To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Plamy na twarzy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mia35
Od pieknego wiosennego sloneczka porobily mi sie brzydkie brazowe plamki na twarzy,szczegolnie na czole icon_evil.gif Moj lekarz,jak mnie zobaczyl kategorycznie zabronil mi "wystawiania sie" na slonce,ale teraz to ja juz sama o tym wiem icon_rolleyes.gif One sa dosyc widoczne i nie ukrywam,ze ich obecnosc troszke mi przeszkadza..Poza tym przede mna cale sloneczne lato i boje sie,ze bedzie ich o wiele wiecej icon_confused.gif
Znacie jakies domowe i bezpieczne sposoby na pozbycie sie tych juz istniejacych przebarwien ? Jak moge w najbardziej naturalny sposob zabezpieczyc sie przed nowymi ?
MonikaW77
Zabezpieczenie przed nowymi to krem z filtrem (około 60). Ale polecam po prostu siedzenie w cieniu. Nie znam sposobu na pozbycie się już istniejących plamek - ale one zejdą z czasem same. Mi zeszły zaraz po porodzie. W tej ciąży mogę opalać się dowoli - żadnych plam icon_cool.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.