To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pytanie na zebranie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

cydorka
jak wniedługo w moim przedszkolu zebranie dla rodziców tych dzieciaczków co od września rozpoczynają przedszkolną edukacje
i tu moja prośba o pytania , no bo ja niby wiem o co chce pytac na takim zebraniu, ale może jeszcze podpowiedź
chodzi mi o to, ze czasem debiutujacej mami przedszkolaka nawet nie przyjdzie do głowy że o coś można spytać bo bedzie to dla mnie oczywiste albo nie wiem nawet że trza

podpowiedzcie

cyd
siłaczka
1 Czy dzieci wychodzą na spacer w każdą pogodę
2 Czy są planowane jakies wycieczki ( u nas przez cay rok nie było icon_twisted.gif )
3 Czy w sali jest video? Czy dzieci oglądaja bajki? Jakie bajki i dlaczego tak często? wink.gif icon_twisted.gif ( oj zamierzam walczyć.. wink.gif )
4 Co ze spaniem? Czy wszystkie dzieci spią? A co robią te które nie spią? Co trzeba przynieść do spania?
5 Czy w przedszkolu są zebrania lub dni otwarte? ( u nas nie ma niestety icon_evil.gif ) a jeśłi nie ma to w jaki sposób wyobrażają sobie panie przekazywanie informacji o dziecku, kiedy rano rodzic spieszy się do pracy a po południu, gdy odbiera, pani jest sama z dziećmi i nie może poświęcić dłużej niż minutkę bo przecież całą grupą musi się zająć.. icon_evil.gif
grzałka
Czy dzieci myją zęby?
Jak panie radza sobie z dziecmi, które nie chcą jeśc?
Czy jest nieograniczony dostep do wody do picia?
Czy panie czytaja dzieciom książeczki?
marghe.
jakie atrakcje zapewnia przedszkole poza zajęciami "obowiązkowymi"
jak często myją zęby
czy odbywają sie imprezy z udzialem rodziców

czy niezbędna jest wyprawka itp
milly
przestańcie już. Jak Cydorka spisze sobie wszystkie pytania to głównie ona będzie ględzić na zebraniu i innym rodzicom do głosu nie da dojść wink.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
marghe.
a myslisz,ze jak nie spisze to będzie milczec? icon_wink.gif
Graz
hahaha icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
milly
fakt, lepiej niech spisze i trzyma siÄ™ planu wink.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
mamjuz
to dorzuce jeszcze jedno icon_smile.gif
bo u nas z tym jest problem - kiedy są tzw. dyżury w przedszkolu

bo rok temu się mocno zdziwiłam, kiedy któryś z normalnych ( na pewno Wigilia, ale też którys z listopadowych poświątecznych) , pracujących dni okazał się nienormalnym icon_confused.gif


u nas to jest tajne/ poufne - tzn. nie ma wcześniej na ten temat informacji -teraz juz bezpośrednio panie Alka mi mówią jak pracuje pzredszkole, więc mam szansę zorganizowac opiekę
cydorka
CYTAT(marg.)
a myslisz,ze jak nie spisze to bÄ™dzie milczec?  :wink:


osz Wy.......... niedobre, no właśnie po to mi te pytania, żeby ładna i uporządkowaną jako i również treściwą frome wypowiedzi przyjąc
konkretnie i wogóle
dlatgo uprasza sie inne forumowiczki co by nie słuchały żem gaduła okrutna icon_redface.gif
właśnie po to mi pytanie żeby dobre wrażenie w przedszkolu zrobić:
spokojna konkretna mama to miód na serce przedszkilanek
cyd
milly
ależ cydorku, gadasz przecież zawsze konkretnie icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
cydorka
wyciągam kochane bo we czwartek mam zebranie i może którejś z was coś jeszcze mądrego do głowy przyjdzie
cyd
cydorka
no babeczki icon_smile.gif, podpowiedzcie jeszcze cusik
zebranie jutro..........
cyd
marghe.
Mało Ci?
ja tam mam wrażenie,ze Ty sama masz w zanadrzu pare ciekawych pytań wink.gif
dawaj je
marghe.
no dobra.. (było juz czy nie?) - jak wygladają posiłki. Słodycze , owoce itp
amo
Dziekuje Cydorko za ten watek. Mi debiutujacej mamie przedszkolaka nawet to nie przyszlo do glowy!
Ciocia Magda
można by też poprosić o spotkania z osobami prowadzącymi zajęcia dodatkowe - pani od religii, rytmiki. Zapytać, czy te osoby przekazują w jakikolwiek sposób informacje o postępach/braku u dziecka (u nas nie icon_evil.gif ).

Ile pań zajmuje się daną grupą, jak rozwiązywane są kwestie zastępstwa, o której godzinie grupy się łączy? - u nas po południu codziennie inna pani, czasami lata nawet 20 dzieciaków w jednej sali.
.uzytkownik.usuniety.
Wygrzebuję na światło dzienne bo znowu na czasie. U nas zebranie 11.05.

A może by ten wątek przykleić?

Z
e_Ena
No i dla mnie jak najbardziej na czasie, za tydzień moje maluchy będą już przedszkolakami icon_wink.gif.
Ja pytałam jeszcze, co w przypadku kiedy rodzic nie może odebrać dziecka z przedszkola i przychdzi po dziecko ktoś obcy (babcia,wujek). Nie ma z tym problemu, pytają tylko dziecko czy zna tę osobę.
Zapomniałam zapytać, czy są jakieś wymogi co do ubrania/pantofli, czy tak jak było kiedyś w szkole, muszą być na specjalnej gumowej podeszwie, czy zwykłe zapinane pantofle wystarczą.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.