To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zbawienne działanie pasa:)))

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Magenta
Znalazłam - a nie wierzyłam w skuteczność. Kupiłam na allegro pas odchudzający. Chodzę w nim po domu i zakładam do spania. I po 2 tyg są widoczne efekty. Brzuch ładnie się "ściąga" po ciąży. Do tego dieta i już mam lepszy humor. Polecam!!!

Magenta
amania
Serio???
To dawaj Magento namiary na ten pas, bo ja już na siebie patrzeć nie mogę...
Magenta
CYTAT(amania)
Serio???
To dawaj Magento namiary na ten pas, bo ja już na siebie patrzeć nie mogę...

Amaniu - serio serio icon_lol.gif . Nawet mąż zauważa - zresztą to był jego pomysł ten pas icon_wink.gif . Po założeniu skóra zaczyna się pocić i stąd efekt - utrata wody.

https://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=46405141

Przesyłka błyskawiczna icon_exclaim.gif

Magenta
reszka
Ja kupiłam sobie jeszcze gacie z tego samego materiału - mam niepokojącą tendencję do gromadzenia tkanki tłuszczowej w biodrach i na pupie...
Dziś mój mąż powiedział mi - "Wiesz, ty chyba schudłaś".
No bo schudłam.

Oczywiście ja od samego tylko noszenia nie chudnę, ale ubieram te rzeczy np. do ćwiczeń czy sprzątania mieszkania...
akuka
Ja ciÄ™...
Lecę kupić! Ostatnio wydałam wojnę mojej figurze! Nie możemy się ze sobą dogadać po ciąży wink.gif
Ona chce być duża, ja - wręcz przeciwnie icon_lol.gif
Do tego zaczęłam ćwiczyć (mam nadzieję, że właśnie ten pas "wspomoże" moje brzuszki), trochę jeżdżę na rolkach (z wózkiem, coby się nie wywalić - a młode pokolenie mijając mnie mówi, że jestem trendy icon_lol.gif ) no i zamierzam chodzić dwa razy w tyg. na basen.
Z dietą nie mogę przesadzać, bo stracę pokarm, ale w rozsądnych granicach (ograniczenia "zakazanych" rzeczy) też.

Chciałam jeszcze na aerobic się zapisać, ale to może za miesiąc, jak wzmocnię mięśnie ćwiczeniem w domu, bo teraz to bym padła jak betka po 10 min icon_evil.gif Taka jestem "skapcaniała" icon_cry.gif

No, ale już niedługo! Figuro moja DRŻYJ !!! wink.gif
Magenta
CYTAT(akuka)
Do tego zaczęłam ćwiczyć (mam nadzieję, że właśnie ten pas "wspomoże" moje brzuszki)

Właśnie najlepsze wyniki daje ten pas połączony z ćwiczeniami /wystarczy - jak pisała Reszka - sprzątać mieszkanie icon_lol.gif /.

Magenta
enea
Reszko, a gdzie kupiłaś te gacie icon_smile.gif, bo ja szukam od jakiegoś czasu i znależc nigdzie nie mogę;
pasy można kupić np. w "realu" po 28 i 29 zł
Agnieszka.zg
ja też używałam takiego pasa ale przez ok. tydzień i nie zauważyłam aż takich drastycznych zmian dodam że nie ćwiczyłam tylko go nosiłam w pracy przez ok. 5 godz. codziennie ,fakt że w tym czasie jak go miałam na sobie to nie odczuwałam głodu jak zwykle ,wytrzymywałam dłużej bez jedzenia ,brzuszek się pocił..... ale mam wrażenie że jak go ściągnęlam to teraz jakby ta skóra mi bardziej że tak powiem " wisi" nie mogę się jej pozbyć i jest mi żle icon_twisted.gif ale może to wina że zaa krótko nosiłam???? od poniedziałku sprubuję jeszcze raz i się zobaczy..............
akuka
Dobra, kupiłam!

teraz czekam na dostawę i zaczynam ćwiczyć. O ewentualnych rezultatach będę informować. Mam nadzieję, że będzie o czym... wink.gif
Kaszanka
A nosiłam bom chuda a mój brzuch po ciąży jakoś zniknąć szybko nie chciał i strasznie mnie to drażniło (choć duży i tak nie był ale przy mojej kościstej sylwetce wyglądał nieciekawie). Brzuch się "wchłonął" po 2 tygodniach.
Mika
ja mam i pas i spodenki i ... lipa -spodenki nosiłam miesiącami,nawet mazałam się specjalnymi preparatami żeby lepiej podwpływem ciepła działały i NIC icon_rolleyes.gif
pyrgnęłam wszystko w kąt icon_wink.gif
addera
namiary na gacie poproszÄ™ icon_lol.gif
Magenta
CYTAT(Mika)
ja mam i pas i spodenki i ... lipa -spodenki nosiÅ‚am miesiÄ…cami,nawet mazaÅ‚am siÄ™ specjalnymi preparatami żeby lepiej podwpÅ‚ywem ciepÅ‚a dziaÅ‚aÅ‚y i NIC  :roll:  
pyrgnęłam wszystko w kÄ…t  :wink:

No niestety Mika, nie wszystko dla wszystkich. Tak to już jest - na jedne działa mój mąż na inne nie icon_lol.gif . Z pasami takoż samo icon_wink.gif .

Magenta
akuka
CYTAT(Mika)
ja mam i pas i spodenki i ... lipa -spodenki nosiÅ‚am miesiÄ…cami,nawet mazaÅ‚am siÄ™ specjalnymi preparatami żeby lepiej podwpÅ‚ywem ciepÅ‚a dziaÅ‚aÅ‚y i NIC  :roll:  
pyrgnęłam wszystko w kÄ…t  :wink:

Mika, no nie załamuj mnie, kobieto! Mam nadzieję, że na mnie zadziała wink.gif

Magneta - hehe, dobre z tym mężem icon_twisted.gif
Arwena.
Ja tylko chciałam zauważyć,że w świetle dzisiejszego wątku o karach cielesnych tytuł niniejszego jest cokolwiek dwuznaczny icon_mrgreen.gif
amo
CYTAT(Arwen)
Ja tylko chciaÅ‚am zauważyć,że w Å›wietle dzisiejszego wÄ…tku o karach cielesnych tytuÅ‚ niniejszego jest cokolwiek dwuznaczny  :mrgreen:

I mnie sie tak skojarzylo, choc ten watek czytalam juz wczesniej icon_biggrin.gif
Mika
pas zakładać i ...sex uprawiać -ilość spalonych kalorii+ wypocenie=skutek gwarantowany wink.gif icon_lol.gif

p.s
Magenta Ty lepiej tym mężem nie kuś wink.gif
burek
CYTAT(Mika)
pas zakÅ‚adać i ...sex uprawiać -ilość spalonych kalorii+ wypocenie=skutek gwarantowany  :wink:  :lol:  


Z tym pasem seks to trochę ciężko może być. Pod akrobacje podejdzie. icon_lol.gif
Mika
Burek -toż o to chodzi icon_wink.gif im więcej akrobacji tym szybsze spalanie i wypocenie icon_lol.gif
akuka
CYTAT(burek)
Z tym pasem seks to trochę ciężko może być. Pod akrobacje podejdzie. icon_lol.gif


eeee, burek - toż to nie o pas cnoty przecież chodzi ... icon_wink.gif
amo
CYTAT(akuka)
CYTAT(burek)
Z tym pasem seks to trochę ciężko może być. Pod akrobacje podejdzie. icon_lol.gif


eeee, burek - toż to nie o pas cnoty przecież chodzi ... wink.gif

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
A dostalas juz swoj???
akuka
Nie, wczoraj dopiero wpłaciłam pieniądze późnym wieczorem, a dziś dostałam maila, że wysłany (dziś).
Może jutro, a najdalej pojutrze powinnam go dostać. A wtedy drżyjcie nadprogramowe kilogramy!!! (jakby bez mojej groźby się nie trzęsły icon_rolleyes.gif icon_lol.gif icon_wink.gif )
addera
Jeszcze raz ponawiam prosbÄ™ - namiary na gacie poprosze icon_biggrin.gif
enea
CYTAT
Jeszcze raz ponawiam prosbÄ™ - namiary na gacie poprosze


podpisujÄ™ siÄ™ pod adderÄ…
Lila_
Zachęcona przez Was równiez zakupiłam tylko już z tej aukcji

https://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=48366955 bo tamta się skończyła.

Zobaczę co to i czy faktycznie na mnie podziała w czasie ćwiczeń icon_smile.gif
akuka
Ja już swój pas dostałam. Dziś. I uwaga...zaczynam!!!
Sylwia M.
Ja też zamówiłam!!!
Jakos wierzę, że mi pomoże. Jesli nadal będę tak harować w ogrodzie mojej Babci (kosiarka, grabienie, kopanie, obcinanie i palenie gałęzi, szorowanie glonów, uprzątanie piwnic, rozbieranie szklarni, zaznaczam że wszystko z przyjemnością i pasją) i będe robić to w tym ustrojstwie to MUSI POMÓC icon_evil.gif icon_biggrin.gif
reszka
Sylwia, jak bedziesz tak zaiwaniac na tych działkach, to ci żadne pasy ani spodenki nie bedą potrzebne icon_biggrin.gif ..
Ale z całą pewnościa pomoga dodatkowo - widze po sobie.
enea
czy ktoś kupuje gacie? bo ja nie wiem na które się zdecydować - na allegro są wystawione 2 rodzaje spodenek i nie wiem które lepsze icon_confused.gif
https://www.allegro.pl/show_item.php?item=48798698
https://www.allegro.pl/show_item.php?item=48331324
akuka
CYTAT(enea)
czy ktoÅ› kupuje gacie? bo ja nie wiem na które siÄ™ zdecydować - na allegro sÄ… wystawione 2 rodzaje spodenek i nie wiem które lepsze  :?  
https://www.allegro.pl/show_item.php?item=48798698 https://www.allegro.pl/show_item.php?item=48331324


enea - jak się doczytałam - spodenki różnią się tym, że jedne mają regulowany rozmiar, a drugie są jednorozmiarowe?
Wiesz, to które wybrać zależy od tego, jaką masz figurę i ile chcesz schudnąć.
Tam piszą, że te z suwakami po bokach są troszkę mniej wygodne, ale jeśli zamierzasz dużo schudnąć - mogą okazać się praktyczniejsze. Jeśli jesteś raczej szczupła - to chyba lepsze będą jednorozmiarowe, bo dużo się nie "zmniejszysz" więc nie ma obawy, że spodenki okażą się za duże, a będą wygodniejsze.
Cenowo nie różnią się znacząco, więc wybór chyba zależy od tego jak wyglądasz i co chcesz uzyskać icon_wink.gif
madziula
A czy kolor pasa ma jakieś znaczenie czy te czarne (których już nie ma) są też tak samo dobre jak te niebieskie?
Magenta
CYTAT(madziula)
A czy kolor pasa ma jakieś znaczenie czy te czarne (których już nie ma) są też tak samo dobre jak te niebieskie?

Mysle, ze kolor nie ma znaczenia icon_lol.gif .

Magenta
okko
Jak tylko pojawią się jakieś pieniądze to chyba kupię takie gacie- z przeznaczeniem na rower bo coś z tyłkiem i udami trzeba zrobic do lata
czekam na opinie- mam nadziejÄ™ pozytywne od posiadaczek gaci
nika19
ja tez chciałam kupic taki pas jakis miesiąc temu, ale moje koleżanki (lekarki) postukały sie po głowie. mówiły ze grzeje nerki i nie wiadomo jak to moze na nie wpłynąć. icon_sad.gif i zrezygnowałam. ale ciągnie mnie do zakupu jak nie wiem co.
Chyba jednak zakupie. ale co lepsze? pas czy majtki? kto ma obie z tych rzeczy i na niego działa!?
akuka
CYTAT(nika19)
 mówiÅ‚y ze grzeje nerki i nie wiadomo jak to moze na nie wpÅ‚ynąć.  


grzeje jak cholera, to fakt. Cały czas jak noszę (a noszę w zasadzie cały dzień) mam mokre majty od potu icon_cry.gif Tzn. specjelnie gorąco mi nie jest, tylko własnie jestem spocona icon_evil.gif
Ciekawe, czy to coÅ› da...
Obym się tylko nie zaziębiła. Tam w aukcji zachwalali te pasy dla jeżdżących na motorze i rowerze jako ochrona przed zimnem...ale ja wiem? tak spocona dolna część pleców, to nie wiem, czy wskazane ją wietrzyć icon_rolleyes.gif
enea
kupiłam w Leclercu spodenki regulowane na zamek za niecałe 75 zł, na allegro są takie za 88,50, bez zamków były po ok 56 zł icon_biggrin.gif
Magenta
CYTAT(enea)
kupiÅ‚am w Leclercu spodenki regulowane na zamek za niecaÅ‚e 75 zÅ‚, na allegro sÄ… takie za 88,50, bez zamków byÅ‚y po ok 56 zÅ‚  :D

Gnam jutro do Lecrerca icon_wink.gif . Mąż mnie podpuszcza - widać męczą go moje kilogramy icon_evil.gif .

Magenta
Kocurek
CYTAT(okkko)
czekam na opinie- mam nadziejÄ™ pozytywne od posiadaczek gaci


Ja takoż czekam, bom jest straszny sceptyk wink.gif . Interesuje mnie pas, ja tam uda swoje lubię, ale wałki na brzuchu mnie wkurzają icon_evil.gif
Dajcie znać te które się już wylaszczą icon_lol.gif wink.gif
milly
czy są w sprzedaży tego typu kombinezony na całe ciało + twarz? icon_cool.gif
Litka
Magenta po twoim poście też kupiłam pas. Załozyłam, wsiadłam na rower i pomknęłam na 2 godziny. Wróciłąm spocona jak mysz. Oby to działało.
milly
CYTAT
Milly, na twarz?  


no wiesz, wszędzie się nagle zrobię laska, a te buły na policzkach??? icon_rolleyes.gif
Mika
CYTAT(milly)
CYTAT
Milly, na twarz?  


no wiesz, wszędzie się nagle zrobię laska, a te buły na policzkach??? icon_rolleyes.gif


Milly-a gdzie Ty masz buły ??!! icon_eek.gif chyba,że kajzerkę wcinasz wink.gif
milly
ja jestem cała wielka buła. Drożdżowa. Nieźle wyrośnięta icon_lol.gif
Mika
obrastam w kompleksy jak słucham czegos takiego
Ty się Milly ciesz,bo przynajmniej ładna jesteś-mnie już nic nie pomoże (mo może plastyczna,ale nie stać mnie wink.gif icon_lol.gif )
Mika
wiesz Bluśka... te zdjęcia to po retuszu icon_lol.gif
a teraz słońce mnie dobija-nawyskakiwało mi dziadostwa na twarzy i gorzej bo się nie usunie żadnym liftingiem icon_wink.gif
Arwena.
Milly widziałam raz taką maskę - Hannibal Lecter nosił - ale czy mu buły schudły to nie wiem icon_lol.gif wink.gif
Pecia
kurcze musze schudnac icon_cry.gif
przygrzalo sloneczko, przynioslam letnie rzeczy i.....
sie zalamalam icon_cry.gif icon_evil.gif
pelno mam jakis zwalkow, brzuch, uda....... icon_evil.gif icon_cry.gif

nigdy nie sadzilam ze mnie to spotka icon_eek.gif icon_evil.gif
wygladam jak prawdziwa Ciocia Pecia icon_twisted.gif

37.gif
Pecia
szczuplejsze o 10 kg i starsze o 10 lat wink.gif icon_twisted.gif
Mika
ja już jestem zjarana icon_lol.gif jakby mnie kto palnikiem przypiekł icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.