To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Torty nie tylko dla dzieci

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
Jutta
Alez Marghe icon_lol.gif to ma byc na Halloween icon_rolleyes.gif
Mama Mojzesza
No wlasnie Marghe, ja zwatpilam (stad te oczy icon_wink.gif ) zobaczylam to na Yahoo, ja wiem ze Amerykanie sa dziwni, ale nie wyobrazam sobie jesc taki tort icon_eek.gif
Jutta, mnie by chyba w gardle stanal icon_lol.gif
marghe.
Jutta, duszki, dynie . ok
ale nagrobki juz nie
Przynajmniej dla mnie
Jutta
Ja tez dziwnie bym się czuła zasiadając przy takim torcie, ale co kraj to obyczaj.
Dla mnie nagrobki też mają inny symbol.
ulcik
dzięki natchnieniu po przeczytaniu pewnego blogu icon_smile.gif

dzięki wytycznym pkt po pkt udało mi się stworzyć taki oto tort na Karoliny jutrzejsze 5-te urodziny ( tort do przedszkola )




u.
sdw
Brawo, ulcik icon_biggrin.gif Widzę, ze wytyczne się przydały icon_wink.gif Tort śliczny icon_lol.gif
Jutta
Pieknie Ulciku ! Niedługo będziesz torty do cukierni wstawiac icon_lol.gif
ulcik
CYTAT(Jutta)
Pieknie Ulciku ! NiedÅ‚ugo bÄ™dziesz torty do cukierni wstawiac  :lol:


Wiolontella .. dzięki .. przydały się a jakże

Jutta .. nie dołuj mnie icon_smile.gif icon_smile.gif .. ty dzierżysz palmę pierwszeństwa jak dla mnie


a panie w przedszkolu ( tam trafił tort ) powiedziały że :

dzieci .. żadnego tortu tak chętnie nie jadły !!!!!!

yesssssssssssss!!!!


u.
anita
a oto dzieło mojego męża icon_eek.gif ja przekazywałm tylko instrukcje od Jutty, pomogłam upiec biszkopt(pomogłam nie upiekłam) poszłam do szkoły i powiedziałam zrób ładny tort dla córeczki wink.gif icon_lol.gif

oto co zastałam jak wróciłam do domu, szczęka mi opadła

Mika
ooo ja pierdziu icon_eek.gif
mnie to dopiero szczena opadła icon_lol.gif

PIĘKNY!!!!
Arwena.
Anita czy ja już Ci kiedyś mówiłam, że zazdroszczę Ci męża? icon_mrgreen.gif


Piękny ten tort.
marghe.
Anita, jak On TO zrobił????
Tobatka
Anita icon_eek.gif Piękny!

Jestem pod wieeelkim wrażeniem, tak wielkim, że proszę przekazać szanownemu małżonkowi, że na następną imprezę zamawiam u niego tort - niech tylko jakiś cennik w miarę sensowny wystawi icon_smile.gif
Doruśka
wow!!!
Edi Zet :)
No ja pierdziu.... icon_eek.gif
A macie jakiś pomysł, żeby masą powlec icon_smile.gif tort w jak najmniej stresujący sposób? Bo mnie się to ciągle zbryla, nie chce przylegać do boków i takie tam.... icon_confused.gif
[/list]
mama_do_kwadratu
o żesz ty icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Gratuluję Męża icon_smile.gif
sdw
icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

Anita, padłam i wstać nie mogę

icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

Z czego ta krynolina? Marcepan?
Ila
Anita icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
anita
tort jest robiony na podobieństwo Juttowego icon_wink.gif
suknia jest z biszopta, kilku krazków przełozonych kremem ciemnym, wszystko wysmarowane kremem rózowym, suknia to barwiony marcepan a mój mąz okazał sie niezłym krawcem icon_wink.gif podobno góre sukienki robił kilka razy bo nie chciała ładnie lezeć icon_eek.gif jak zobaczyłam te drapowania i te rózyczki to w szoku byłam

dodam, że mąż nie jest cukiernikiem icon_lol.gif

edi, podobno krem nalezy nakładac zaraz po ubiciu w miare szybko i sprawnie bo ciepły naklada sie juz gorzej a schłodzony w lodówce jeszcze gorzej icon_rolleyes.gif (czyli krem robimy z zimnego mleka i szybko go nakładamy)

stokrotki na brzegach dna sa kupne (z opłatka) poszły jako pierwsze icon_lol.gif
jeszcze kilka fotek:



amania
Anita! K. jest niesamowity!!!

ps. a myślałam, że po tym jak kiedyś pięknie uczesał Marysię, to już mnie niczym nie zaskoczy!
beattta
Jestem pod wielkim wrażeniem. Pogratuluj mężowi zdolności icon_biggrin.gif
AdusiaR
Anita ja zaniemówiłam z wrażenia taki piekny tort dla Julki tatuś wyczarował icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
A przyjmuje zamówienia na te torciki icon_question.gif icon_question.gif bo ja bym sie pisała, może nawet odwazyłabym sie i przyjechałabym sama do Poznania icon_lol.gif
Silije
Anita oczy mi wylazły i tak zostały icon_eek.gif Zamawiam taki sam tort dla mojej Julki na początek stycznia, zapłacę ile zażądacie.
Skąd wzięłaś takiego męża icon_question.gif
amania
CYTAT(Silije)
.
Skąd wzięłaś takiego męża icon_question.gif


Silije, ja sobie od wczoraj w brodę pluję, że mi się nie chciało d... z Poznania ruszyć.
Bym się trochę po Polsce porozglądała, to może i mnie by się udało icon_wink.gif
anita
CYTAT(Silije)
Skąd wzięłaś takiego męża icon_question.gif


znalazłam na plaży icon_lol.gif (w Krynicy Morskiej)
Silije
Bo ja swojego wzięłam z lasu. Nawet niezły, ale tortów nie robi.
amania
Cholera, ja mojego znalazłam w Altum.
Chyba zaskarżę AE icon_rolleyes.gif
A nie, też nie mogę, bo przecież po pół roku zwiał tej z uczelni...

mogę mieć zatem pretensje jedynie do siebie 21.gif
monga
icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

Jestem w szoku jak poprzedniczki icon_eek.gif

Tort robi piorunujące wrażenie, jest wspaniały icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Ciocia Magda
CYTAT(Silije)
Bo ja swojego wzięłam z lasu. Nawet niezły, ale tortów nie robi.

Ja mojego wzięłam ze schroniska, też nie robi tortów.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
użytkownik usunięty
[post usunięty]
pirania
jezus

wy mnie dobijcie- ta laleczka to w calosci jadalna z buzia itd?????

W ZYCIU NIE POKAZE TEGO WATKU ZADNEMU Z MOICH DZIECI...
anita
Gosia to zwykła lalka barbie jest wsadzona w srodek torta icon_smile.gif

na zdjęciu juz napoczetego tortu widać jej zgrabne nózki icon_wink.gif
Silije
Anita pisz co Julka powiedziała na taki tort!!!!!!!
Tobatka
CYTAT(Silije)
Bo ja swojego wzięłam z lasu. Nawet niezły, ale tortów nie robi.

Bo Ci z lasu nie robią.. Mój tez z lasu i tez nie robi icon_rolleyes.gif A szkoda.......

Wiedziałam, ze na plaży nie lezy się tylko dla opalenizny icon_twisted.gif wink.gif A ja jej tak unikam (opalenizny i plaży) i mam teraz za swoje wink.gif
siłaczka
Mój z teatru ale też tortów nie robi wink.gif. Na pytanie dlaczego nie robi odpowiedział: bo żona nie kazali... icon_rolleyes.gif . Myślicie, że mam zaryzykować? icon_rolleyes.gif
anita
CYTAT(Tobatka)
WiedziaÅ‚am, ze na plaży nie lezy siÄ™ tylko dla opalenizny icon_twisted.gif  :wink:  


to był wieczór icon_lol.gif


eKachna ryzykuj icon_biggrin.gif
ulcik
Anita .. boski .. opad szczęki zaliczyłam pełny


u.
myszka
Gratuluję. Naprawdę, robi niesamowite wrażenie. I tort, i mąż (mam na myśli zdolności kulinarne icon_wink.gif ).

Wjechałam własnemu mężowi na ambicję, przesyłając link. icon_twisted.gif Urodziny Miłosza już tuż-tuż. icon_wink.gif
pirania
CYTAT(anita)
Gosia to zwykÅ‚a lalka barbie jest wsadzona w srodek torta  :)  

na zdjÄ™ciu juz napoczetego tortu widać jej zgrabne nózki  :wink:


ufff.......
icon_smile.gif
ulcik
A Michał taki miał w przedszkolu w środę



u.
Silije
Tort urodzinowy Julki, jeszcze bez świeczki z numerem 6

Jutta
Anita, pogratuluj mężowi, mam przez niego opad szczęki ! Zdolny uczeń icon_lol.gif
Tobatka
Już mówiłam, Silije, że mi się podoba, jak sprytnie i ładnie bez marcepanowej masy wybrnęliście - sama chyba bym na to nie wpadła
sdw
Tort Guciowy. Z, bagatela, 20 jaj icon_eek.gif



Tobatka
Wiola, śliczny!!!! Pierwsza klasa!!!!! icon_smile.gif
Ciocia Magda
nie no, mam kompleksy icon_confused.gif

super torty !
Mama Anka
Jezu jak tak mozna czlowieka stresowac, chcialam sie popatrzec i zrobic coscik na urodziny Pauliny, a tu sie kompleksow nabawilam i chyba kupie gotowca 32.gif . No nie nie kupie, ale jak ja to zrobie cholerka 41.gif . Piekne sa, a na plazy to ja widac nie tego chopa sie zlapalam mimo zawodu kucharza nawet kotleta mi nie zrobi 21.gif , a co dopiero taki tort, a jakie skupienie na twarzy u meza Anity. Na plazy widocznie rozne sorty leza, trza wiedziec co brac 21.gif , widac w Lebie dawali leworecznych do kuchni i nie tylko 43.gif .
Jena jena co ja czynic mam biedna 23.gif . Ja obojetnie co upieke, czy sernik, czy plesniak to jak sie pytaja co pieke to mowie ze zakalca, bo nigdy nie wiadomo, a co dopiero taki tort, buuu o ja biedna...
Mama Anka
Tadam tadam tadam icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif o takie icon_eek.gif oczyska te male kobietki mialy !!!! 5 dziewczynek + jedna moja siedzialo dobra chwile z oczami jak zlotowki i dziobami otwartymi, wiec chyba efekt byl. wink.gif icon_biggrin.gif



Silije
No widzisz a tak się martwiłaś
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.