To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wycieczka do Rud-zdjęcia:)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anonimowy
Dziewczyny narazie tylko cztery zdjęcia ale będę codziennie dodawać nowe ..tylko miejsce na serwerze musialo mi się zwolnić:)

Na pierwszym planie nasze dzieciaki-moja Ulka i synek Rzeni-Patryk podczas malowania buzi w wiosce indiańskiej:)



Nasz pan przewodnik-"indianin":):)niestety nie udało mi się nigdzie złapać ujęcia "slipkowego"szkoda...icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif



Iffona podczas nauki strzelania z łuku:)przykro mi to stwierdzić ale Piotruś był jednak lepszy:)icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif



I nasze dzieciaki podczas konkursu zwijania rybek na sznurku:)łatwo zgadnąć kto był najlepszy...icon_smile.gif.. Piotrek..icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

miriam b
to ja...zapomniałam się zalogować powyżej:)icon_smile.gificon_smile.gif
rzenia
Super czekamy na wiecej!
iff
teraz wszyscy beda wiedzieli ze ze mnie noga w strzelaniu z luku icon_lol.gif
poprosze wiecej fotek icon_smile.gif
miriam b
oczywiście zaraz mi się i tak oberwie za moje słoniowate tempo:)ale cos tam doładowałam....problem z żabą mam bo serwerek ma mało miejsca i zmieniłam metodę:).....a to z lewej Rzenia...z prawej Iffona a pośrodku nasze skarby:)


a tutaj Piotrek w chwilach sławy:)


drugi szkrabik Iffony:):)Maciuś...też będzie dobrym strzelcem:)icon_smile.gificon_smile.gif


a to mój urwis z łukiem...
miriam b
łoooo matko ale wyslałam:)podwójnie???:)nie zabijajcie:)dzisiaj mam dzień walki z kompem:)icon_smile.gif:)robie za dużo rzeczy naraz:)
burek
Już posprzątane. icon_smile.gif
miriam b
Bzdurek dzięki:)a tak w ogóle czmu już nie burek????icon_sad.gif...
miriam b
A teraz synek Rzeni:)w akcji:)icon_smile.gif



A to Rzenia na planie i na dole synek Iffony:)Piotrek...:)nie ma co mówić ale Piotrek lał z nas wszystkich:)icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif



Teraz Piotrek pprawia nasze wyniki:)icon_smile.gif




A to jeszcze mój urwis:)icon_smile.gif

beattta
Bardzo żałuję, że nie mogliśmy przyjechać icon_sad.gif bo sądząc po zdjęciach i relacji Iffony zabawa była przednia icon_biggrin.gif
miriam b
A tu Maciek icon_smile.gif



Teraz Patryk:)



Teraz Maciek rzuca oszczepem:)Iffona ja bym się na twoim miejscu bała po takim szkoleniu:)icon_smile.gificon_smile.gif



A tego to już nie komentuje:)
iff
miriam swietne fotki icon_smile.gif)

musimy sie spotkac ponownie , moze jakies male spotkanko slaskie?
miriam b
jestem za:):)gdzie i kiedy??icon_smile.gificon_smile.gif
iff
miriam teraz Piotrek jedzie na zielona szkole, wraca w piatek, wiec mozemy sie na sobote umowic, czy ktos do nas dolaczy ?

i gdzie wlasnie ?
daleko masz do gliwic ?
miriam b
w sobote Ulka ma rodzinną wycieczkę do Ustronia do Parku Leśnych Niespodzianek:(w tą za tydzień ofcourse....
iff
bylismy tam bylismy, na razie nie mam pomyslu kiedy, moze w tygodniu sie zmowimy albo jakiegos posta poczynim icon_smile.gif na spotkaniach slaskich icon_smile.gif
miriam b
Mój urwis starał się rzucić oszczepem..ale jakby to powiedzieć...:)raczej by głodowała za tamtych czasów albo by musiała "dobrze"wyjść za mąż:)



Brygada w komplecie przed torem przeszkód:)



Starcie moje i Iffony w walce na kije:)icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif




A to ja i Rzenia:)Nie ma to jak dwie baby siÄ™ bijÄ…:)

anonimowy
Tata Patryke vel mąż Rzeni w walkach na kije:)




Nie wiem czy ten pan wyraził zgode na publikację ale Rzenia mu wytłumaczy jak coś...cio???:)jeszcze parę zdjęć zostało:)właduję jeszcze:)
rzenia
Zdjecia sa super ale chyba przegapilam kolejne spotkanie przez moj urlop icon_sad.gif
miriam b
Nasza swieta trójka:)icon_smile.gificon_smile.gif



A teraz "dwójca":)icon_smile.gificon_smile.gif



Inna trójca:)icon_smile.gificon_smile.gif




Iffona z Piotrkiem:)




Patryk-synek Rzeni

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.