To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

miesiączka-nie za często????

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

dori
Pierwszą miesiączke po porodzie dostałam już ze 2 miesiące temu,i od tego czasu było ich już.............teraz jest czwarta.Między tą a poprzednią tylko 8 dni różnicy.Nadmieniam,że karmie piersią.
A krwawienia są naprawde bardzo obfite.Zarejestrowałam sie już do gina,ale dopiero na 5 czerwiec,a do tego czasu może jeszcze ze dwie mnie czekają????Naprawde zaczynam sie już tym martwić.Mąż sie śmieje,że nadrabiam za ciąże...... icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
OlivkaMamaNorbercika
To nie jest normalne. Musisz jak najszybciej udać się do lekarza. Być może to zaburzenia hormonalne a może objaw stanu zapalnego błony śluzowej macicy. Tak czy siak musisz szybko to zdiagnozować icon_exclaim.gif

Dodatkowo takie częste i obfite krwawienia mogą szybko doprowadzić Cię do anemi icon_confused.gif
Sun
CYTAT(mamaAdrianka)
ZarejestrowaÅ‚am sie już do gina,ale dopiero na 5 czerwiec,a do tego czasu może jeszcze ze dwie mnie czekajÄ…????Naprawde zaczynam sie już tym martwić.Mąż sie Å›mieje,że nadrabiam za ciąże...... icon_eek.gif  :shock:  :shock:


Nie, no, to idź prywatnie czy coś, ale wcześniej!!!!
dori
CYTAT(Sunna)
CYTAT(mamaAdrianka)
ZarejestrowaÅ‚am sie już do gina,ale dopiero na 5 czerwiec,a do tego czasu może jeszcze ze dwie mnie czekajÄ…????Naprawde zaczynam sie już tym martwić.Mąż sie Å›mieje,że nadrabiam za ciąże...... icon_eek.gif  :shock:  :shock:


Nie, no, to idź prywatnie czy coś, ale wcześniej!!!!


Sunna no to mnie zmartwiłaś.Chyba popędze jak najszybciej...........
amo
Popedz, popedz bo do 5. jeszcze duzo czasu, a czrestotliwosc masz rzeczywiscie jakas duza.
Sun
CYTAT(mamaAdrianka)
CYTAT(Sunna)
CYTAT(mamaAdrianka)
ZarejestrowaÅ‚am sie już do gina,ale dopiero na 5 czerwiec,a do tego czasu może jeszcze ze dwie mnie czekajÄ…????Naprawde zaczynam sie już tym martwić.Mąż sie Å›mieje,że nadrabiam za ciąże...... icon_eek.gif  :shock:  :shock:


Nie, no, to idź prywatnie czy coś, ale wcześniej!!!!


Sunna no to mnie zmartwiłaś.Chyba popędze jak najszybciej...........


Nie chciałam Cię martwić!!!!! icon_smile.gif Ale chciałabym, żeby się wyjaśniło jak najszybciej... icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.