To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mariola mama Julci ma dziÅ› urodzinki :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Dorotka25
Mariolko dużo radości, uśmiechów i słoneczka w ten przemiły dla Ciebie dzień icon_exclaim.gif Życzę Tobie, aby kolejne 10 lat było jeszcze wspanialsze, aby każde podsumowanie było na plus, nigdy na minus icon_smile.gif Myślę, że zawsze będzie koło Ciebie liczne grono przyjaciół, bo jesteś bardzo miłą dziewczyną... Udanej 18 - tki po raz wtóry icon_biggrin.gif icon_razz.gif Buziaczki icon_smile.gif
Dorota
blaire
Ja dołączam się do życzeń. Kuba oczywiście też. Życzymy ci tylko pogodnych dni, wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia najskrytrzych pragnień, jeszcze większego grona przyjaciół a przede wszystkim wiary w siebie i w to,że jesteś kimś niezwykłym,niepowtarzalnym...
Guśka
I ja dołączam się do życzeń, a co icon_smile.gif
MarioluÅ›
wszystkiego co sprawi, że każdego dnia uśmiech na Twojej buźce będzie zdradzał, że jesteś naprawdę szczęśliwą.
Z całego serca Ci tego życzę, a na dokładkę buziaków tysiąc albo nawet dwa a niech tam icon_smile.gif w końcu dziś Twoje urodziny icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.