To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zatrzymanie miesiÄ…czki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Rosa
Dziewczyny
mam problem. Od dwoch tygodni spóźnia mi się okres (mam regularny cykl) a nie jestem w ciązy (zrobiłam dotąd cztery testy i nic). Czy któraś z Was spotkała się z taką sytuacją? Co może być tego przyczyną? Nigdy dotąd nie spóźniał mi się okres tak długo. Dodam, że mam niewielką nadżerkę (czy to może być powód) no i ten guz w piersi, który dziś zostanie zdiagnozowany. Czy to może być przyczyna?
I jeszcze jedno- czy ciąża pozamaciczna daje objawy normalnej ciązy (tzn. wychodzi na testach)?
proszę, uspokójcie mnie troszkę bo nie wiem, co jest grane
Rosa
Basza
Miałam podobną sytuację na skutek stresu- u Ciebie pewnie teraz tego akurat nie brakuje.Mój cykl miał wtedy 40 dni.
Trzymam kciuki i życzę zdrowia. Jako ciekawostkę na rozluźnienie napiszę Ci,że moja koleżanka z podejrzeniem guzka w piersi udała się na biopsję- okazało się, że to zastoje mleka po długim karmieniu (prawie 3 letniej pannicy).Cieplutko pozdrawiam.
milly
- jest gorÄ…co
- jesteÅ› w stresie
- jeszcze się hormony do końca nie "ustawiły" odpowiednio

ciąża pozamaciczna ma takie same "objawy" jak normalna

trzymaj siÄ™

Milly
marchewka
Rosa trzymaj siÄ™!!!Buziaki
Anuk
Rosa, to może być wynikiem silnego stresu. Pytanie dodatkowe: nie wyjeżdżałaś ostatnio = nie zmieniłaś klimatu albo strefy czaseowej. Wtedy też tak może być. Będzie OK. Trzymam kciuki
ez
Jeżeli taka sytuacja będzie się powtarzać proponuję zrobić poziom prolaktyny, to ona często odpowiada za takie hece. Nieleczona hiperprolaktynemia oznacza kłopoty.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.