To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gwiezdne wojny-epizod 3

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

katiek
Czy wybieracie się. Czy czekałyście na niego??
Bo ja czekałam-epizod drugi był w kinach kiedy chodziłam w ciąży z Kingą-czyli 3 lata temu. Poszliśmy na niego w Dzień Dziecka słusznie przewidując że później się przez jakiś czas nie da icon_wink.gif . Film oglądałam kawałkami i z przerwami (Kingusia z upodobaniem siadała mi na pęcherzu icon_twisted.gif ) a Pan sprawdzający bilety tym co w trakcie na chwilkę wychodzili za 3 już razem powiedział że już mnie pamięta i biletów pokazywać nie muszę icon_lol.gif
Na tegoroczny Dzień Dziecka zażyczyłam sobie bilety do kina na Epizod 3-Kingę zostawiamy w domu więc mam nadzieję że film oejrzę w całości icon_biggrin.gif
mama_do_kwadratu
Kocham Star Wars, zwłaszcza te stare, czekam na Sithów z utęsknieniem. Ciekawam jak przerobili Anakina icon_mrgreen.gif
Niech Moc Będzie z Wami icon_wink.gif
Potwora
Czekam icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
.uzytkownik.usuniety.
Oj, czekam. icon_biggrin.gif

Z
mamami
Ja tez czekam, jutro będę pertraktowac z tata żeby sie zajął mackiem. Kurcze pierwszy raz w zyciu pójde do kina na seans popołudniowy bo musze byc w domu na 19 na usypianie Maćka icon_rolleyes.gif
oliweczkas
Nie nawidzę Gwiezdnych Wojen! Koszmar! Już wolę 100 razy Władcę Pierścieni.
mama_do_kwadratu
A ja nawidzÄ™ icon_wink.gif
mama_do_kwadratu
Czy ktoś był na premierze? Jakie wrażenia?
.uzytkownik.usuniety.
Mama, straszna jesteÅ›. wink.gif

Z
mama_do_kwadratu
icon_mrgreen.gif
Kocurek
CYTAT(Mama_Do_Kwadratu)
Czy ktoś był na premierze? Jakie wrażenia?


Ja też chcę wiedzieć icon_smile.gif
kasiask
Byłam wczoraj - syn mnie wyciągnął. Beze mnie nie wpuściliby go do kina. icon_smile.gif
Mateusz zachwycony. Ja mniej. Mówiąc szczerze jestem rozczarowana. Film ma 120 minut - z tego mniej więcej 20 minut coś mówią, a 100 się biją. Ile można patrzeć, jak wymachują świetlnymi mieczami?????
W sumie film mroczny i mało optymistyczny. Scena "śmierci" Anakina, moim zdaniem, przejmująca.
pirania
Uwielbiam icon_wink.gif))))
mama_do_kwadratu
Nie wiem czy dziś się nie wybiorę, bo mnie już skręca.
Wiek mój sędziwy, ale taki lightsaber by się przydał, a co icon_wink.gif
katiek
My idziemy na dzień dziecka dziecko własne babci podrzucając (co jest wliczone w nasz dniodzieckowy prezent icon_biggrin.gif )
menada
Właśnie wróciłam z kina icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Zemsta Sithów podobała mi się chyba najbardziej ze wszystkich części icon_biggrin.gif Było smiesznie i było strasznie. Koncóweczko może trochę za bardzo cukierkowa icon_rolleyes.gif Czekam na 6 części na DVD, co prawda na wersje rezyserkie pewnie poczekam ze 4 lata ale mam czas icon_biggrin.gif
Dorka
A jaka była kolejność wszystkich części?

1.Gwiezdne Wojny
2. Imperium kontratakuje

A potem ? icon_question.gif Porót Jedi, Atak klonów, bo tu już tracę wątek, na przeczytanie nigdy się nie zdecydowałam, choć fantastyke czytam i lubię, ale film to część mojego dzieciństwa icon_lol.gif .
Czy rzeczywiście jest tak, że ostatnia część wyjaśnia wszystkie wątki i odpowiada na pytania z poprzednich filmowych części?
.uzytkownik.usuniety.
Te części kręcone teraz to 1(Mroczne widmo), 2 (Atak Klonów) i 3 (nie pamiętam icon_redface.gif ). Tamte z dawnych czasów to kolejno 4, 5 i 6.

Z
menada
Pierwsza część sagi weszła do kin w 1977 (kurczę, aż tyle icon_eek.gif urodziłam się wtedy icon_biggrin.gif )

1. Gwiezdne Wojny
2. Imperium kontratakuje
3. Powrót Jedi

Potem George Lukas nakręcił 3 prequele, czyli historię która opowiada jak doszło do tego, że Anakin Skywalker stał się Lordem Vaderem i są to:

1. Mroczne Widmo
2. Atak klonów (oglądaliśmy wczoraj na Novej po czesku icon_lol.gif )
3. Zemsta Sithów

Czytać też nie czytałam, ale jeżeli obejrzę najpierw film to rzadko sięgam po książkę. Staram się to zawsze robić w odwrotnej kolejności icon_biggrin.gif
Żyrafo
no ja nie lubiÄ™, po prostu nie lubiÄ™...
Nachos skończyły się jeszcze na reklamach a potem to już było za głośno by spać, za długo by wysiedzieć spokojnie i jedyną atrakcją wieczoru było to, że wyszliśmy nie tym wyjściem co trzeba i zgubiliśmy się w przepastnych i niedostępnych zwykłym śmiertelnikom korytarzach centrum handlowego.
A w ogóle to uważam, ze to skandal, że w naszej stolicy nie da się zjeść kolacji o północy (w sobotę, a nie w jakąś tam środę). A wkażdym razie nie jest to proste - nam się nie udało.
Podobnie jak nie udało nam się zjeść śniadania o 9 w niedzielę. Skończyliśmy w mcdonaldzie i to był upadek niedzielnego nastroju.
mama_do_kwadratu
CYTAT(menada)
2. Atak klonów (oglÄ…daliÅ›my wczoraj na Novej po czesku  :lol: )

Nagrałam sobie icon_smile.gif
milly
mój ex-narzeczony był fanem. Ja nie bałdzo hehe. Obejrzałam coś tam raz i jakoś nie zachwycili mnie faceci biegający w białych kaskach icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif . Zdecydowanie preferuję poważne kino w stylu Dirty Dancing icon_lol.gif icon_lol.gif
Potwora
Byłam, widziałam icon_smile.gif
Ech no tak w sumie to mi się podobało icon_wink.gif ukochana Anakina jak dla mnie troszkę drętwa za to w nim sporo ognia icon_lol.gif Ale to już nie to samo co "stare" GW - teraz ten film jest dla mnie z tych co to "obejrzeć i zapomnieć" icon_wink.gif Za to mój małżonek w kinie zachowywał się niemożliwie: chrapał, wiercił się i sapał - ponoć się straaasznie nudził icon_wink.gif
IzaS
Byłam, widziałam, podobało mi się, choć gdybym nie znała dalszego ciągu to zdołowałoby mnie strasznie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.