To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ja chcę na swoje....

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agutek
Oświećcie mnie Panie w jaki uczciwy sposób mogę dorobić się własnego mieszkania. Może jest jakiś fundusz dla mocno chcących. Kredyty dla załamanych psychicznie mieszkających z teściową? Albo może ktoś chce darowiznę zrobić w imię przyjażni z bliźnim??

Proszę o dobre rady - agutek
Ika
Ja też chcę..... icon_sad.gif
blaire
agutek, my braliśmy kredyt w Banku Ochrony Środowiska. Oprocentowanie godne uwagi, bardzo łatwo się z nimi dogaać co do przesunięcia terminu spłaty raty itd. Chyba najmniejsze wymagania jeśli chodzi o zdolność kredytową(tak było 2 lata temu-tylko w tym banku mieliśmy zdolność). Może spróbujesz tam?
agutek
Banki to ja chyba będę omijała szerokim łukiem żeby ktoś zza biurka nie pukną mnie w głowę wskaźnikiem bezrobocia. Tak się składa że żadne z nas nie ma umowy na stałe, a i dochody dużo poniżej średniej krajowej (ta średnia krajowa to chyba suma dochodu czteroosobowej rodziny gdzie wszyscy pracują icon_evil.gif ). Trzeba będzie jednak zrobić rekonesans i czekać na bogatego wujka Sama.

E... myślałam że powiecie: Agutek pakuj manatki jest lokal trzy ulice od ciebie icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Wiem wiem idę na łatwiznę - ale my romantycy ze skrzydłami wysoko w chmurach szybujemy ponad szarymi realiami. Szkoda że czasem trzeba sfrunąć i zatankować trochę absurdu i normy społecznej... dobrze że balast do zrzucenia chociaż na chwilę.

Pozdrawiam - agutek - chwilowo w wyimaginowanym domku na wsi.
O! Przyjmę gospodarstwo do obrządzenia w zamian za utrzymanie icon_biggrin.gif najlepiej nad jeziorem - może być z krówkami.
wiesiołek
Metoda dla bezdzietnych i samotnych raczej - bo od kiedy wysłam za mąż i dzieci się pojawiły to jakoś ani grosza nie mogę odłożyć, ale:

półtoraroczny pobyt za granica w charakterze gasarbaitera+
praca w Polsce na dwa etaty+
zero wydatków na ciuchy i kosmetyki, oszczędne jedzenie
i tak przez kilka lat =

kupiłam za swoje pieniądze mieszkanie do remontu
remont własnymi siłami - osobiście nosiłam wiadra z gruzem i zrywałem stare podłogi
.ebe
Możesz jeszcze zamordować teściową...Zakopać w piwnicy i chata Twoja...
pozdro ebe
blaire
ebe,to zawsze jakieś rozwiązanie:)
agutek
Ło Matko! Toć ja moją Teściową bardzo lubię! A wy nóż w moje ręce wsadzacie!!! Różne są konflikty, ale żeby ... a wiem wpadłyście na patent umieszczenia mnie w dwuosobowym pokoiku bez obowiązku prania, gotowania.... widzenia z mężem od święta w pokoiku dyskretnym i zabawa z dzieckiem co niedziela. O wy jedne!

Wiesia ! Gratuluję siły! Ja męża na zsyłkę chyba nie poślę, bo już raz był. icon_cool.gif

Pozdrawiam - agutek
blaire
No wiesz jaki miałabyś spokój? Odpoczęłabyś przez jakiś czas i powrót na łono rodziny ;P
agutek
+ finansowa odprawa: tylko że ja nie mam duszy prowodyra a baby w pace są wredniejsze niż chłopy icon_confused.gif

icon_smile.gif
maggii
Agutek, to pakuj manatki i dawaj do Gdyni icon_lol.gif
U mnie potrzeba rąk na budowie icon_biggrin.gif a poddasze wolne.....
A i ogrodem nie ma kto sie zająć....

A tak na serio, to może jaki pustostan zajmiecie? Niektórzy sobie tak radzą, potem szybko ciąża i nikt was nie wyeksmituje...
agutek
hahaha
widziałam rysunek satyryczny: melina, brud, syf, łóżko w nimon i ona - nosy fioletowe, w drzwiach komisja z nakazem eksmisji i głos w chmurce Onego trzymającego w ręku zapojkę "za póżno - właśnie zostało poczęte" icon_lol.gif

Magii twoja propozycja jest super. icon_lol.gif
Żarty żartami - dawaj adres.

Pozdrawiam - agutek
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.