To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Władysławowo, Chłapowo ew. Puck- sprawdzone kwatery

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

enea
Przeszukałam poprzednie wątki i nic nie znalazłam albo za daleko od morza albo bardzo drogo.
Dziewczyny szukam niezbyt drogich kwater w w/w miejscach. Zależy mi na tym żeby nie było zbyt daleko od morza, lodówka, łazienka, no i jakiś kącik by się przydał dla maluchów do zabawy przy kwaterze.
az
Ja jutro jadÄ™ tu: https://wladyslawowo-kwatery.pl/spokojna/
enea
az też się nad tą kwaterą zastanawiam, napisz po powrocie jak było
my sie wybieramy w czerwcu do Władysławowa icon_biggrin.gif
az
Ok, ja jadę w ciemno (no zdjęcia są zachęcające).
enea
a ile płacisz za dobę jeśli można wiedzieć?
az
50 zł za dwójkę, mała gratis:)
enea
dzięki, znaczy nie kłamią icon_wink.gif
Alrys
Byłam , sprawdzona , polecam www.villa-anna.prv.pl.
Byłam tam 2 tyg i jadę w lipcu też na 2 tyg. Lazienki w pokojach, kuchnia urządzona nic nie trzeba ze sobą zabierać, czyściutko i przedewszystkim nowe. Polecam gorąco alrys
enea
Alrys podany przez Ciebie adres nie istnieje icon_sad.gif
Alrys
Ja wchodzÄ™ bez problemu.
enea
udało mi się , ale bez końcowej kropki w adresie icon_smile.gif
asienka00817
Hej, icon_smile.gif
Ja z moją małą i mężem pojechałyśmy do Apartamentów [edit: moderacja] we Władysławowie icon_smile.gif Może super tanio nie jest, ale drogo też nie. Standard jest na prawdę super oraz bardzo dobra obsługa. Wszystkie sprzęty były na miejscu, więc mogliśmy robić jedzenie na miejscu icon_smile.gif
agak
szukam kwater, pensjonatu i itp. we Władysławowie w pobliżu ul. Hryniewieckiego na ostatni tydzień sierpnia
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.