To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pralko-suszarka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

malinowa i Malina
Pytanie do posiadaczek - jak się to coś sprawuje? A może lepiej kupić samą suszarke a pralkę dotychczasową zostawić? Czy są jakies konkretne wymagania techniczne żeby to coś zamontować?
agabr
nie ma wymagan , moja sie wysmienicie sprawuje.b
Pysio
Danusia, ja posiadam pralko-suszarkę Indesit (ma już z 5 lat). Z suszarki korzystam sporadycznie, częściej jak Kubuś był malutki i nie wyrabiałam z ciuszkami. Teraz rzadziej, a jeśli już to raczej pojedyncze rzeczy. Np. 1 parę dzinsów lub kilka rzeczy małego. Nie przepadam za zapachem ciuchów suszonych w pralce, poza tym jak jest ich dużo w bębnie to są bardzo pogniecione.

co jeszcze CiÄ™ interesuje?
okko
Podpisuje się pod postem wyżej
ja nie mam co prawda pralko-suszarki ale rodzice majÄ….
I na pewno trzeba wkładac niewielka ilość- ja sobie nie mogłam odprasować pewnych rzeczy.
nie wspominając o drobiazgu, że kilka rzeczy gwałtownie się skurczyło.
Ale np ręzniki czy pranie to idealnie suszy
anonimowy
Ja mam i bardzo sobie cenie, choc w chwili zakupu bylam bardzo sceptyczna. Suszarki uzywam glwonie do... produkcji mieciutkich recznikow icon_lol.gif To takie zboczenie zawodowe bo prowadzimy hotel i puszyste reczniki to dla nas chleb powszedni a ta sztuka udaje sie tylko przy pomocy suszarki wlasnie.
POLECAM!
bb
Powyzej to ja...Bacha-hotelarka. Zapomnialam sie zalogowac icon_redface.gif
marghe.
Ja jestem bardzo zadowolona z pralko suszarki
zwłaszcza wtedy kiedy nie grzeją a słonce licho świeci icon_smile.gif
Ciocia Magda
Ja suszarki (ale osobnej maszyny) używałam tylko w Irlandii - tam zawsze zimno i mokro - i wbrew opiniom okkko i Pysia, mi zastępowała żelazko - tzn. wystarczyło wyciągnąć ciuszki bezpośrednio po zakończeniu suszenia i złożyć starannie - i już nie trzeba prasować icon_biggrin.gif to lubię

do bębna na raz wchodziła cała zawartość pralki
ilona
I ja mam osobno pralke i suszarke i bardzo sobie chwale i tez ciuchy z suszarki juz nie prasuje.Do suszarki wchodzi mi caly wklad z pralki .Polecam,ulatwia zycie ,zwlaszcza u nas gdzie wilgotnosc powietrza czasami osiaga 98% wink.gif
malinowa i Malina
Już postanowione - kupić trzeba. Ze względu na brak miejsca, będzie pralko-suszarka. teraz tylko - jaka?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.