To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Plamienie w czasie ciaży

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

zbyszek
Podzczas badania lekarz zauwarzył plamienie w kolorze jasnej kawy z mlekiem.pobrał mi materjał do badania cytologicznego ale martwi mnie to zabarwienie (wydzielina)jestem w 9-tym tygodniu ciaży ,to moje 2-gie dziecko .czy macie podobne doświadczenia ?? prosze poradzcie bo sieę martwie bardzo ,dzieki Marzena
i.
To plamienie było przed badaniem czy po?
Mnie to się zdarzyło 3 razy samoistnie podczas II ciąży oraz zawsze po badaniu ginekologicznym. Te okolice są mocno ukrwione podczas ciąży, więc o delikatne plamienie nie trudno.
zbyszek
to nawet trudno nazwać plamieniem, bo tak naprawdę to coś jakby wydzielina przypominajaca stan zapalny. Lekarz po prostu po badaniu stwierdził, że mam wydzielinę lekko zabarwioną na kolor jasnej kawy z mlekiem.
Wczesniej przy 1-ej ciąży zdarzyło mi się nawet krwawienie po badaniu.
Monia5
Witam icon_biggrin.gif
U mnie też było plamienie,i okazało się że mam polip.Lekarz położył mnie do szpitala na 3 dni porobiłi badania i zasuszyli.Potem cała ciążę plamiłam po każdym badaniu.Ale urodziłam zdrowego ślicznego synusia.
AJA
Ja też miałam plamienie właśnie takie jasne na początku ciąży, ale to dlatego że przedźwigałam się w pracy icon_sad.gif . Poszłam na zwolnienie do końca ciąży.
aneta m
PLAMIENIE O ODCIENIU BRĄZOWYM JEST NIE GROŹNE, NIEBEZPIECZEŃSTWEM JEST PLAMIENIE CZERWONE - NAJCZĘSCIEJ PRZYCZYNĄ JEST KRWIAK, WTEDY TRZEBA NATYCHMIAST DO SZPITALA I LEŻEĆ, LEŻEĆ, LEŻEĆ. jA LEŻAŁAM PRAWIE 3 M-CE, ALE WSZYSTKO DOBRZE SIĘ SKONCZYŁO
funia
Ja też przez krwawienia przeleżałam pierwsze 3 miesiące.
Teraz biegam jak szalona, pilnuje budowlańców i pracuje na 2 (a właściwie 3) etaty.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.