To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zakrzepica, żylaki i takie tam...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

burek
Zerknijcie tu dziewczyny i zróbcie test on-line. Osobiście mam już szajbę na ten temat. icon_evil.gif
ilona
Ja nie mam szajby icon_sad.gif tylko widoczne zylaki-po trzecim dziecku bardzo widoczne icon_cry.gif Wlasnie sie nie moge zdecydowac na skleroterapie-kolercia robic czy nie? icon_rolleyes.gif
i.
Zrobiłam:
Odpowiedziałeś TAK na większość pytań.
Układ żylny Twoich nóg może być zagrożony.
Warto zasięgnąć porady lekarza rodzinnego lub specjalisty.
icon_sad.gif
Potwora
CYTAT(ilka)
Zrobiłam:
OdpowiedziaÅ‚eÅ› TAK na wiÄ™kszość pytaÅ„.  
UkÅ‚ad żylny Twoich nóg może być zagrożony.  
Warto zasięgnąć porady lekarza rodzinnego lub specjalisty.
 :(


Dostałam dokładnie taką sama odpowiedź icon_sad.gif
justin
Odpowiedziałeś TAK na większość pytań.
Układ żylny Twoich nóg może być zagrożony.
Warto zasięgnąć porady lekarza rodzinnego lub specjalisty.


też mam taka odpowiedź. U mnie, babcia, mama no i ja jako następna w kolejce mamy problem z nogami. Moja mama nogi ma całe usiane pajaczkami, u mnie się zaczyna, taki lajf icon_biggrin.gif . Znajoma mamy robiła sobie operację, ale nie pomogło jej, chyba jest nawet gorzej. Nie wiem czy wcieranie tych różnorakich kremów coś daje, czy to taki pic na wodę. Podobno mozna tez łykać rutinoscorbin - bo to na pękające naczynka krwionośne jest. icon_biggrin.gif
burek
Ja mam szajbÄ™ bo leczÄ™ zakrzepicÄ™. Nic przyjemnego. Niestety rutinoscorbin na zakrzepicÄ™ nie pomaga. icon_confused.gif
agabr
Ale fajnie jakis uklad mam w porzadku.b
monikagcm
Burek ja zmiany po zakrzepicy leczę już 10 lat a obrzęk mam dalej icon_twisted.gif icon_twisted.gif czego miałaś zakrzepice jeżeli mogę zapytać
burek
CYTAT(monikagcm)
Burek ja zmiany po zakrzepicy leczÄ™ już 10 lat a obrzÄ™k mam dalej  :twisted:  :twisted: czego miaÅ‚aÅ› zakrzepice jeżeli mogÄ™ zapytać


Mam lewą nogę zatkaną w dwóch miejscach. Na acenokumarolu jadę. icon_evil.gif
monikagcm
Burek masz jakiegoś dobrego naczyniowca który Cię prowadzi pytam bo jesteśmy obie z okolic Katowic jak chcesz mogę Ci kogoś poradzić Zakrzepica to naprawdę straszna choroba ja na szczęście jestem już bez leków ale obrzęk zostanie mi chyba do końca życia acecumarol i tak lepszy od clexanu trzymaj się cieplutko icon_wink.gif
burek
Mam dobrego naczyniowca i na dodatek państwowo. Życzy mnie sobie oglądać co tydzień. icon_lol.gif Od połowy listopada mam to dziadostwo. Miałam 3 razy Dopplera i RGT płuc. Gość się zna na rzeczy raczej. icon_rolleyes.gif
Obrzęku nie mam wcale, chyba, że bardzo poszaleję (jakieś zakupy, spacerki, tańce... icon_wink.gif )
icon_biggrin.gif
gilly
Można,aczkolwiek najskuteczniejsze leczenie jest leczenie iniekcjami. Czyli clexane. Jeśli lekarz zaleci takie włąsnie leczenie to jestem zdania,że powinnaś się go słuchać. Chorobę jak najbardziej da sie leczyć i to skutecznie, ale wiedz,że to nie przelewki
https://fajna-mama.pl/zakrzepica-taka-straszna/

lepiej jest się czasami przemęczyć, ale dzieki temu unikniesz problemów w przyszłości.
Joannica
A czy ktoś może usuwał żylaki w Klinice Murano https://klinikamurano.com/ ?
Marcin942
Moja żona też zaczynała mieć już problem z żylakami, musiała sporo leżeć w ciąży. Udało nam się znaleźć bardzo fajne rajstopy i pończochy uciskowe, które pomogły jej rozwiązać ten problem. Był to co prawda sam początek żylaków, ale dzięki produktom uciskowym problem nie postępował dalej. Gdyby ktoś szukał to tutaj https://venoflex.pl/ciazowe/ mają fajną ofertę produktów uciskowych dla kobiet w ciąży.
Blare
Macie jakieś doświadczenia z kapsułkami Maxi3Vena? Muszę trochę zadbać o swoje żyły, bo zaczęły mi puchnąć nogi i planuję kupić jakieś wsparcie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.