To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie krawiec do skracania spodni?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Potwora
Szukam krawca idealnego wink.gif

Takiego, który nie będzie kręcił na mnie nosem, nie zażąda za skrócenie spodni połowy ich wartości itp. A spodnie muszę skracać często bo wzrost mam kurduplowaty a pupę sporą icon_evil.gif

Teraz mam problem taki - mam spodnie od dresu, za długie, chodziłam w nich i się paskudnie wytarły, popruły, trzeba je obciąć - moje znajome zakłady tego nie chcą zrobić bo podobno trzeba do tego typu materiału specjalną maszynę icon_eek.gif

Macie jakieÅ› miejsce godne polecenia?
joakar
Osobiście sprawdziłam i polecam przeróbki krawieckie w TGG (na pierwszym piętrze). Punkt jest czynny 13-18 za skrucenie rękawów marynarki męża (eż jest niewymiarowy i często musimy cośprzerabiać) zapłaciłam 10 złotych, w drugim punkcie chcieli 30 PLN icon_sad.gif
Doruśka
Olu,na Obornickiej jest punkt przeróbek,mozesz zobaczyc przy okazji icon_smile.gif
Potwora
CYTAT(Dorusia)
Olu,na Obornickiej jest punkt przeróbek,mozesz zobaczyc przy okazji icon_smile.gif


Ja u tej pani na Obornickiej byłam ( a właściwie moja mama była) ale ona takiego materiału nie przeszyje ( bawełna, dresowa)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.