To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wrocław w jeden dzień

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

cydorka
No więc tak
mam możliwość przyjechania z mężem na jeden dzień do Wrocławia, będzie to niedziela- mąz ma jakieś wykłady na uczelni cały dzień.
No i tak się zastanawiam- z jednej strony mnie korci bo mam ochote sobie wreszcie na spokojnie starówke poogladac i połazić po Wrocku.

(Mimo to, ze jestem tu kilka razy w roku moj przyjazd wyglada zawsze tak samo pociag - uczelnia- wyrko bo padam jak pies pluto-uczelnia -pociag- wrocek to ja ogladam z okien komunikcji miejskiej)

Z dugiej jednak strony musze zabrac Janka, no i tu jest problem- jak bedzie ladna pogoda , mniejszy polazimy, cos gdzies zjemy (jak mi podpowiecie gdzie), sikac tyz moze na trawke:) ) no ale w obliczu pogody, która aktualnie spowiła większośc Polski moje plany .no troszki się zastanawiam- przeca nie bede z nim chodzic od knajpy do knajpy czy po muzeach?

No i właściwie ja w tej sprawie - podpowiedzcie jakieś miejsca gdzie moge z nim pójść na wypadek brzydkiej pogody, coś do obejrzenia, do zabawy, jakies miejsce do jedzenia

a Janek ma 3 lata

moze łatwiej mi bedzie podjąć decyzje czy jechać jak mi pomożecie skonstruowac plan B awaryjny ( plan A tyz jeszcze nie opracowany:))

zadanie brzmi mama + 3 latek we wrocławiu na jeden dzień a raczej przedpołudnie i wczesne po tak od 9-15-16
wersja A pogoda super
wersja B kiepściutko
wiem że mam ogromne wymagania wink.gif ale pomyślta kobitki, a moze jakies imprezy z okazji jutrzejszego dnia dziecka przeciagna sie do niedzieli?
cyd

P.S. aa no i zeby nikt nie pomyslal ze ja tak dziecko bede ciagnac 12 h w podrózy coby 6 h wrocka zaliczyć wink.gif , w sobote bede (alibo i nie jak sie rozmysle) w pod opolem, tam nocleg i rano do wrocka

a moja mama i tak uwaza ze ja malo zdrowa na umysle "dzieciaka bedziesz ciagac po Polsce"
Ila
Cyd, a nasze towarzystwo moze byc? icon_wink.gif
Chetnie sie Wami zaopiekujemy.
Napisz tylko prosze, czy o najblizsza niedziele chodzi.
cydorka
Ila tak o najbliższą czyli 5.06 ale........ jesu icon_redface.gif właściwie dopiero teraz jak odpisałaś to pomyślałam że , no żeby któs nie odebrał tego postu, prosby , no że ja chce się chce komus na głowe zwalić, zeby sie ktos mną zaopiekował, bosz mam nadzieje , ze ten mój post tak nie wygląda..................
aż mi sie goraco zrobiło ze ktos może pomyslec żem natręt, przepraszam,ze tak haotycznie pisze ale......... no zaskoczyłaś mnie - barzdo miło oczywiście ja nie myslałam............
dobra juz przestaje.........
Ila oczywiście, ze najmilsze dla mnie by było spedzenie tego czasu w doborowym towarzystwie, ja tylko nie chce klopotu robić, tak sobie z niemacka umyśliłam mam okazje to przyjade
a wrocławianki chciałam prosic o pomysły...........
baaardzo chetnie sie z Wami zobacze jeśli mogę


alem nakombinowała i tera będzie cydorka - sępiorka

cyd
Ila
Cyd, co Ty w ogole gadasz? My chetnie sie z Toba zobaczymy, moze jeszcze ktos dolaczy wink.gif
Gdyby nam nie pasowalo, to nie odpisalabym, dlatego pytam o date, bo akurat w najblizsza niedziele jeszcze nic nie planowalismy icon_biggrin.gif

Zaden natret ani sep icon_biggrin.gif Twoj post absolutnie tak nie wyglada icon_biggrin.gif

Czyli jestesmy umowieni? wink.gif
cydorka
ila ja bardzo chętnie baaardzo..............jesli naprawde Wam to nie sprawi kłopotu
dziekuje
cyd
marghe.
jak ja kocham Cyd.
Ila, weź ją jeszcze raz uspokój bo mi kobitka sanikowała icon_lol.gif
marghe.
jak ja kocham Cyd.
Ila, weź Ją jeszcze raz uspokój bo mi kobitka spanikowała icon_lol.gif ze sie narzuca.
skanna
Kurka, Cyd, musisz w tÄ™ niedzielÄ™, kiedy ja pracujÄ™ od 9.45 do 14.30 icon_sad.gif ?
No żesz kurka wodna. Jakby mi się udało wcześniej wyrwać, to będe do Ili dzwonić i Was tropić, ale nie obiecam.
anonimowy
ja tam nie musze icon_wink.gif tylko małzonowi to tego szkolenia nie zaorganizują w innem terminie
ale skanna ja tam moge i do Ciebie do pracy icon_lol.gif icon_lol.gif z dzieckiem przyjść icon_wink.gif niech zobaczy cioteczke skaneczke w akcjii
cyd
skanna
A wiesz, że to całkiem głupie nie jest?
O 11 i 12.30 mamy koncerty familijne. Janek trochę mały, ale koncerty są mimo wszystko na poziomie dziecięcym.
Proponuję to włączyć do planu B icon_biggrin.gif
cydorka
oczywista to ja ten gosc, a tak na serio skann ja nie chce robic klopotu a tym barzdiej coby sobie ktos plany zmienial przez moja osobe, alibo sie wyrywał czy cus
kochana jak uda Ci sie na chwilke po pracy to ja baardzo szczesliwa będę
a jak sie nie uda to bede miala pretekst coby na czerwcowych zajęciach wyskrobać jednak troche czasu i sie zobaczyc
cyd
skanna
O, to w najgorszym wypadku jesteśmy umówione na czerwiec. Ja po 17 mam już wolne, urlop, więc dysponuję czasem w ilościach niemalże nieograniczonych.
cydorka
ila widzisz juz 1 punkt programu pt koncert familijny mamy zalatwiony:)
cyd
Ila
My na ten koncert bardzo chetnie, sama zreszta niedawno podpytywalam Skanne, czy czegos przyjaznego dzieciom
nie maja, bo Tomek z Kamykiem chcial sie wybrac icon_wink.gif To w razie punktu B my tez z mila checia skorzystamy icon_biggrin.gif
Poza tym zorientujemy sie, co ciekawego w te niedziele we Wrocku proponuja. Cyd, postaramy sie, zebys sie z Jasiem nie nudzila icon_wink.gif
Doruśka
Jesli ja sie nadam to jestem chętna do wszelkiej współpracy icon_smile.gif)
Potwora
Ja z Maksiem jestem w niedzielę sama w domu. Jeżeli pogoda dopisze to może spotakmy się gdzieś w centrum? Jakiś park albo plac zabaw albo coś icon_wink.gif ?
cydorka
nie wiem jak bedzie z samochodem, nie wiem jak mój mąż to wszystko rozwiąże, decyzje o wyjeździe chwilowo zawieszam
mysle, że do jutra sie wszystko okaże
dam znać
cyd
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.