To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

wczesna komunia help

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

iff
dziewczyny prosze przyblizcie mi sprawe wczesnej komuni tutaj na slasku tak powszechnej, ile dziecko ma lat ? czy 7 ? juz podchodzac do komuni czy 6 (a zaczyna katecheze majac 5 lat) ???
bardzo bardzo prosze zalezy mi na czasie
Tuni
Pojęcia nie mam ale najlepiej zapytaj w parafii bezpośrednio u proboszcza.
iff
tia... pojde tam jutro dopiero, ale wolalbym juz nac konkrety np ten wiek, bo jesli wiek mi nie bedzie juz pasil to nie mam poco sie chyba wybierac ?
Izunia bez loga
Ja szłam do komunii wczesnej icon_biggrin.gif miałam wtedy 6 lat, a lekcję religii rozpoczęłąm w wieku lat 5 icon_smile.gif
iff
czy bardziej ulgowo sa takie dzieci traktowane ?
ja juz sie zdecydowalam ze P pojdzie wczesniej, jutro kancelaria przy parafii (dzis nieczynna) i jutro zaczne rezerwowac knajpke gdzies
moko.
hm najwczesniej P będzie miał komunię w maju 2006 r.( przygotowanie roczne)
iff
CYTAT(moko.)
hm najwczesniej P będzie miał komunię w maju 2006 r.( przygotowanie roczne)


a myslalas ze ja knajpe na te niedziele zamawiam ? icon_lol.gif icon_question.gif
moko.
tia icon_cool.gif
o jakiego rodzaju Ci ulgi chodzi ?
anonimowy
Iffona chyba żadnych "ulg" nie ma icon_biggrin.gif
Pamiętam, że też miałam jakieś tam przepytywanie, musiałam znać najważniejsze modlitwy, przykazania......msza komunijna była taka, jak wszystkie.
iff
no ulgi w sensie ilosci modlitw formul do zdania, slyszalam ze te formuly sa latwiejsze niz normalnie w wieku 8/9

ja juz mam zaklepana komunie na 7 maja w przyszlym roku dla nas najlepsze rozwiazanie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.