To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zapalenie krtani

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Elak
Cisza w domu, matka nie krzyczy, żona nie narzeka, bosko nie?
Przyczyna prosta mam zapalenie krtani. icon_evil.gif Kurcze nic nie mówię, jak muszę to szepczę.
I jeszcze lekarz prawie nic mi nie zapisał.
Mam ssać jakieś pastylki Isla mint. Już mnie gardło nie boli, ale gdzie mój głos, tak niezbędny przy rozbrykanych maluchach. (dzisiaj na placu zabaw koleżanka krzyczała za mnie na moje pociechy icon_cool.gif )
Jak macie jakieś sposoby na powrót niezbędnego głosu to czekam.
AJA
No mnie zazwyczaj pomaga ten.
Przepis od laryngologa z czasów PRL-u icon_biggrin.gif
Utrzeć kogel - mogel z 1 żółtka i 2 łyżeczek cukru. Zagrzać piwo (uwaga łatwo kipi) jak bedzie lekko ciepłe dodać do niego kogel - mogel (o teraz może napewno wykipieć!) i wypić ciepłe.
Bardzo lubie tego lekarza icon_lol.gif Kto ma słabą głowę to pijak.gif
milly
ja już doświadczoną gardłowiczką, krtaniowiczką i tchawiczką. Zwykle od ręki dostaję antybiotyk + Virlix+ascorutical+acc600+płukanie gardła. Po dwóch, trzech dniach mogę mówić.
Elak
Virlix dostałam ale antybiotyku mi nie zapisano.
Nad morze nie pojadę icon_cry.gif i o grotach solnych w Warszawie też nie słyszałam icon_cry.gif wink.gif Gdybym tak mogła wyjechać icon_lol.gif
Chyba te jajka z piwem wypijÄ™ icon_confused.gif bleee
Elak
CYTAT(Sam)
Wrzuć w wyszukiwarkę Groty sonle - na pewno coś znajdziesz; teraz tego jest sopro:)


Ale jestem zacofana, naprawdÄ™ sÄ… icon_eek.gif
A ja myślałam, że tylko Wieliczka, Bochnia. Jakoś z kopalniami mi się to kojarzyło.

Tu w Warszawie takie miejsce. Dzięki, sama bym na to nie wpadła. icon_biggrin.gif
milly
jedna grota jest chyba gdzieÅ› na Bemowie, a druga zdaje siÄ™ na Ursynowie.
gosiat
Dokładam domowy sposób na zapalenie krtani, którym uratowałam się wczoraj: inhalacje z sody oczyszczonej + chlorchinaldin do ssania. icon_cool.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.