To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dzień Mamy w przedszkolu (żłobku)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Adelajda
Napiszcie czy przedszkola (żłobki) Waszych dzieci wyszły z inicjatywą i świętowały jakoś ten dzień.Ja dziś dostałam wykonaną rękami pań, ale z rączek Jasia małą laurkę z wierszykiem.Gest bardzo miły tym bardziej że to mój pierwszy upominek z okazji tego dnia icon_smile.gif.Jak było u Was?
i.
U nas będzie dopiero w poniedziałek - dzień mamy i taty.
grzałka
U nas była dzisiaj impreza- świetna icon_biggrin.gif
Był teatrzyk- Królewna Śniezka wg Chotomskiej- moje dziecko się załapało na krasnoludka icon_smile.gif , Śnieżka była boska, padła na ziemię jak długa po ugryzieniu jabłka icon_lol.gif i nie chciała wstac.
Był balet icon_eek.gif icon_lol.gif
Były tańce w parach- partner Ani troszkę się ociągał z wykonywaniem niektórych figur, więc Ania go "prowadziła" trzymając za głowę icon_rolleyes.gif
Były oczywiście też piosenki, wierszyki, solo, w parach i grupowo.
Dostaliśmy wykonane przez dzieci portety rodziców icon_biggrin.gif
Jestem pod wrażeniem, a paniom to pomnik się nalezy.
aluc
Maks dopiero na zajęciach adaptacyjnych, więc przygotowania trwały od dwóch tygodni i dziecię zdążylo mi nieco wyśpiewać icon_wink.gif

dostałam dziś elegancką reklamówkę icon_wink.gif z własnoręcznie wykonanymi:

wazonikiem z butelki po Actimelu artystycznie pomalowanym na niebiesko-zielono
"kulką miłości" z masy solnej upstrzoną ryżem i innymi zbożami
raulką icon_biggrin.gif z pięknie wyflamastrowanym sercem i wierszykiem okolicznościowym w srodku

a w ramach dodatku ekstra, Maks przeliterował swoje imię w podpisie icon_biggrin.gif co jest specjalnym prezentem, jako że generalnie istnieją dla niego tylko te litery, od których wyrazy się zaczynają
Agnieszka.zg
u nas był w e czwartek Dzień Rodziny czyli impreza z okazji Dnia Matki i Ojca .
było super dzieci śpiewały , tańczyły ,było ciasto i kawa a wszystko na dworze pod chmurką ....
No i nie omieszkam się pochwalić jak to mój młody ślicznie śpiewał oczywiście najgłośniej z całej grupy i nie obyło się bez różnych śmiesznych scen z udziałem Maćka gdzie po nich łzy to mi same leciały ze śmiechu ,ale nie będę opisywać bo to trzebałyło samemu zobaczyć .dodam tylko tyle że na koniec podeszła jedna z mam do nas i powiedziała " Ale państwa syn jest boski" a to już chyba mówi samo za siebie co on wyprawia !!!!!!!!!!!!!! wink.gif
Lua
Wczoraj dostałam od Amla własnoręcznie zrobione korale icon_lol.gif
A dzień Mamy i Taty bedzie w przedszkolu 23 czerwca.
ewis_
U nas jest w poniedziałek icon_smile.gif
Ewcia już od 2 tygodni "katuje" nas repertuarem wokalno-wizualnym icon_smile.gif

Ale dziś rano zaśpiewała mi 3 zwrotki piosenki okolicznościowej, której jeszcze nie słyszałam icon_eek.gif Jak jej się udało ukryć taką niespodziankę - nie wiem icon_smile.gif
Dodatkowo dostałam "łałurkę" icon_smile.gif : krowa w kropki bordo + bukiet kwiatów, a wszystko w kolorowej rameczce icon_smile.gif Kochane te przedszkolaki...
milly
przedstawienie będzie za dwa tygodnie. Moje dziecko będzie słoniem.
Dostałam serce z poprzyklejanymi trójkątami. Boskie icon_mrgreen.gif
siłaczka
Impreza będzie 4 czerwca pod tytułem piknik rodzinny. Czyli zbiora do kupy wszystkie dni matki, ojca i dziecka. Natomiast już wczoraj dostałam pierwszą w swoim życiu laurkę:rozkładane serduszko z malowanym przez moje dziecko kwiatkiem i z moim portretem icon_lol.gif . Rozczuliło mnie to bardzo bo to pierwsza ludzka postać narysowana przez moje dziecko ( a którą ja zobaczyłam).
M.Madziarek
U nas Dzien mamy i taty jest dzisiaj. icon_smile.gif
Monika78
U Anetki w żłobku było dopiero w czwartek, bo w czwartki o 15 jest rytmika. Było cudownie!!! Wierszyki, piosenki, tanczenie, skakanie, klaskanie icon_lol.gif Byłam zachwycona. Przy piosence dla taty bardzo się wzruszyłam, bo Anetki tata jest od stycznia w Irlandii, a mała bardzo za nim tęskni icon_cry.gif
asiaT
[quote="aleve"]U nas jest w poniedziałek icon_smile.gif
Ewcia już od 2 tygodni "katuje" nas repertuarem wokalno-wizualnym icon_smile.gif

[quote]

U nas było tak samo, przez miesiąc repertuar miałam opanowany icon_biggrin.gif ale i tak się wzruszyłam! Za to moje dziecko kłaniało się najpiekniej ze wszystkich icon_wink.gif Dostałam też dwie laurki icon_wink.gif

Razem z grzałką stawiam paniom pomnik!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.