To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mam problem....

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

onka
Hej mam problem ,powiedzcie jak to jes z ta nasza macica po porodzie??:)Dlaczego dlaje tak jeszcze mi odstaje brzuch icon_sad.gif((.,a nie jest to tluszczyk .Czuje tak jak by mnie caly czas wydymalo .Dlugo to jeszcze potrwa i jakie cwiczenia stosowac???pomocy...
Mika
Onka -coś blizej icon_wink.gif -ile jesteś po porodzie,czy był naturalny czy cesarka? icon_wink.gif
onka
Juz pisze ,jestem 9 tygodni po cesarce i urodzilam duzo dziewuche 4100,jak mnie pocieli to lekarka powiedziala ze macica jest strasznie rozciagnieta icon_confused.gif ,ale skurcze i plamienia ustapily po 6 tygodniach ,a to dalej brzydko wyglada
Mika
nooo,to teraz napewno pomogÄ… ci dziewczyny po cesarce icon_biggrin.gif -ja (nie)stety nie wiem jak to jest
Agusiao
ja jak byłam w ok 7 tyg po porodzie ( cesarka ) na wizycie kontrolnej u lekarza, dowidziałam się że moja macica całkowicie nie powróciła do swoich rozmiarów. wystający brzuszek o ile dobrze pamiętam znikł ok. 3 miesiąca - niestety pozostał tłuszczyk z kórym teraz zawzięcie walczę icon_wink.gif ja osobiście poczekałąbym jeszcze trochę - jednak jeżeli bardzo Cię to niepokoi idź do lekarza, a on Ci wtedy powie co i jak
katiek
Onka z ćwiczeniami to spokojnie bo niektóre po cesarce są zabronione przez pół roku-popytaj czy żadna ze znajomych nie ma rozpiski z ćwiczeniami właśnie po cesarce (wiem że na Karowej dają ale ja nie mam). Jeśli bardzo cię to niepokoi-idź do lekarza. Powinnaś być już po wizycie kontrolnej-co mówił o obkurczaniu macicy lekarz??
Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.