To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

A może kolejne spotkanko....

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Monika ww
Dziewczyny, może spotkamy się za tydzień w poniedziałek wieczorem u mnie.... mój mąż wyjeżdża na dwa dni... icon_lol.gif ( mógłby nie przeżyć takiego babskiego zlotu icon_lol.gif ), będę sama z dziećmi.
Mogłybyśmy wrócić do ubiegłorocznej tradycji spotkań wieczorową porą.... icon_biggrin.gif
skanna
A Ty przeżyjesz, będąc sama z dziećmi?
Ja bardzo chętnie icon_biggrin.gif
Monika ww
Pewnie, że przeżyje icon_biggrin.gif spotkania z Wami dodają mi sił i energii icon_lol.gif
anonimowy
ja tez bardzo chetnie icon_biggrin.gif !
Mama Mojzesza
o kurcze ten gosc to ja icon_redface.gif Monika, bardzo chetnie przyjde icon_biggrin.gif
cola
Bardzo bym chciała przyjść. O której godzinie mniej więcej będzie to spotkanie?
Monika ww
Cola, ja myślę, że wieczorkiem, tzn. po 19-stej, żebym zdążyła wcześniej dzieci poprać icon_lol.gif i do spania wyszykować, cobym na spotkaniu już miała luzik... icon_biggrin.gif
skanna
Oooo, nie wcześniej, nie wcześniej. Ja to pewnie i później nawet.
Monika ww
Skanna, może być i później... icon_lol.gif

Na pewno nie wcześniej niż powiedzmy 19:30...
Potwora
Ja chętnie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Ila
Ja tez chetnie, choc na chwilke. Bo we wtorek rano jedziemy juz przedzlotowo do Wawy.
W poniedzialek bedzie pakowanie, ale mysle, ze uda mi sie wyskoczyc na troszke.
2 szkraby
Cześć dziewczynki.

Ja też badrzo chętnie pisze się na takie spotkanie.

pozdrawiam
kachaaa
ja chętnie nawet na chwilke tylko że ja do 21 pracuje więc diopiero gdzieś tam kole 22 ale to już póżno i pewnie was juz nie będzie icon_cry.gif
Dorka
Jesli urobię męża by został wieczorem z chłopcami to tez bym wpadła choć na godzinkę.
Monika ww
Kacha, mam nadzieję, że dziewczyny tak szybko nie uciekną, zwłaszcza te, które nie muszą we wtorek rano do pracy wstawać... icon_biggrin.gif
Monika ww
Dziewczyny, to piszcie o której będziecie...
użytkownik usunięty
Moniko, dziękuję za PW. Niestety w poniedziałki Bartek wychodzi na 7.30 do pracy i wraca po 21.00, więc chyba nie dam rady przyjść... No chyba że później, ale to najpierw Wy się umówcie.

Paka
skanna
Ja najchętniej po 19.30, bliżej 20 nawet.
Monika ww
To może umówmy się na 20-stą, Paka to przyjdź po 21-szej icon_biggrin.gif
anulka-mamulka
dziewczyny ale rozumiem ze to spotkanko stricte mamusiowe, tj. bez pociech icon_question.gif bo ciężko mi bartka targać o 20.00 na drugi koniec Wrocławia...... icon_confused.gif
menada
Ja też się melduję icon_biggrin.gif Mieszkam w okolicach placu Kromera, więc jeżeli mogę kogoś zabrać po drodze to dajcie znać icon_biggrin.gif
anonimowy
Anulka, jak ktoś ma z kim dziecko zostawić, to jak najbardziej bez dzieci... A jak nie to może być z dzieckiem... moje w końcu też będą, chociaż postaram się aby były już w łóżkach icon_biggrin.gif a już na pewno w piżamach icon_lol.gif

Dziewczyny piszcie do mnie na pw, która jeszcze nie ma adresu, bo już sama nie pamiętam komu podawałam.

Ja ze swojej strony oferuję wino do wyboru czerwone i białe icon_biggrin.gif i pyszny deser, nie zdradzę jaki bo to niespodzianka....

Jeszcze jedno, uprzedzam, że u mnie nie będzie tak wygodnie jak u Dorusi i Skanny, bo nie mam takiego dużego stołu, ale miejsca siedzące dla wszystkich się znajdą icon_biggrin.gif najwyżej postawię ławę i stół z kuchni i będzie ok icon_lol.gif
Monika ww
To byłam ja icon_redface.gif
Doruśka
Moniko,ja poprosze o adres,bo nie pamietam.
Doruśka
Menada,mnie mozesz zabrac jak bedziesz wracac icon_smile.gif))

ja przyniosę chlebek (pyszny upiekłam) i cos do chlebka
Ewcia!
Będę i ja
już się cieszę icon_smile.gif
przyniosę napoje bez procentów, czyli jakies soczki
do zobaczenia !
Doruśka
Ewcia!! no jak dobrze Cie widzieć icon_smile.gif)
Ewcia!
icon_smile.gif
Ila
Dziewczyny, ja nie wiem, czy sie wyrobie. Naprawde sie postaram, ale mam dzis jeszcze mnostwo do zrobienia
plus pakowanie. Jesli przyjde, to przyniose cos suchego do pochrupania, bo niestety nie zdaze dzis nic przygotowac.
skanna
Dziś rano w kawie czy herbacie podawali przepis na kruche ciasteczka. Wyglądały zachęcająco, tak więc padniecie ofiarą eksperymentu icon_twisted.gif
kachaaa
Więc ja tak na beszczelnego po chamsku a co....

ja jako wasza kjejofnjczka wink.gif wpadne na kontrole ale kole 22 nie powiem dokładnie bo to w końcu kontrola
przyniose tylko lub aż siebie bo kjejofnjctwo nic nie przynosi wink.gif
Potwora
Możecie mi powiedzieć co mam przynieść ( nie jestem w stanie niczego sama przygotować icon_sad.gif )?
Proszę bo ja nie mam czasu ( tonę w robocie icon_twisted.gif ) ani siły wymyślać. Powiedzcie a ja grzecznie kupię icon_razz.gif
skanna
Ciasteczka takie sobie, zepsułyby mi forumowy wizerunek. Chyba jednak coś kupię icon_biggrin.gif
Dorka
U mnie tez eksperyment ciasto, które miało być z rabarbarem (to z przepisy Rosy, ponoć bardzo łatwe icon_rolleyes.gif ) . Ale rabarbaru nie było w osiedlowym warzywniaku, to wkroiłam jabłuszko. Teraz jest w piecu, a co z niego wyjmę...to spróbujecie. Krzyś mi oczywiście pomagał icon_lol.gif

Choćby się nie udało, to mojemu wizerunkowi nie zaszkodzi icon_wink.gif , jeszcze go nie wypracowałam.
ewabi
ja nieśmiało też zgłaszam przyjście (nie macie pojęcia jaką mam tremę )
przybędę z sałatką, którą mam nadzieję zaraz zrobić
kachaaa
ee no co ty Ewa nie będzie tak żle dziewczyny cię przygotują do egzaminu przed szanowną kjejofnjczką icon_wink.gif zdzasz śpiewjąco i będzie można pić icon_biggrin.gif
Potwora
Co mam przynieść?! Co mam przynieść?!
Kierowniczka powiedz!!! wink.gif
kachaaa
cipsy
kjejofnjczka lubi niebieskie leys- icon_wink.gif y
Potwora
CYTAT(kachaaa)
cipsy
kjejofnjczka lubi niebieskie leys- icon_wink.gif y


Mówisz - masz icon_razz.gif
2 szkraby
Dziewczyny, ja nie wiem czy się doczłapie, jade już na drugim śroku przeciwbólowym i nić. icon_cry.gif icon_cry.gif

Chodze polamana i wyprostować się nie moge, wyglądam ja niezła żaba. wink.gif

Jak tylko coś mi w końcu pomoże to napewno się doczłapie.

To tylko 4 ulice dalej, a może aż 4 ulice dalej.

pozdrowionka
Klaudia
Potwora
Klaudia - czyżbyś miała to co ja w ostatni czwartek?
https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=22067
kachaaa
słuchajcie sparawa nastepująca
po 1. jestem masakrycznie głodna
po 2. nie wysiedze juz w tej cholernej pracy
po 3. błyska sie i grzmi jak tak dalej pujdzie ktoś będzie po mnie musiał wyjść na przystanek bo ja sie burzy boję i sie nie rusze
skanna
Kachaa, a o której możesz z tej pracy wyjść najwcześniej?
2 szkraby
Olu,

coś podobnego, mnie złapały korzonki, jest strasznie.

Ciągle boli i boli i nic, a mały zaraz mi na głowe wejdzie.
kachaaa
o 21 i ani minuty wcześniej musze ze strzegomskiej dotrzeć aotobusem na plac grunwaldzki a potem do was
Doruśka
a ja włąsnie ide sie oporządzić,bo wróciłam z zabiegów i mnie nic nei boli lalala icon_smile.gif)
sałatkę zrobiąłm oraz ten chleb. ciasto Rosy,proste z rabarbarem mi wyszło bardzo średnie,zaryzykowałabym nawet,ze z lekkim zakalcem,aczkolwiek tłumacze to sokiem z rabarbaru icon_smile.gif))
ale nie przyniose ,bo nie.czekam na ciasto Gwiazdy telewizyjnej.
zatem do zobaczenia icon_smile.gif
Potwora
CYTAT(Aleks)
Olu,  

coÅ› podobnego, mnie  zÅ‚apaÅ‚y korzonki, jest strasznie.

Ciągle boli i boli i nic, a mały zaraz mi na głowe wejdzie.


Klaudia - mogę Cię wspomóc lekiem przeciwbólowym - Diclaciem.

Oj wiem ja to jest, strasznie mi przykro, ja rano krzyczałam i płakałam z bólu a Maksio traktował to na początku jak zabawę i się na mnie rzucał icon_eek.gif
Potwora
A wogóle to ja też jest głodna, mogłabym zjeść wszystko i każdą ilość ( domyślacie się co to za dzień cyklu icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif icon_twisted.gif ). Czekam na moich facetów, którzy wracając z basenu mają mnie zawieźć i zakładam wygodny dresik bo boli mnie brzuszek icon_wink.gif
Ila
A ja nie wiem czy zdaze icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
Jeszcze wysylam dziewczynom ostatnie zlotowe rozliczenia icon_cry.gif
I jeszcze nie zaczelam pakowania icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
kachaaa
alesz wam dobrze
a tu coraz bardziej grzmi i błyska sie i zaczeło padać i jak to sie rozwinie bardziej to moja kontrola dzisiejsza stoi pod wielkim znakiem zapytania bo nie mam parasolki a ja całej ulicy nie będę leciała w burzy bo skonam ze strachu a ulica długaśna od przystanku kawałek jest
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.