To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

krwawe oczka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agabr
Co mozna brac , jakies preparaty czy cokolwiek na oczy zachodzace krwia. Wygladam makabrycznie , bialka zamiast biale mam czerwone , nie wiem czy to istotne ale dzieje sie tak zwykle w miesiacach letnich , nie lzawia , nie szczypia, tylko strasza.b
ulla
Ale dosypiasz jak należy??? Ja mam czerwone oczy tylko jak nie mam kiedy się wyspać....Żeby szybciej zlikwidować czasem stosuję krople ze świetlika, ale nie wiem czy pomagają, bo może bez nich zniknęło by równie szybko.

W innym wypadku okulista czy nawet intrernista powinien coś poradzić, bo chyba jest jakaś obiektywna przyczyna pękania naczyń.
agabr
Ulla sypiam dosc skapo ale jednak.b
ulla
To może jednak lekarz...ja się nie znam, ale może ma to coś wspólnego ze "szczelnością" i wytrzymałością naczyń. Znaczy odpowiednik pajączków na skórze. A to chyba da się jakoś wzmocnić.
i.
Ja mam takie czerwone oczy. Najgorzej wygladajÄ… rano po przebudzeniu.
W ciÄ…gu dnia mam bardzo sucho pod powiekami - ale to skutek soczewek. Wkrapiam sobie krople Homeoptic.
jl101
radze kupic sztuczne lzy tears naturel czy jakos tak. moze pomoga. u mnie np. tak wygladaja oczy jak mam zapalenie spojowek od nienoszenia okularow. jak lzy nie pomoga to juz tylko okulista.
pozdr
justyna
AJA
Mężowi lekarka kazała zazywać rutinoscorbin, on ma wiecznie czerwone oczy. To wzmacnia naczynka.
Doruśka
Aga,u mnei pekanie naczynek było spowodowane wadą wzroku.
tzn cały czas mam,bo nadal nei mam nowych okularów icon_redface.gif ciągle na cos innego wydaje pieniadze.

oczy sie męczyły,wzrastało cisnienie i siuup naczynko pekniete,wygladam jakby mnei ktos pobił icon_smile.gif)
ewis_
Ja też z "królików" icon_cry.gif U mnie to ewidentnie zmęczony wzrok. Dużo kompa i książek, za mało snu.
Kiedyś, gdy miałam (chyba) zapalenie spojówek, lekarz przepisał mi biodacynę (antybiotyk), 2x dziennie po 1 kropli do każdego oka i juz po 2 dniach było o.k. Teraz też jak mam czerwone oko aplikuję sobie biodacynkę (już bez konsultacji lekarskiej icon_redface.gif ) i na mnie działa. Plus oczywiście spanko icon_biggrin.gif

Idź do dobrego okulisty. Warto wiedzieć czy to spojówki czy zmęczone oko...
e_Ena
CYTAT(AJA)
Mężowi lekarka kazała zazywać rutinoscorbin, on ma wiecznie czerwone oczy. To wzmacnia naczynka.


Mi też (po porodzie) lekarka rutinoscorbin polecała.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.