To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dziecko odstawiło mnie od piersi

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Żyrafo
Buuu, to dopiero siódmy miesiąc a moja dorosła córa piszczy na widok słoiczków a propozycję ssania traktuje jako osobistą obrazę.
Myślicie, że to już na stałe, czy to tylko taka przejściówka? Na razie ściągam pokarm i przemycam w kaszce, ale z dużym trudem... Starszą karmiłam 11 miesięcy i myślałam, że to zawsze jest tak, że ja decyduję kiey przestać.
Ale mnie dziecię przerobiło! I to na samym początku!
agutek
Mnie córka też odstawiła icon_sad.gif w 7 miesiącu. Na pocieszenie dała mi jeszcze miesiąc nocnego karmienia. Na szczęście nie miałam problemów z piersiami. Wszystko stało się bardzo płynnie. Jak miałam nawał to ją przystawiałam w dzień. Córcia skończyła 10 miesiąc a u mnie wciąż jest mleczko - malutko, ale jest. Na pocieszenie mogę ci napisać że lepszy taki wariant niż odstawianie na siłę z różnych przyczyn. I to chyba zgodniejsze z naturą że najbardziej zainteresowany podejmuje decyzję icon_cool.gif

Pozdrawiam - agutek
grzałka
Zdarza się. Moja córka odstawiła się, gdy miała 11 m-cy, a ja planowałam karmić ją do 2 lat. No, cóż, ona miała inne plany........ icon_lol.gif
[/list]
igreka
szczęściary z was ! mój Ignaś ma 11 m-cy i nawet nie chce myśleć o odstawieniu, a tu za max. 2 m-ce mamusia weźmie Ignasia na "odwyk mleczkowy" icon_cry.gif mam nadzieję że oboje wyjdziemy z tego cało wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.