To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Torty nie tylko dla dzieci

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
marti26
CYTAT(marghe. @ Wed, 19 Nov 2008 - 21:25) *
Marti, zrób tę z mojego zielonego tortu
MAscarpone kupisz w każdym sklepie icon_wink.gif z tego co widzę



mascarpone fakt kupe bez problemu 06.gif ale mleka skondensowanego nienie.gif 21.gif
marghe.
CYTAT(marti26 @ Fri, 21 Nov 2008 - 00:14) *
mascarpone fakt kupe bez problemu 06.gif ale mleka skondensowanego nienie.gif 21.gif


Tez kupisz icon_smile.gif
zerkni, przepis pochodzi stÄ…d
www.cookaround.com/yabbse1/showthread.php?t=44227
icon_wink.gif
Nestle je robi

https://www.prontospesa.it/


ps. ja do masy dodałam nieco żelatyny, żeby miec pewność, że mi nie popłynie
MałaGosia
To i ja sie pochwale 03.gif wiem wiem do ideau Zygzaka mu daleko ale zrobiony wlasnorecznie 37.gif



I drugi
marti26
icon_biggrin.gif czyli bede musiala dobrze popatrzec za tym mlekiem bo jak jestem tu juz 7 lat jeszcze mi w oczy nie weszlo(a nieraz patrzylam)

okazalo sie ze patrzylam zle icon_biggrin.gif znalazlam
wiewiórczak
Marghe gdzie ten zielony lukier kupię i te żółwie - śliczny i prosty ten tort się mi wydaje.
Ale może tylko się wydaje 37.gif
marghe.
CYTAT(wiewiórczak @ Tue, 25 Nov 2008 - 16:46) *
Marghe gdzie ten zielony lukier kupię i te żółwie - śliczny i prosty ten tort się mi wydaje.
Ale może tylko się wydaje 37.gif


Sliczny jak śliczny, ale prosty to i owszem

lukier i resztÄ™ kupisz tu
www.tortownia.pl
marti26
marghe.krem z ciastka z zolwikami palce lizac brawo_bis.gif icon20.gif icon20.gif icon20.gif
marghe.
CYTAT(marti26 @ Sun, 14 Dec 2008 - 02:22) *
marghe.krem z ciastka z zolwikami palce lizac brawo_bis.gif icon20.gif icon20.gif icon20.gif


Cieszę się, tez nam smakował icon_smile.gif
kasiaczekd
Witam,

Jestem tu od niedawna i może komuś przyda sie tak siciąga są tam torty nie tylko dla dzieci, gdyby ktoś chciał zrobić cos podobnego to służę pomocąicon_smile.gif
Pozdrawiam Wszystkie mamy:) i maluchów

Maya Cakes - moje torty dla dzieci
Maya Cakes - torty urodzinowe
marghe.
Linki nie działają
Litka
ja wymodziłam taki tort, jestem niepiekąca więc i ten raczej niezjadliwy icon_wink.gif ale najmłodszy sąsiad chyba zadowolony...ma w co sikać icon_smile.gif

marghe.
Litka, super icon_smile.gif
monte
Litka, kapitalny!!! I jaki pomysłowy! 06.gif

Ja wkleję swój debiut tortowy. Trochę się wstydzę bo co prawda jestem z frakcji piekących, ale zdolności plastycznych i manualnych brak.
Ale i tak uważam, że jak na antytalent udał mi się wypiek bo Sonia rozpoznała bohaterkę tortu.
Wklejam efekt koncowy i wzór z którego korzystałam lepiąc figurkę z marcepana.



blaire
Śliczna Peppa! Na to zdjęcie czekałam icon_wink.gif .
bumbum
Przeczytałam ten wątek od deski do deski i postanowiłam też zrobić tort-pierwszy raz w życiu 37.gif

Mąż za miesiąc wyjeżdża na misję do Afganistanu więc w ramach pożegnania był czołg
06.gif

Gosia83
Ja się pochwalę tortami mojej przyjaciółki Agi...
A swoich sił będę próbowała na roczek Kini w maju - chcę zrobic lalkę barbie albo syrenkę...ale zacznę pewnie od lalki...

Dzieła Agi...



Ludek
CYTAT(Graz @ Wed, 05 Apr 2006 - 12:18) *
Do nas tez piraci przypłyneli:


a potem wylądował dwupłatowiec

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


Czy możecie opisać jak zrobić statek?

Niestety link podany przez Rafaelkę nie działa icon_sad.gif
Meggi
Wkońcu i ja się mogę "pochwalić" swoimi wypocinami, zdecydowanie wyszłam z wprawy 37.gif Musiałam w połowie pracy gnac do sklepu nocnego, dobrze, ze mam pod nosem, po śmietanę bo jedną przemiksowałam 06.gif

Efekt ciut lichy na zdjeciu bo wraunki do robienia fotek o tej porze kiepskie, ale jutro pstryknę nowe jak wyjdą lepsze to podmienie, no chyba, że tort do rana popłynie 43.gif 37.gif



niewidzialna
Meggi świetny ten torcik

a to moje wypocinki icon_wink.gif

w sumie mogłaby wyglądać lepiej ale to akurat jeszcze wprawy nie mam z tą masą cukrową, a taki "lalkowy" to dopiero pierwszy, w tle krajobraz po bitwie, ale przynajmniej wiadomo że samodzielnie icon_razz.gif
Cleo
Kocham ten wątek -(nierozmazane śliczen napisy, świetnie ubite śmietany,z pewnoscia wnetrza biszkoptowe jak trzeba, śliczne lalki w sukniach, statek super, czołg -mam nadzieję, że adresat tego tortu ma się dobrze!), ale ja juz po zeszlorocznych akcjach z tortami dla moich córek- nie odważę się znowu dłuuuugo;)
niewidzialna
Cleo oj chciałabym te śliczne przepisy, co prawda moje się nie rozmażą bo drukowane ale poplamione są icon_razz.gif. biszkopty oszukane robię bo bez jajkowe, śmietany nie ubijam, na łatwiznę idę i kupuje krem w torebce i ubijam z mlekiem, albo robię kombinowany krem bez mleka czy śmietany, puki co wszyscy zdrowi icon_wink.gif
Meggi
niewidzialna piękny tort, u mnie bym musiała chyba zrobic takich cztery żeby wszyscy posmakowali, ciasta moje roboty znikają szybko i zawsze jest niedosyt icon_wink.gif

Ja akurat ten tort i ten który jest niżej robię z smietany ubitej, plus do środka z galaretka z truskawkami, przepis pierwszy z wyszukiwarki google, po wpisaniu hasłą "tort truskawkowy " icon_smile.gif

Dla Kasandry chce zrobic na bazie kremu do karaptki, pamietamz awsze sobie takie robiłam wiec moze i ten zasmakuje icon_smile.gif

A to kolejne moje wypociny na dzisiejszÄ… impreze Aurelki dla dzieci icon_smile.gif


Mafia
Chce popełnić tort. Talentu u mnie zero, a nawet mniej.
Podpowiedzcie mi jak zrobić masę z ubitej śmietany? Śmietanę się słodzi i dodaje galeretki? Te galaretki rozpuszczone mają być czy proszek wsypuję? No i jakie proporcje? Czy trzeba dodać coś jeszcze, żeby śmietana nie wypłynęła z tortu?
W żadne masy marcepanowe czy inne nie wchodzę, bo to mnie zupełnie przerasta.
Edytkax
Od dawna już piekę sama dzieciom torty ale jakoś nie było okazji ich tu pokazać bo zazwyczaj to zamawiałam albo opłatek, albo z marcepanu różyczki czy też inne zwierzątka a teraz syn zażyczył sobie Zic Zaca z filmu Auta.

mamami
Dziewczyny poproszę inspiracje na tort w kształcie podkowy icon_wink.gif
Mafia
tu masz podkowy, ale takie zwykłe:
podkowa
podkowa2
mamami
kurcze mnie tez szukanie kiepsko idzie, no nic najwyzej sie wykażę własną inwencją icon_smile.gif bo ja taka typowo końską chcę icon_smile.gif
Mafia
Ta chyba fajniejsza i bardziej końska: podkowa
albo ta
skanna
skanna
Te kwiatki w sumie mało końskie są icon_smile.gif
Doruśka
Skanna!!! jestem w szoku! kwiatki tez sama robłaś? miałaś formę taką czy wycinałaś podkowe??
skanna
Zwariowałaś? Ja tylko w sieci wyszperałam icon_smile.gif
Doruśka
Å‚eeeeeeeee
Cleo
Ej, a znajdziecie mi jakies torty na wieczor panienski, NIEKONIECZNIE z organami płciowymi? 08.gif 02.gif
szukam jakiejs inspiracji na tort dla siostry.
Na razie wymyslilam, ze moze taki jadalny oplatek z nadrukiem jej narzeczonego - wiecie, że DO SCHRUPANIA chłopak, ,mniam icon_wink.gif

EDIT:
o, ten z butem tkai w stylu mojej siostry bardzo- ten but jadalny???

Cleo




tylko jak te torebki oni robia???
(mam tego wiecej w ogole- torebki superowe! i jak rpzegladamstrony z innych krajow,to nigdzie ine uswiadczysz penisa na torcie! za to na polskich stronach- wszęęędzie i tyyylkooo to)

EDIT:
ten sliczny tez, no nie?


marghe.
kiepsko szukacie Cleo icon_wink.gif


Uwaga - tylko dla doroslych

https://images.google.com/images?q=bachelor...l=en&tab=wi
Gosia83
No to się wkońcu moge pochwalić moim tortem...
Roczek Kinii - z tortem było troszkę zabawy - ale jak na pierwszy raz to chyba nieźle..
Jestem z siebie dumna jak paw - bo piec - to lubie i piekę...ale zdolności manualnych nie mam żadnych!
A...tort z bitą śmietaną i brzoswiniami...bo dzieci duuużo było na imprezie...

natusia125
Hej! icon_smile.gif
Czy ma ktoś przepis na tort siędzącą żabę??
marghe.
poszperaj
https://www.google.com/search?hl=en&rls...sa=N&tab=iw
tissaia
Moje dziecko zapragnęło tygrysa...
Tzn. tortu w kształcie tygrysa icon_eek.gif

W zeszłym roku zażyczył sobie samochód- luzik, zrobiłam. Różowego Hammera icon_smile.gif
Rok wcześniej miał kota na punkcie kotów - i takiż był tort. Mniejszy luzik, ale dało się zrobić. Kot był.

Ale jak na Boga mam zrobić tygrysa????

Nigdzie nie mogę znaleźć tortu tygryso-podobnego a bez inspiracji nie mam szans na sukces...
Mogę co prawda nabyć opłatek na tort z wymalowanym tygrysem z Kubusia Puchatka, ale 1)to nie ma być ten Tygrysek tylko normalny tygrys... 2) ambicja mi nie pozwala icon_wink.gif

Pomożecie?

EDIT:
Takie oto torty spłodziłam w latach poprzednich - w sumie trzy, bo zeszłoroczna impreza była dzielona na dwie części...



( tort morski, zamówiony równolegle z Hammerem )

( to jest kot i tej wersji należy się trzymać...)

Na tym i tylko na tym nieprzekraczalnym poziomie plasują się moje zdolności manualne... I jak tu tygrysa zrobić, skoro ja tygrysa to nawet narysować nie potrafię??
minka.
tissaia ja bym zrobila li i jedynie mordke tygrysa. Na okraglym torcie masa marcepanowa pomaranczowa plus troche zabarwionej na czarno.A no i uszki bym zrobila:)
masz tu tygrysy rozne icon_smile.gif
minka.
............
poszlo 2 razy

tissaia
Popatrzeć popatrzyłam...i się załamałam. W życiu takiego tygrysa nie machnę, w życiu!
mamami
Tiss dasz rady
Ten nie ejst skomplikowany, przyglądnij sie uważnie icon_smile.gif

♫ agitusek ♫
CYTAT(Gosia83 @ Mon, 18 May 2009 - 12:28) *
No to się wkońcu moge pochwalić moim tortem...
Roczek Kinii - z tortem było troszkę zabawy - ale jak na pierwszy raz to chyba nieźle..
Jestem z siebie dumna jak paw - bo piec - to lubie i piekę...ale zdolności manualnych nie mam żadnych!
A...tort z bitą śmietaną i brzoswiniami...bo dzieci duuużo było na imprezie...




bardzo prosze o przepis blagam.gif

cuuuuuudny!
hekkate
Za kilka dni imprezka i chciałabym zrobić taki oto tort , ale nie wiem jak zrobić kulę. Macie jakieś pomysły?
Mika
kulę/piłkę można zrobić nakładając coraz mniejsze krążki ciasta i nadrabiając kremem
albo... można kupić okrągłą formę w kształcie piłki icon_wink.gif
hekkate
Szukałam takiej okrągłej formy na allegro, ale jakoś nie zauważyłam czegoś w tym stylu. Już sobie wymyśliłam, że wezmę taką metalową miskę i w niej upiekę ciasto. Chyba się z nią nic nie stanie. Wolałabym ciasto mieć w jednym kawałku niż w krążkach. Zobaczymy co mi z tego wyjdzie.
Carrie
CYTAT(hekkate @ Fri, 23 Oct 2009 - 23:34) *
Szukałam takiej okrągłej formy na allegro, ale jakoś nie zauważyłam czegoś w tym stylu. Już sobie wymyśliłam, że wezmę taką metalową miskę i w niej upiekę ciasto. Chyba się z nią nic nie stanie. Wolałabym ciasto mieć w jednym kawałku niż w krążkach. Zobaczymy co mi z tego wyjdzie.


pomyślałam dokładnie to samo
~anula~
W metalowej misce upiecze się bardzo dobrze, ja tak robiłam w ubiegłym roku sukienkę dla tortowej lalki.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.