To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Odwiedzę Gdańsk :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

clio
i siostrę oczywiście icon_wink.gif
będę od 21.05 cały tydzień. Mam nadzieję, że będzie pogoda.

Dziewczyny chciałabym zobaczyć jakieś fajne miejsca, odpocząć i żeby dla Oskarka były jakieś atrakcje icon_smile.gif możecie coś polecić?
moja siostra mieszka w Gdańsku dopiero niecałe 2 lata i nie do końca jest zorientowana, a poza tym będzie w pracy więc będziemy jeździć sami.
Małgoś.dz
Hmmm, Gdańsk nie ma zbyt wiele atrakcji dla dzieci. icon_confused.gif
Może zoo?
Tobatka
Będę w tym samym czasie i licze na spotkanko icon_wink.gif Znaczy - ja będę do środy włącznie (czyli prawie do Bożego Ciała), a potem na zlot pędzę icon_wink.gif
clio
Małgoś może być Gdynia, Sopot lub okolice
Tobatko chętnie przyjdę jeśli będzie jakieś spotkanko
jeśli oczywiście będziecie chciały się ze mną spotkać icon_rolleyes.gif
blaire
clio, co za pytanie icon_evil.gif
A w której części Gdańska będziesz?
clio
blaire
pytałam siostrę i napisała mi, że to jest Gdańsk Południe, Ujeścisko
chyba dobrze powtórzyłam
w każdym razie wcześniej mieszkali na Zaspie blisko morza chociaż było icon_smile.gif
beatawyd
faktycznie w Gdańsku nie ma wiele atrakcji ale możesz iśc do parku oliwskiego,do zoo też w Oliwie,na starówkę i nad Motławę może jakaś wycieczka statkiem -krótki rejsik? icon_smile.gif
do aqua parku-to już Sopot a jak tam będziesz to jeszcze na molo
jak sobie coÅ› jeszcze przypomnÄ™ to napiszÄ™ icon_razz.gif
chojnol
Ponieważ pannica mi dorosła trochę i nadaje się na wyjścia inne niż plac zabaw, to ostatnio w weekendy staramy się gdzieś wyskakiwać.
Nasze sprawdzone atrakcje dla 3, 4 latków:
1) plaża i karmienie ptactwa
2) Długi Targ/Długa/Długie Pobrzeże - znaczy okolice Neptuna, karmienie gołąbków, oglądanie statków
3) Park oliwski - raczej tylko wyganiać dziecię można bo atrakcji tam wielkich nie znaleźliśmy
4) ZOO - Jula najchętniej tam by się przeprowadziła wink.gif
5) Gdynia Oceanarium (wstęp dla rodzica chyba 20 zł) - rybki w akwariach dużych i małych, rewelacja
6) Sopot molo i plaża (można wypłynąć na Zatokę statkiem pirackim)
7) w tygodniu na 12 chyba można wpaść do Teatru Miniatura https://www.miniatura.prv.pl , polecam "Igraszki z bajką". Repertuar nie zawsze zgadza się z tym na stronie więc lepiej zadzwonić i zapytać.

Niesprawdzone (polecane gdzieÅ› przez SiuniÄ™ chyba)
8)Zaspa klub PLAMA https://www.plama.art.pl/

Jeszcze niesprawdzone (ale to nasz następny cel):
9) "Abalecadło" w Operze w Gdańsku https://teatry.trojmiasto.pl/info_spektakle...d_spektakle=349

Poza tym oczywiście pozostaje Park Nad Strzyżą wink.gif choć z Ujeściska to trochę daleko niestety.

PS. wejdź na stronę https://www.trojmiasto.pl tam masz po lewej stronie kalendarz i jak klikniesz na dany dzień to wyświetlają się imprezy tego dnia, pogrupowane tematycznie (pod koniec listy są imprezy dla dzieci).
chojnol
CYTAT(Małgoś.dz)
Hmmm, GdaÅ„sk nie ma zbyt wiele atrakcji dla dzieci. icon_confused.gif  
Może zoo?


Małgoś może Ty za leniwa, co? icon_lol.gif
Albo zapracowana icon_rolleyes.gif co mi niestety w najbliższym czasie nie grozi icon_confused.gif
Małgoś.dz
Wiesz Chojnolku, pewnie jedno i drugie. icon_lol.gif
blaire
CYTAT(clio)
blaire
pytałam siostrę i napisała mi, że to jest Gdańsk Południe, Ujeścisko
chyba dobrze powtórzyłam
w każdym razie wcześniej mieszkali na Zaspie blisko morza chociaż było icon_smile.gif


clio, ale Gdańsk Południe i Ujeścisko to dwie różne dzielnice, choć blisko siebie wink.gif My mieszkamy na Południu. Osiedle Połdunie to się nazywa, Górna Orunia. A jeśli o Ujeścisko chodzi, to Tobatka właśnie tam będzie.
No i w pobliżu masz kilka ładnych placów zabaw. Na Chełmie basen. W Sopocie Aquapark, molo... Jest troszkę atrakcji.
No i oczywiście Chojnolku masz rację, PARK NAD STRZYŻĄ! Uwielbiam tam zaglądać z Kubą, choć ostatnio niestety nie mamy na to ani czasu ani sił, ani też pogoda nie sprzyja.
clio
hmmm... chyba raczej Ujeścisko, jeszcze zapytam, ulica Rogalińska
dzięki dziewczyny za podpowiedzi, nie będziemy się nudzić
chciałabym żeby tylko pogoda była no i mam nadzieję spotkać się z wami icon_biggrin.gif jeśli będzie spotkanko.
blaire
CYTAT(clio)
będę od 21.05 cały tydzień. Mam nadzieję, że będzie pogoda.

No to na 25 maja zapraszam do mnie. Zajrzyj w wÄ…tek Co siÄ™ z nami dzieje
clio
dzięki blaire ale zmieniło się i przyjeżdzam właśnie 25 w nocy
bardzo żałuję, bo chciałam się z wami spotkać icon_sad.gif
ale jestem zła...
blaire
Szkoda...
clio
jestem icon_smile.gif
przyjechaliśmy w nocy, dzisiaj byliśmy na plaży, bo Oskar nie mógł się doczekać. Zaraz jedziemy do Sopotu
ale fajnie jest leniuchować icon_wink.gif

słuchajcie, a jak dojechać na ten Park nad Strzyżą??? moja siostra nie ma pojęcia gdzie to jest
blaire
To blisko rynku we Wrzeszczu. Najlepiej tramwajem 2,8 lub 13. Wysiadasz na drugim przystanku za szpitalem na Klinicznej. Po lewej patrząc w kierunku jazdy (ale głębiej, nie przy samej ulicy) jest już park.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.