To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

czkawka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

moniczar
Kajus dosc czesto ma czkawke. Strasza mnie ze to serduszko moze byc a le pani doktor powiedziala ze czasami tak dzieci maja. A jak jest z ta czkawka u waszych maluchow?
AguÅ›
U nas na początku była częsta. Gdzieś ok.3 miesiąca zdarzała się już sporadycznie i tak zostało do dziś. Czkawkę dostaje ewidentnie po niedokładnym odbiciu albo gdy szaleje i fika od razu po jedzeniu. Zawsze na czkawkę pomagała albo pierś albo herbatka-wtedy praktycznie natychmiast ustępowała.
moko.
Mój Oskar bardzo czesto miewa czkawki, a ma ponad 6 lat.
Ostatnio mnie zaniepokoił(syn) bo dosłownie co pól godziny miał czkawkę icon_sad.gif Tak mi żal go było icon_sad.gif ledwo oddychał.....umęczył się strasznie.
Monika_P
Moja córeczka czkała często i gęsto - nawet jeszcze w brzuchu. icon_biggrin.gif
Albo nałykała się powietrza przy ssaniu, albo troszkę zmarzła - pomagał cyc, albo ogrzanie główki - tzn. położenie chociaż pieluszki, czy ciepłej ręki. Nigdy nie słyszałam powiązania czkawki z sercem. Wyrosła i ma się dobrze - a teraz miewa tylko czasem.
marghe.
czkawla w brzuchu
czkala po urodzeniu
czka do dziś. Jak zacznie to wiadomo ze do wieczora czkać będzie - nie non stop oczywiscie.. ale napady czkawki bedzie miec przez cały dzien

ja tak samo icon_biggrin.gif - od małęgo

jak była malenka wystarczyło podać piers
teraz picie czasami pomaga czasami nie
ostatnio zakwaszam JÄ… cytrynÄ… icon_lol.gif ..
AJA
[quote="marghe."]czkawla w brzuchu
czkala po urodzeniu
czka do dziś. Jak zacznie to wiadomo ze do wieczora czkać będzie - nie non stop oczywiscie.. ale napady czkawki bedzie miec przez cały dzien

Zgadzam się z marghe, moja Kaśka to samo. I nie zawsze pomaga tzw. zapijanie
oliweczkas
Moja Zuzia też ma czkawkę dosyć często. Po jedzeniu jak za bardzo macha nóżkami i rączkami, albo gdy troszkę zmarznie. Czkawkę miała też często u mamy w brzuchu. A teraz wystarczy, że ją przytulę czy podam jej pierś.
katna
nasza natalka tez czest miala czkawke. najlepszy sposob to dac cos do picia, ale nasza corka prawie nigdy nie chciala nic pic. wic czekalismy az czkawka sama sobie znikanie.icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.