To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

witam

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aga.zg
witam wszystkich z lubuskiego!!!!!!!!! czy nikt tu nie zagląda???? icon_rolleyes.gif
Kasia Sz.
Jestem ja icon_biggrin.gif Z Żar icon_smile.gif
Na edziecku byłam ikasią.

...i kto by pomyślał..... wink.gif
lea
Cześc Aga :0 , Kasiu icon_smile.gif

jestem i ja i bardzo cieplo Was pozdrawiam icon_wink.gif

lea
assiaa
Witam również icon_biggrin.gif i pozdrawiam icon_biggrin.gif

Asia ze Świebodzina
anala
Witam Was ciepło i pozdrawiam z Tomaszowa. Moj synek Igorek ma już 8 mies.
haga
I ja tysz się melduję. Anala jak masz czym to zapraszam do siebie na kawkę. icon_smile.gif
Spotkanko, jakieś, może , gdzieś icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Rzucać propozycje

Haga (A.)
dora31
hej
Pozdrawiam wszystkie mamy z pociechami icon_lol.gif
olik7
Dopiero przed chwilą znalazłam ten portal... no i zostaję!!!
Witam serdecznie!
Magda - mama Olivii, ur. 26.04.2002. Olivię wychowuję samodzielnie, samotnie jak kto woli ..
Mieszkam teraz w Kożuchowie, u rodziców, buuuu... jak tu nudno!

Pozdrawiam

Magda
mada
Witam Wszystkie Mamy.Mieszkam w Strzelcach Krajenskich. Mam na imie Magdalena,jestem mama 5-letniego Lukaszka i poltorarocznej Julii.Od dzisiaj jestem na forum dzieki kolezance poznanej na czacie i juz mi sie podoba. Pozdrawiam wszystkich mocno.
lea
Witaj Mada na maluszkach, dobrze, że z Lubuskiego- tak nas tu maleńko icon_wink.gif

pozdrawiam ciepło -lea
tomberowa
Ja zaglądam. Wprawdzie teraz mieszkam w Łodzi /od 3 lat/, ale jestem rodowita zielonogórzanką i bardzo kocham moje miasto. Dopóki nie urodził sie Kubuś to niemalże co miesiąc byłam w domsiu. W Zielonej mieszka cała moja ukochana rodzinka.

Pozdrawiam
000
Dziś tu trafiłam i od razu dopisuję się icon_smile.gif Mieszkam w Zielonej Górze i mam dwójke dzieci: 7 letnia Martę i 8 tygodniowego Mateusza icon_smile.gif
Pozdrawiam
lea
Pozdrawiam Tomberową jak i Ksanty icon_smile.gif
ja niestety ma kilka dziesiąt km. do Zielonej Góry, więc niestety nie ma sznas jak narazie na wspólne spacery.

pozdrawiam - lea
Agnieszka.zg
No hej dziewczynki !!!!!! icon_lol.gif Może wreszcie zacznie się tu coś dziać i może kiedyś się wreszcie spotkamy !!!!!!! Ach jak miło icon_razz.gif icon_razz.gif
000
jestem jak najbardziej ZA zwlaszcza ze nie mam ostatnio zbyt duzo okazji do samotnego wychodzenia z domku
matusia
Mamusie no i kiedy się spotkamy????????
anonimowy
mi tam każdy wekeend pasuje ,ale może przełużmy to na po nowym roku
Agnieszka.zg
to ja pisałam jako gość coś mi szfankuje i zapominam się logować za każdym razem
000
mnie również pasują wszystkie weekendy bo w środku tygodnia trochę gorzej z wyrwaniem się z domku icon_smile.gif
oro
CYTAT(mada)
Witam Wszystkie Mamy.Mieszkam w Strzelcach Krajenskich. Mam na imie Magdalena,jestem mama 5-letniego Lukaszka i poltorarocznej Julii.Od dzisiaj jestem na forum dzieki kolezance poznanej na czacie i juz mi sie podoba. Pozdrawiam wszystkich mocno.


Mada ja jestem z Barlinka!!!
Anita.W
Witam,
Ja urodzilam sie w Sulechowie ok. 20km od Zielonej i chciałam was wszystkie serdecznie POZDROWIC!!! icon_smile.gif W Sulechowie mam rodziców i reszte rodziny, wiec przyjezdzam co jakis czas icon_smile.gif. Chciałabym czesciej przyjezdzac, ale z małym dzieckiem troche trudniej sie wybrac. Bede tutaj zagladac moze kiedys wasze spotkanie wypadnie w dniu w ktorym bede w Sulechowie icon_biggrin.gif to przyjade icon_smile.gif .
lea
Anitka - zapraszam serdecznie do Szprotawy icon_smile.gif
Anita.W
Czesc,
Dzieki za zaproszenie icon_smile.gif . W dziecinstwie bylam kilka razy w Szprotawie, moje kuzynki maja tam rodzinę icon_smile.gif i na wakacje z nimi czasami tam jezdzilam icon_smile.gif.
mischell
Cześc wszystkim mamuśkom..icon_smile.gif
Ja równiez z lubuskiego a dokładniej z Zielonej Góry, jestem mama 3 miesiecznej Zuzanki.

https://republika.pl/zuzannapatrycja/
lea
no to witamy Mischell i córcię icon_smile.gif
mischell
Hej lea ostatnio byłam w Szprotawie...icon_smile.gif Moj chłopak pochodzi z tamtych okolic a dokładnie z Leszna Górnego...
pozdr

https://republika.pl/zuzannapatrycja/
lea
ojej Mischell icon_smile.gif to ja baaardzo serdecznie zapraszam następnym razem na małą czarną serio serio icon_smile.gif
Agnieszka.zg
No witam Mischell może wreszcie coś sie tu rozkręci i będzie wesoło??? A może wreszcie jakieś spotkanko bo w ubiegłym roku nie wypaliło i byłam sama icon_sad.gif(( i nikt nie przyszedł icon_cry.gif icon_cry.gif a ja czekałam jak ta głupia icon_cry.gif icon_twisted.gif
pozdrawiam aga
000
a ja nic nie wiedzialam o spotkaniu...na pewno bym przyszla
Agnieszka.zg
wtedy jeszcze cię nie było z nami tu na forum icon_sad.gif((
Monika946
Pozdrawiam wszystkich ja jestem z Żagania mam 5letnią Oliwke i 7 miesięcznego Kacperka icon_biggrin.gif
Agnieszka.zg
pozdrawiamy i witamy
nemesia
Czy jeszcze ktos tu żyje?
icon_eek.gif icon_biggrin.gif
Agnieszka.zg
żyjemy ale coś chyba zbyt wolno ..hehe
nemesia
No to trzeba przyspieszyć tempo, a jak...
Agnieszka.zg
no trzeba .....trzeba...........
Nadin17
No jak to nie jak tak icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.