To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pytanie o preparat..

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mamutek
na komary,mieszkamy tuż przy lesie kabackim,i chciałabym kupić jakiś preparat na komary dla 10 miesięcznego brzdąca.

Poradzcie jakiÅ›?

Z góry dziękuję za podpowiedzi!
grzałka
Moustidose
AJA
CYTAT(grzalka)
Moustidose

Ja się dołanczam do tego pytania. Ico to takiego i gdzie to można kupić i za ilę?
Jak patrzyałm to różnego typu Offy i tym podobne są od 3 lat icon_confused.gif
A tego jeszcze nie widziałam.
Tobatka
Moustidose używałam dla 7-miesięcznego Piotrka. Kupiłam w aptece, ale pewnie w dobrze zaopatrzonym sklepie, gdzie są offy też się znajdzie.. chociaż może nie? icon_rolleyes.gif

Tylko zwróć uwagę, bo jest wersja dla dzieci i dorosłych icon_wink.gif

Ten dla dzieci ma pomarańczową etykietkę i na niej stoi, że "skuteczny i łagodny repelent w spray'u o długotrwałym działaniu dla niemowląt, dzieci i osób dorosłych o wrażliwej skórze. (...) Nie zawiera alkoholu. Preparat dopuszczony do stosowania u niemowląt powyżej I-ego miesiąca życia i u dzieci. Posiada pozytywną opinię CZD w Międzylesiu" icon_wink.gif
i.
Ja też polecam Moustidose.
Atena
Zdecydowanie Moustidose icon_smile.gif


Mamutku icon_lol.gif ja też mieszkam tuż przy lesie Kabackim!!!! gdzie konkretnie mieszkasz??? icon_lol.gif Ja w Pyrach ...

Atena.
Dagmarcia
CYTAT(Atena)
Zdecydowanie Moustidose icon_smile.gif


ja też polecam ale mi lepiej sprawuje się spray bo krem ciężko rozsmarować
Mamutek
co do odpowiedzi,gdzie konkretnie mieszkam to tez w Pyrach...
ale ten świat mały.
Tobatka
CYTAT(Dagmarcia)
CYTAT(Atena)
Zdecydowanie Moustidose icon_smile.gif


ja też polecam ale mi lepiej sprawuje się spray bo krem ciężko rozsmarować

spray, spray... Dla dziecka wygodniejsze i szybsze icon_wink.gif Nie każde lubi być smarowane icon_wink.gif A spray ponadto mozna rozpylić na ubranie czy wózek (ja tak robiłam - rozpylałam na budkę i żaden komar mi do niej nie wleciał...)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.