze, zabierzcie chlopow!
Alex podaj maila wytlumacze Ci jak dojechac!

Pozdrowienia
rzenia
rzenia
Zapomnialam dopisac

moko

Umowmy sie o 9.45 kolo poczty w Rudach z dziecmi a kto moze to z chlopem, indianie sa rozbici z tylu za budynkiem poczty.
Houkh

pisze chaotycznie bo z pracy
iff
ja tez poprosze o wytyczne dla dojazdu nawet nie wiem w ktora to strone
rzenia
Dziewczyzny ktore sie zglosily na wycieczke, plizzz potwierdzcie ze bedziecie!

Aby sie dostac do Rud Wielkich, 20 km od Gliwic , z Gliwic trzeba jechac na Sosnicowice, z Sosnicowic kierowac sie na Raciborz. Rudy sa w polowie drogi miedzy Raciborzem a Gliwicami. Z Gliwic jedzie sie 20 minut. Jak bedzie trzeba skrobne mapke, dajcie znac.
Aha z Gliwic z dworca PKS dojezdza do Rud autobus. icon_surprised.gif icon_exclaim.gif
iff
rzenia spoko ja jade, bede sama z chlopcami czyli 3 osoby

a czy w razie niepogody tez odbywaja sie takie indianskie harce ? icon_wink.gif
rzenia
Fajnie iffona, ja tez z chlopakami , choc stary nie jest pewien, w wiosennym deszczu moze byc wesolo
iff
podobno ma byc cieplo icon_smile.gif

co ze soba wziac ?
beattta
Potwierdzam icon_biggrin.gif
Jedziemy całą rodzinką, ale mam nadzieję Rzeniu, że przekonasz chłopa, bo mój może zastrajkować jak sam będzie icon_confused.gif
moko.
My póki co tez jedziemy icon_biggrin.gif
miriam b
To my jedziemy też:)jak co to nasza dwójka...jade autem moge zabrac kogoś...tylko że seicento więc dwie osoby tzn..kogoś z dzieckiem...chłop chyba nie jedzie:(jak zamieni się ze mną autem w co wątpie:):)to wtedy wejdzie nas więcej:)icon_smile.gif:)jakby co to piszcie kogo zabrać z Gliwic????
iff
no dziewczyny czas na osteteczne umowienie sie, czy rzenia moglabys rzucic numerem komorki moze byc na priv, gdybym miala klopoty z trarfieniem... to gdzie sie spotykamy ??
rzenia
Dziewczyny, spotykamy sie o 9.40 przed poczta w Rudach, 15 maja niedziela. O 10.00 rozpoczyna sie zwiedzanie. Mozna zabrac ze soba kielbaski do upieczenia w indianskim ogniu. Pogoda mam nadzieje dopisze. Beatta ja biore chlopa rowniez! daj znac czy Twoj jedzie bo moj tez nie chce byc sam!
Moj nr gadu: 109554, tel. 697767009
Mozecie tez zabrac kocyki jak ostanio burek, co by posiedziec.
Jak macie jeszcze jakies pomysly - piszcie!
beattta
Mój przyjazd niestety stoi pod znakiem zapytania icon_sad.gif Julka jest po silnej infekcji wirusowej, która i mnie powaliła. Mała juz w formie i po kontroli lekarskiej ale ja jeszcze osłabiona i wymęczona, chociaż nadzieja na lepsze jest (ale nie zapeszam wink.gif ). Dam znać w sobotę.
Trzymajcie kciuki icon_biggrin.gif

Rzeniu, jeśli będziemy to w komplecie icon_smile.gif
okko
Oj jak chetnie bym się z wami wybrał-ale na 9.40 do Rud dojechac to bym musiała wyjechac z Krakowa w srodku nocy-wybieram sie w niedziele do katowic ale póxniej.
Bawcie sie dobrze opiszcie i obfotografujecie wszystko a może my się też kiedyś wybierzemy
rzenia
Okko mozesz dolaczyc pozniej ale do tpi juz Cie nie wpuszcza icon_sad.gif
Gdybym miala warunki chetnie bym Cie przekimala z soboty na niedziele...
okko
rzeniu- dziękuje ci bardzo-jesteś kochana
ja mogłabym przyjechac dzisiaj do rodziców i przenocowac ale mam tyle zaleglości, że zaplanowałam dzisiejszy wieczór na intensywna pracę icon_sad.gif
dlatego tym razem siÄ™ nie uda
moko.
Ja odpadam - wirus z beattty przeszedł na mnie.
Ledwo żyje icon_sad.gif
iff
to ile osob bedzie ?
ja i chlopcy, czyli troje
dopisac sie do listy prosze, jeszcze okaze sie ze nie zbierzemy 10 osob icon_confused.gif
rzenia
Czyli na pewno jedzie:
iffona= 3 osoby
rzenia= 3 osoby lub 2 osoby
miriam= 2 osoby

Beatta daj znac czy jedziecie!
Miriam wysylam Ci smsa z zapytaniem czy jedziesz
Iffona jakby bylo nas zamalo to moze swoich znajomych, rodzine spoza forum uda nam sie sciagnac?
iff
no wlasnie usilowalam sasiadke, ale jej maz jest anty spotkaniom z nieznajomymi icon_wink.gif no i nie bardzo, zapytam sie jeszcze jedenj al jesli juz to zwieksze liczbe o gora dwie osoby, jak nie wcale..
bez tego nas nie wpuszcza ?

wazna sprawa gdybym brala syna sasiadki to musze wiedziec mniej wiecej jak dlugo bedzie trwala nasza imprezka, rzenia ile czasu zejdzie ?
rzenia
Ja namawiam jeszcze znajomych z Bytomia o 19.00 dadza znac tez maja synka. Jedzie sie 20 minut z Gliwic do Rud, jak chcesz mozemy sie umowic w Gliwicach, zwiedzanie konczy sie ok 12.00, juz wtedy mozesz wracac jak bedziesz sie spieszyc . Miriam tez jeszcze nie jest pewna czy pojedzie icon_cry.gif
Nie martw sie beda musieli nas wpusic, jedna indianke znam ale ona juz nie jezdzi na zloty. Podaj swoj nr komory i gadu.
beattta niezalogowana
Jestem wściekła diabel.gif Odpadam 32.gif Wirus jeszcze sieje (Moko, przykro mi, że ma aż taki zasięg wink.gif trzymaj się przytul.gif )
Bawcie siÄ™ dobrze.
Rzeniu, przepraszam że być może narobiłam tym kłopotu, bo wszystko dograłaś - ale parszywy wirus nas pokonał icon_evil.gif
iff
rzenia zostajemy chyba same
na priv Ci przesle komore i gadulca
co jesli bedzie padalo ?
zapowiadaja na jutro deszcz , czy jest mozliwosc zwiedzania pod dachem ? icon_confused.gif
oo najlepiej byloby dla mnie sie umowic z Toba w Gliwicach ale gdzie ?
rzenia
w kazdym razie wszystkim zainfekowanym zycze zdrowka!
Swoja droge co to za wirus pogromill tylu potencjalnych wycieczkowiczow!
Jedzie:
miriam
rzenia
iffona
iff
Marzenko u mnie pogoda ok, mam nadzieje ze nie bedzie zapowiedzianych deszczow choc dzisiaj zimna zoska i moze sie wiele zdarzyc icon_wink.gif
pakuje chlopcow do auta i jade na Rudy, po drodze wstapie do sklepu i bankomatu, gdybysmy sie nie spotkaly, to bede wydzwaniac, poczta w Rudach ? musze przejrzec watek
iff
dziewczyny chcialabym podziekowac za wspaniala wycieczke, bardzo mi sie podobalo, chlopcom rowniez icon_biggrin.gif
ciesze sie ze Ci indianie nie odjechali i mialysmy/mielismy okazje ich zobaczyc i postrzelac z luku icon_biggrin.gif
dzieki jeszcze raz, rzeniu Tobie za zorganizowanie wycieczki

ps. Miriam b moj Piotrek pyta sie kiedy bedzie sie mogl spotkac z Ula icon_lol.gif
moko.
O jak fajnie, że Wam wycieczka się udała. . . . . .
Ja dalej jestem ogarnięta przez wirus(chociaż myślałam, ze wczraj po południu już mi przeszło)i zdycham w pracy.icon_sad.gif
p.s
Zdjęcia będą?
rzenia
Dzieki miriam i iffona, ze przyjechalyscie!!!
Patryka krecioly wykonczyly, chlopak przez 3 godziny spal icon_biggrin.gif
a o Ule tez pyta, ale z Piotrkiem nie ma szans...
Miriam czekamy na zdjecia! icon_biggrin.gif
iff
hehehe rzenia icon_lol.gif
dzisiaj rano Piotrek sie znow zapytal: to kiedy umowilas sie z Ula ? icon_lol.gif

moko zdrowiej tam icon_smile.gif
miriam b
icon_smile.gif:)wreszcie mam czas napisać:)zdjęcia będą napewno tylko musze wybrac bo dziewczyny jest ich tylko 130!!!!!!!!!!!!powybieram i wpakuje na serwerek brata:)i odrazu wkleje:)tylko proszę o wyrozumiałość...damy je chyba w "maluchowych spotkaniach":)icon_smile.gif....

a teraz hit sezonu...Ulka do babci..
"babciu ale ja chyba jednak nie będę modelką"
babcia-
-nie????a dlaczego już nie???
Ula
-bo będę żona Piotrka..
icon_smile.gificon_smile.gif:)no coments:)icon_smile.gif
iff
hehehehehe musze to powiedziecPiotrkowi, albo nie lepiej niech sama powie, miriam b ani chybi musimy zaciesnic znajomosc icon_lol.gif
miriam b
nie mów mu bo się przestraszy!!!!!!!icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif...koniecznie musimy zacieśnić:)icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.