To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nowy wÄ…tek spotkaniowy :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Modii
A wiec!

Propozycja 21 maja Opole. Kto jest za a kto sprzeciw? icon_biggrin.gif
Ale ja nie będę proponować czy z dziećmi z same, no i jeszcze miejsce trzeba znależć.

Czekam na propozycje.
madama
icon_cool.gif
No to ja się zapisuję na listę i czekam kto jeszcze dołączy.
justin
ja tylko będę podpatrywać icon_lol.gif
Sel
CYTAT(justin)
ja tylko bÄ™dÄ™ podpatrywać  :lol:

justin, pociagi jeżdżą do Opola, nie bądź leniwa icon_wink.gif

gdzie i o której?
Modii
o włąśnie o której i gdzie. Nie dogadałyśmy się czy z dziećmi czy same. Jeżeli same to propnuję wieczorną porę a miejsce to ja bym była za Radiową {dawne 100 3 2}. Co wy na to?
justin
byłam wczoraj w zoo w Opolu (ale była zabawa icon_lol.gif ), szkoda, że to był taki spontaniczny pomysł, bo bym się z wami umówiła, moze któras by przyszła. Tak sobie pomyślałam, że takie zoo to tez niezłe miejsce na spotkanie, co nie? icon_biggrin.gif
Modii
No dobra dziewczyny, albo siÄ™ dogadujemy albo nie. Co z wami icon_question.gif Spotykamy siÄ™ czy nie icon_exclaim.gif icon_question.gif
Sel
Ok moze być 103,2, ale nie wiem kiedy. Jestem teraz w gorączce ważnych spraw i nie umiem sie określić. Boję się, że sie umówie juz dzisiaj na np. 21 maja, a nie bedę mogła przyjśc.
No chyba, ze wstepnie?
21 maja godz. jakaś popołudniowa, ja przyjdę pewnie z Madźką....?
madama
Nie było mnie, ale już jestem. 103,2 może być, 21 maj chyba też...

eDorka coś wspominała, że może dołączy... eDorka, co z Tobą?

Justin, Zoo... bardzo lubię chodzić do Zoo, ale, jako że choruję na miastenię (mięśnie), to chodzenie nie jest obecnie moją najmocniejszą stroną. wink.gif Na dłuższych dystansach mój chód przypomina nieco wielbłądzi icon_twisted.gif , co zaobserwowałam icon_eek.gif na filmie nagranym w górach, z kórych właśnie wróciliśmy.
justin
w zoo można tez posiedzieć na placu zabaw dla dzieci icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

na mnie nie liczcie, ale zycze wam z całego serducha, żeby się wam udało spotkanko. icon_biggrin.gif
eDorka
Trudno mi sie okreslac tak na 100%. Ja chyba tak jak Sellina na 90%, bo nie wiem, co bedzie 21 maja icon_rolleyes.gif ... Siedze wiec cicho na razie;) .
Sel
słuchajcie ja- może też tak być-że rzuce hasło,że moge w ta sobote i wtedy ....bedziemy sie umawiały na gwałtu rety... icon_lol.gif nie wiem jeszcze, ale jak skonczą się tu moje najważniejsze sprawy to będe wolna wink.gif a wtedy bedę latać po wszystkich knajpach, nie ma sprawy! I bedziecie mnie holować do domu, macie jak w banku! icon_lol.gif
Sel
CYTAT(justin)
w zoo można tez posiedzieć na placu zabaw dla dzieci icon_biggrin.gif  :D  :D  

na mnie nie liczcie, ale zycze wam z caÅ‚ego serducha, żeby siÄ™ wam udaÅ‚o spotkanko.  :D

justin Å‚adnie nas olewasz...nie powiem icon_twisted.gif
eDorka
Sellina, no to rob zlot na lapu-capu i po strachu icon_lol.gif . Kto bedzie mogl, to przyjdzie, a kto nie, no to jego strata icon_wink.gif .
justin
sellina, no , bo ,ten tego...

ja to leniwa jestem icon_confused.gif 11.gif 02.gif
anonimowy
CYTAT(justin)
sellina, no , bo ,ten tego...

ja to leniwa jestem  :?  :luz  :radosnie


Justin, no wiesz nienie.gif ( wiem, że ta ikonka oznacza coś innego, ale proszę ją odczytać jako grożenie palcem icon_twisted.gif )
madama
To byłam ja icon_biggrin.gif
Modii
Dziewczyny ja powiem tak: jestem otwarta na wszystkie propozycje ale musze wiedziec przynajmniej dzien wczesniej a nawet dwa bo musze zagadac z mezulkiem zeby zostal z dzieckiem.
Sellina poholujemy sie razem icon_wink.gif
Czyli spotykamy sie bez dzieci? tak zrozumialam. Jak sie myle to poprawcie mnie.
eDorka
Ja tak jak Modii - 1-2 dni wczesniej, maz usidlony icon_wink.gif i moge isc icon_lol.gif .
eDorka
co robicie w ten weekend?
madama
eDorka, ja bym jednak optowała za tym, wstępnie ustalonym, 21 maja. Bardziej by mi pasowało.
Ale jak ustalicie ten weekend, to nie mówię, że mnie nie będzie. icon_smile.gif
eDorka
adriana, a ja nie widzialam tego 21 icon_mad.gif i widzac, ze kazda czeka na haslo: juz i teraz zapodalam ten termin.
W takim razie nie mieszam, niechaj bedzie 21 - moz ei pogoda bedzie bardziej przyjazna icon_wink.gif .
madama
No i co dziewczyny?
Umawiamy siÄ™ na sobotÄ™?
Jeżeli w dalszym ciągu chcecie sie spotkać, to proponuję 103,2, godz. 17:00.
Sel
CYTAT(adriana)
No i co dziewczyny?
Umawiamy siÄ™ na sobotÄ™?  
Jeżeli w dalszym ciągu chcecie sie spotkać, to proponuję 103,2, godz. 17:00.

ok wink.gif
Modii
dziewczyny nie mam tteraz netu wiec ja zgadzam sie na ten teramin i prosba potwierdzcie mi to smsem. Moj numer 504567537. Bede na 100% tylko uprzedzcie mnie co i jak.
Czeekam pa
madama
Hej, to co, będzie ktoś?
Sellina?
O 17, w ogródku 103,2?
Jak ktoś potwierdzi, to wyślę sms'a do Modii i się spotykamy.
Odezwijcie siÄ™.
Sel
Ja bedÄ™!
Nie mam ostatnio czasu i dlatego sie nie pokazywałam w necie.
Dobra 103,2.
O 17,00? Czy 18,00? Ja wolÄ™ 18,00. Jak sie poznamy? icon_wink.gif
madama
no to 18. icon_cool.gif
Sell, ja Cie poznam. icon_twisted.gif Jako że nieopatrznie icon_wink.gif umieściłaś swoje zdjecia w necie, to ja je sobie ogladnęłam. icon_smile.gif
Mnie można poznać po tym, że mam 167 cm wzrostu icon_wink.gif , poza tym obecnie ważę dużo za dużo ( nadmuchana sterydami icon_evil.gif ), włosy- ciemny blond do ramion.
A Modii, no nie wiem, złapiemy tą co się będzie najbardziej rozglądała. icon_lol.gif
Sel
hehe dobrze! wink.gif ale bedę z Madźką. wink.gif
madama
A Madźka lubi maluchy? wink.gif To może wezmę Piotrka, on ma trzy lata.
anonimowy
madzia lubi, kwestia czy ty spokojnie posiedzisz.
madama
Nie zabieram go. Przypomniał sobie, że dzisiaj sobota i jego ulubiona dobranocka.
Modii
Mimo, ze sie spoznilam to i tak wedlug mnie bylo fajnie icon_biggrin.gif
Reszta niech zaluje icon_wink.gif . Szkoda, ze spotkalysmy sie tylko w trojke ale mam nadzieje ze bedzie lepiej nastepnym razem.

Padla prpopzycja na spotkaniu, zeby sie spotkanie nastepnym razem zorganizowac w zoo z dziecmi. Ja jestem za. Co wy o tym sadzicie?
madama
Dzięki, dziewczyny, za spotkanie. icon_smile.gif
Modii, nie pożegnałam się, ale naprawdę musiałam już lecieć.

Jeżeli następne spotkanie odbedzie się w Zoo, to Justin się nie wymiga. wink.gif

eDorka, czemu Cię nie było?
Modii
adriana nic sie nie stalo. Mi takze bylo milo icon_biggrin.gif
No wlasnie eDorka co sie stalo?
anonimowy
W sobote mielismy niezapowiedzianych gosci icon_confused.gif i nawet nie mialam jak wdepnac, zeby cokolwiek skrobnac. Do gosci doszlo kolejne przeziebienie Wojtka i w efekcie dopiero dzisiaj jestem jako-taka icon_evil.gif (chociaz nadal niewyspana totalnie).
Zaluje, ze nie bylam icon_sad.gif .
justin
CYTAT
Jeżeli nastÄ™pne spotkanie odbedzie siÄ™ w Zoo, to Justin siÄ™ nie wymiga.  

adriana widzę, że mi nie odpuścisz icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

właśnie miałam się Was pytac jak było icon_lol.gif

już wiem icon_biggrin.gif
anonimowy
ten gosc to ja, eDorka icon_rolleyes.gif nadal niezalogowana...
goszka
No i wątek wymarł icon_wink.gif
Może by tak zorganizować spotkanie , co Wy na to icon_question.gif icon_wink.gif
dragonka
Witaj goszko icon_smile.gif Witajcie opolanki.

Wieki mnie tu nie było. Jakby tak sie zebrało wiecej osób na spotkanie to jestem chetna. Ale forum opolskie cos nie bardzo żyje.

Pytałaś kiedyś skąd jestem: kiedyś z Opola, od ponad roku mieszkam w Ochodzach (wieś pod Opolem).

Śliczną masz córę.
goszka
no niestety nie bardzo żyje icon_sad.gif
Ale może się kiedyś ktoś zbierze na takie spotkanie icon_question.gif
Ja jestem chętna..
Ja mieszkam w Dąbrowie też na wsi blizutko Opola icon_wink.gif
justin
no to meldujÄ™ sie i ja icon_biggrin.gif
goszka
Witaj justin icon_wink.gif
dragonka
To może zastanówmy sie nad jakims poświatecznym terminem? Tylko w niedzielę, proszę. w sobote intensywnie remontujemy i takie tam inne.

Goszko, masz kontakt z resztą marcówek?
Nie wiem, czemu kojarzyłas mi sie jakoś z Kluczborkiem i generalnie tamtym kierunkiem....
goszka
Niedziela mi pasuje,ogolnie weekend :)Może nawet bym mojego przyszłego ślubnego zabrałabym na takie spotkanie icon_lol.gif


Dragonko,marcówki mają nowe forum icon_smile.gif
Mogłabym podać adres ale zostanie wygwiazkowany icon_rolleyes.gif
Na GG mogę podać icon_razz.gif
dragonka
To daj mi GG, albo wyślij na priva. Ale odezwę się dopiero wieczorem bo w pracy mam zablokowane GG icon_sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.