To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dobra, ratujcie! Nie mogę się ruszać :((((

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Potwora
Help! Ratunku!
Mój kręgosłup - boli jak cholera, mam skrzywienie, boli w tym miejscu właśnie. Dodam jeszcze, że jestem sama z Maksiem, nie mam nikogo dzisiaj do pomocy a każdy ruch sprawia mi ból. Dziecko od godz. 7 naciska na pójście na dwór.

Co ja mam robić???
Jak doprowadzić się do użyteczności?
Musze doprowadzić się do użyteczności!!!!

Mam w domu tabletki z diklofenakiem ale jestem po nich strasznie senna icon_sad.gif
Ika
Sorry Ola ale chyba tylko lekarz Cię ratuje icon_sad.gif Znam to - sama miałam parę razy w życiu i wiem, że jak nic nie zrobisz, to się pogorszy. Mnie kiedyś zgięło w pół i tak pozostałam.
Diclac polecam i myolastan na noc (myolastan nie nadaje się na dzień bo będziesz spać na stojąco). Do lekarza!!!
milly
coś mocniejszego by Ci się przydało, ale do lekarza to pewnie nie skoczysz, więc Ibuprom Max weź, działa przeciwbólowo i nieco przeciwzapalnie - to jest zalecenie mojego ortopedy, po innych specyfikach śpię. Żadnych gwałtownych ruchów, nie próbuj się rozruszać, możesz usztywnić sobie szyję (przynajmniej owinąć dość ścisło szalikiem) - jeśli boli Cię część szyjna. Lepiej poleżeć niestety. Trzymaj się.
Potwora
Wzięłam Ibuprom Max - jest lepiej, pomaga mi leżenie na podłodze, Diclac zostawiam na noc.
Ludzi co za koszmar icon_exclaim.gif
Mam ogień w odcinku piersiowym, prawdziwy ogień, dobrze, że już mogę się ruszyć.

Lekarz jutro bo dzisiaj nie dam rady, jestem sama z Maksiem.

Czy do ortopedy można się dostać bez skierowania?
Ika
CYTAT(olaart)
Czy do ortopedy można się dostać bez skierowania?


Ja w takich przypadkach zachrzaniam na ostry dyżur - nie mam siły na łażenie za skierowaniami, ten ból jest rozwalający.
Potwora
CYTAT(Ika (mama Oskarka))
CYTAT(olaart)
Czy do ortopedy można się dostać bez skierowania?


Ja w takich przypadkach zachrzaniam na ostry dyżur - nie mam siły na łażenie za skierowaniami, ten ból jest rozwalający.


Pójdę jutro prywatnie do ośrodka rehabilitacyjnego, tam na miejscu dostanę skierowanie na zabiegi.
dorota8
czy do ortopety trza miec skierowanie?
Ika
Trzeba. W nagłych sytuacjach idzie się na ostry dyżur ortopedyczny, wtedy nie trzeba.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.