To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Niechorze

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ev
Wybieramy się latem do tego pensjonatu. Nigdy tam nie byliśmy i trochę mam obawy, czy będzie czysto, bezpiecznie itp.
Czy któraś z Was tam była?
semi
Jeśli podasz adres to przy najbliższym pobycie w Niechorzu chociaż z zewnątrz moge obejrzeć i dać znać, jakie robi wrażenie icon_smile.gif
Ev
CYTAT(emi)
Jeśli podasz adres to przy najbliższym pobycie w Niechorzu chociaż z zewnątrz moge obejrzeć i dać znać, jakie robi wrażenie icon_smile.gif

Super
semi
A, to ja juz wiem, obok mieszka mój wujek . wrażenie z zewnątrz jak najlepsze. Zadbane i czysto. Tuz obok główne zejście na plażę, centrum Niechorza, na przeciwko sympatyczny parczek, w którym upłynęły mi pierwsze lata dzieciństwa icon_smile.gif . AS Pik cieszy się doskonałą opinię, sądze, że pwoinno być jak najlepiej. Dobrej zabawy icon_smile.gif
Ev
Emi,
ślicznie dziękuję icon_biggrin.gif . Pojadę z trochę mniejszymi obawami
fajniutka mama
Pytanie do emi. Chodzi mi o ulicÄ™ PARKOWÄ„ tam wybierajÄ… siÄ™ moi rodzice na kwaterÄ™ prywatnÄ… czy od tej ulicy daleko jest do morza? i do centrum Niechorza?
Jeśli tu zaglądniesz to proszę o odpowiedz.

Edyta.
semi
Jestem. Ale nie umiem w tej chwili odpwiedzieć, nie pamiętam poprostu nazw wszystkich ulic. sprawdzę, dam znac. jak nie dzisiaj, to jutro.
semi
Własciwie centrum Niechorza, bardzo blisko plaży. Może Twoi rodzice spotkają się z Ev icon_wink.gif ?To ta sama okolica:). A, na stronie gminy Rewa - www.rewal.pl - mieli w czerwcu uruchomić interaktywną mapę miejscowości gminy, w tym Niechorza. Jesli już jest to możesz sobie sprawdzić, ale zapewniam, że wszędzie blisko i że to bardzo ładne miejsce.
fajniutka mama
Bardzo dziękuję emi:)
Martwię się jedynie tym,że to centrum Niechorza czyli duzo ludzi.
Ale moze bedzie fajnie.

Edyta.
semi
Wiesz, jak na centrum Niechorzza to naprawdę sympatyczne miejsce. A tak naprawde w czasie wakacji wszedzie jest duzo ludzi, ciężko znaleźć pensjonat, który byłby całkiem odizolowany od róznego rodzaju hałasów. Myślę, że rodzicom będzie się podobao, bo to atrakcyjna część miejscowości.
fajniutka mama
Emi jak bedziesz miała chwilke to napisz coś o Niechorzy. Co warto tam zobaczyć? Gdzie ewentualnie pojechac ?Rodzice będą mieli samochód więc nie powinno byc kłopotu.Acha jeszcze najważniejsze gdzie warto zjadać rybki?chodzi mi o jakieś super sprawdzone smażalnie ryb.

Za wszytsko bardzo Ci dziekuję.Napisz jak najwięcej info.

Edyta.
Ev
https://www.lewgoland.itn.pl/
https://www.niechorze.com/plany.htm

Emi,
a może się spotkamy?
fajniutka mama
Dzięki Ev za linki.Oby pogoda słoneczna dopisała.
W jakim terminie wybierasz siÄ™?

Edyta.
semi
Edyta, tego najważniejszego - czyli sprawdzonej smażalni - nie potrafię doradzić - ja sobie sama smażę icon_wink.gif Baaardzo dobrze słychać o smażalni "U Cywila" - ul. Mazowiecka chyba. Mój kuzyn - smakosz - najchętniej by stamtąd nie wychodzł, a i wczasowiczow zawsze dużo, więc pewnie faktycznie smacznie. Może dziewczyny, które tam były coś potrafią doradzić. W Niechorzu trzeba obejrzeć całe Niechorze icon_wink.gif . miejscowość malutka, sympatyczna, wiele się tam rodzice nie nachodzą. polecam spacer do Pogorzelicy, ładna trasa. W okolicznych miejscowościach - koniecznie Trzęsacz (oczywiście ruiny kościoła + działający, świeżo odbudowany, piękny kościółek w głębi miejscowości), Międzyzdroje - bo to zaledwie 40 czy 50 km, a ładne są, więc warto się przejechac (rezerwat żubrów i fantastyczny punkt widokowy przed miejscowością), my lubimy Świnoujście - kilkanascie km za Międzyzdrojami. I Kamień Pomorski oczywiście icon_biggrin.gif - żelazny punkt wszstkich wycieczek. polecam koncerty organowe w katedrze. I to chyba na tyle. A, dla turystow atrakcją jest jazda kolejka wąskotorową, może rodzicom też by się podobało. Stacyjka w centrum Niechorza. No i wypad na latarnię oczywiście! To już chyba naprawdę wszystko.
Ev, bardzo bym chciała, ale nie obiecuję - dla nas sezon to czas bardzo ciężkiej pracy i czasem nie mam nawet chwili, żeby usiąść, nie mówiąc o wyjściu na spacer. Ale daj prosze znać, kiedy jedziesz, może mi się uda wyrwac z kieratu icon_wink.gif i się umówimy icon_smile.gif
fajniutka mama
Emi a Ty w którym miejscu jesteś? Tez w Niechorzy?
Piszesz o kieracie icon_rolleyes.gif prowadzisz jakis punkt gastronomiczny?

Edyta.
semi
Pamiątki. W Niechorzu też, ale tak wogóle to w Kamieniu Pomorskim icon_smile.gif - mieszkam.
fajniutka mama
Emi:) w którym miejscu są te pamiatki?

Edyta.
semi
Ojoj, ciężko wytłumaczyć icon_smile.gif - Aleja Bursztynowa, w stronę Pogorzelicy po prawej stronie, taki ciąg handlowy przy duzym ośrodku, ktory nazywa się Zacisze. Dokładnie przed budynkiem Zacisze 14. Obok budki z lodami. Ale mnie tam często nie ma (jest pracownik ), bo w tygodniu prowadzę działalnośc w Kamieniu do 15, a jeśli jestem, to na pewno nas widac i słychać z daleka icon_biggrin.gif bo z bardzo hałasliwym Leosiem uszczęśliwionym niebotycznie tym jaki jest ważny icon_lol.gif .
fajniutka mama
Z tego co się zorientowałam Niechorze nie duże myślę,że rodzice dotrą do tego miejsca i poproszę ich aby zakupili u Ciebie jakąś pamiatkę.
Emi gdybyś chciała napisać coś jeszcze o Niechorzy jakies uwagi itp,to proszę pisz.

Edyta./
semi
Bardzo jesteś miła icon_wink.gif , ale w tym tłumie kioskow i kioseczków to mógłby byc kłopot icon_lol.gif . Niechorze wielkie nie jest, natomiast jest bardzo wiele róznego rodzaju punktów. Coś koło tysiąca.
Nie wiem, co Ci jeszcze podpowiedziec, myślę, że rodzice najlepiej się sami zorientują, na miejscu. Gdbyś miała jeszcze pytania, to pisz. Pozdrawiam ciepło i zyczę - rodzicom - miłego wypoczynku. Niechorze to fajne miejsce na wczasy. Na pewno będą się dobrze bawili.
Ev
Zmieniłam plany icon_biggrin.gif . Jedziemy na Mazury icon_biggrin.gif
fajniutka mama
Ev dlaczego? Coś nie tak z tym Niechorzem? Juz sama nie wiem czy tez nie zmienic planów?

Edyta.
Ev
Z Niechorzem pewnie wszystko w porządku, tylko z moim małżonem coś nie tak wink.gif On taki niezdecydowany icon_biggrin.gif
fajniutka mama
Uffffffffffffffff icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Na Mazurach tez pewnie fajnie choc ja nie lubiÄ™ stojacej wody icon_cool.gif no i nad morzem masz jod!

Edyta.
Dorka
A mi plaża w Niechorzu się nie podobała, taka raczej z tych bardziej zagospodarowanych i ucywilizowanych, bardzo blisko do centrum, nie za szeroka, poprzedzielana tymi ostrogami z pni drzew. To betonowe molo jakoś tak odstraszająco wygląda. Może dalej od centrum bardziej przyjaźnie to wygląda. Ale my byliśmy tam tylko na jednodniowej wycieczce. Jechaliśmy wąskotorówką z Trzesacza do Niechorza (dzieci do lat 4 bezpłatnie, potem bilety po 7zł). Ciuchcia retro była jeszcze w konserwacji, ale pewnie w sezonie już będzie.

Dzieciaki miały tylko dużo rodości jak kutry rybackie przywiozły flądry z połowu i wypakowywali "towar" na brzeg. Ciekawie te fląderki wygladją icon_lol.gif .
Smażoną rybkę zjedlismy w smażalni "U cywila" (też bardzo blisko plaży). Polecam, duży wybór ryb, dobrze usmazone, choć ceny chyba wyższe niż gdzie indziej.

Warto podjechać do Latarni morskiej (chyba można też dojść sapcerem). Naprawdę ładny widok na morze i okolicę. Dla dzieci atrakcja. Na wieżę ubierzcie sie cieplej, bo tam na ogół bardzo wieje i dlatego zimno jest.
fajniutka mama
Jestem wróciłam .
Zadowolona bardzo jestem z pobytu.
Nie udało mi sie spotkać z Emi bardzo tego żałuję.
Na rybke chodzilismy do smażalni Na fALI mają pyszna solę.
Plaża ok,szeroka piszczysta,do parku dwa kroki.
Polecam ul,Parkową.Ev jesli nie byłaś "Pod Lwem" to żałuj mieszkałybysmy obok ja na Parkowej 14
No i te gofry z bita śmietana i jagodami!
Za rok planuję spedzić tam ponownie wakacje.

Bardzo dziękuję Emi za info przed wyjazdem.

Polecam Niechorze!

Edyta.
semi
Ojej, jak ja się cieszę, że jesteś zadowolona:) . Tak się właśnie zastanawiałam, jak Ci się udał pobyt icon_smile.gif . Pozdrawiam słonecznie- u nas pogoda bajecznie piękna, pewni musiało być żal wyjeżdżać.
fajniutka mama
Emi cieszę sie ,ze się odezwałaś.
Tak żal było wyjeżdzać bardzo żal.
Szkoda ,ze nie dane było nam sie spotkać ale nadrobimy to. Chociaz nie jestem pewna czy Ciebie nie widziałam -pewnego dnia przechodząc była na stoisku bardzo ładna dziewczyna szczupły chłopak i 2 dzieci dziewczynka i chyba młodszy chłopczyk.Mozliwe ,ze to wasze stoisko bardzo wtedy spieszylismy się a nastepnego dnia był juz ktos inny dlatego nie zatrzymywałam się.
Teraz wiem jak daleko miała s do ul,Parkowej ,żeby mi sprawdzic ten dom jeszcze raz bardzooooooooooo dziękuję.
W przyszły roku zamierzam spędzic tam wakacje więc spotkamy się.

GorÄ…co polecam Niechorze!

Edyta.
Justina
Ja wybieram sie za parę dni właśnie do Niechorza. Rodzice bardzo zachwalali, więc jedziemy przekonac się na własne oczy, jaka to wspaniała miejscowość. Po przyjeździe zdam relacje icon_smile.gif
malflu
A ja mam pytanie czy ktoś będzie w Niechorzu od 14 sierpnia???? 41.gif
semi
Ja tylko jeszcze raz powtórzę <bo już to pewnie pisałam> że wg mnie Niechorze to bardzo sympatyczna miejscowość i świetnie się nadaje na wypoczynek. Baardzo lubię Niechorską plażę - szeroką, czystą. Polecam stronę gminy Rewal www.rewal.pl - tam w aktualnościach i na forum sporo cudnych zdjęć z tych okolic - w fotorelacji pogodowej. Dodam jeszcze, że w Niechorzu mieszka przesympatyczne i bardzo przeze mnie lubiane stworzenie - foka o wdzięcznym imieniu Depka. Udanych wakacji życze wszystkim odwiedzającym Wybrzeże Rewalskie. Gdyby ktoś miał jakieś pytania odnośnie tych okolic piszcie, postaram się odpowiedzieć.
Justina
Witam. Ja już wróciłam z urlopu w Niechorzu. Śliczna miejscowość. Najbardziej mi się podobała na całym Wybrzeżu Rewalskim. Ani za mała, ani za duża. Pogoda mi dopisała. Było w sam raz i na opalanie i na zwiedzanie. Jechałam ciuchcią wąskotorową, bo mąż nigdy czymś takim nie podróżował. Widziałam Depkę, cudna foczka i jak lubi popisywać się przed ludźmi. Widok z latarnii niesamowity. Szkoda, że nie udało nam podejść bliżej jeziora, ale powiedziano nam, że tam Rezerwat Ptaków i nie ma żadnego dojścia. Mieszkaliśmy w pensjonacie "Justynka". Może być. Za nieduże pieniądze blisko morza. Rybki jedlismy w roznych miejscach. Najlepsze lody są koło serca z kwiatów, a sałatka owocowa na przeciwko apteki, chyba restauracja Porto. Za to nie smakowała mi lazania w Mona Lisa. Kwestia gustu.
Morze za to w każdej miejscowości było cudne. Czy świeciło słońce, czy padał deszcz. Jak ja chciałabym tam wrócić, bo to moje miejsce na ziemi. Niestety szara rzeczywistość na to niepozwala. Gorąco polecam Niechorze icon_smile.gif
agnieszka18_1985
Witam:) wybieram sie niedlugo do Niechorza i chcialabym dowiedziec sie czy sa tu jakis dyskoteki, takie rstauracje cieawe, albo jakies puby??
semi
są dyskoteki i restauracje, typowego pubu brak, ale jest mnóstwo różnych lokali.
Dorcia25
Byłam w te wakacje z córką właśnie w Niechorzu icon_smile.gif podobało mi się - mieszkałyśmy w Jantarze . Fajnie tylko , że dla mnie to daleka podróż icon_sad.gif
jacek placek
Tez byłam w Niechorzu i pewnie jeszcze nie raz tam pojadę ,ffffajne miejsce icon_smile.gif
użytkownik usunięty
A my będziemy w lipcu przez tydzień. Nie wiem co nas naszło na polskie morze, ale strasznie się ciesze, bo od lat nie byłam. Mam pytanie czy da się tam gdzieś sensownie na windsurfingu popływać, czy raczej nie? Jeśli tak to czy na miejscu jest wypożyczalnia, czy brać swój sprzęt?
semi
brać swój sprzęt;). Ja nie pływam, ale kolega brata pływa, twierdzi, ze jest ok. Jesli wymienisz, jakie warunki muszą być spełnione żeby się sensownie dało popływac, to napiszę, czy sąicon_smile.gif.
użytkownik usunięty
Warunki to wiatr i brak falochronów oraz mała fala - ciężko chyba stwierdzić czy zaistnieją icon_smile.gif Tak czy siak jakoś cieszę się strasznie, że w końcu znów będę nad naszym morzem. No i podstawowe pytanie- gdzie mają dobrą smażoną fląderkę bo już za mną chodzi, od lat nie jadłam mniam.
semi
flÄ…dra-u Cywila.

falochrony są. trzeba trochę za latarnię pójśc żeby nie było;) - czyli samochodem do latarni, tam po kretych waskich schodach na dół, co samo w sobie jest ekscytującym przeżyciem:) i już się rozciągnie przed Wami plaża bez falochronów, bo to koniec miejscowości, potem kilka kilometrów nic nie ma, aż do Rewala,

W linku w mojej sygnaturze aktualne zdjęcia z Wybrzeża Rewalskiego-z Niechorza akurat najświeższa, z plaży własnie, falochrony prezentują się w całej okazałości;)

Wiatr jest niezawodny-zaledwie kilka dni w roku tu nie wieje:). Z falami róznie-w zależności od siły tego wiatru:)

A mogę spytać, gdzie będziecie? TZn. w jakim osrodku?

Ogólnie polecam Niechorze, to jedna z ładniejszych wg mnie miejscowości naszego wybrzeża (rewalskiego).
użytkownik usunięty
Będziemy Tutaj

Cieszę się, że fajne Niechorze, mam nadzieję, że pensjonat okaże się ok, najbardziej się zawsze stresuję, że moje dziecko (a teraz dzieci) będą męczące dla otoczenia, bo np. przyjedzie jakaś bezdzietna para i dostanie pokój obok naszego icon_smile.gif
semi
pensjonat znam z widzenia tylko, robi dobre wrażenie (pytałam, bo tam [połowa miejscowości to moja rodzina i znajomi, myślałam, ze moze coś więcej Ci napisze;)). A stres, ze będzie się przeszkadzało znam, chociaz ja mam parczej pozytywne doświadczenia-moje dzieci są bardzo hałaśliwe i jeszcze mi się nie zdarzyło, zeby to komuś przeszkadzał-tzn. w nocy śpią, ale w dzień sa głośne. Na pewno i u Was będzie dobrze:)
Auroka
Witam serdecznie ... to bedzie mój pierwszy post ...
Nie wiem czy ktokolwiek to przeczyta ... ale czytałam temat i teraz po prostu mnie to dotyczy ...
Planuje właśnie wyjazd do Niechorza i w sumie oczekuje rad z waszej strony - gdzie najlepiej się zatrzymać ... - w jakiej częsci Niechorza szukać noclegu ?
Nasza rodzinka to rodzice plus 8letnia córka ... planujemy wyjazd na początku sierpnia .
... jak na razie intersujemy się "Martin" https://www.niechorze.martin.ta.pl/ - tutaj sobie życzą za pokój 3-osobowy 230 złoty za dobę w sezonie i nie wiem czy to czasami nie za drogo ... lub na kwaterach prywatnych Wiszniewscy https://www.kwatera.republika.pl/galeria.htm tutaj według cennika za pokój chcą 140 złotych ????
Czy macie może orientację czy są to miejsca z dobrą czy złą reputacją ?
A może macie dla nas ciekawsze propozycje ... bo w sumie szukamy czegoś bliżej centrum , ale nie przy głównej ulicy ... coś raczej w nwoczesnym stylu , ale żeby nie było ciasno ... coś z placem zabaw i wolną przestrzenią ... z parkingiem na terenie ... no i żeby to nie było miejsce głośne , ale takie bardziej w klimatach rodzinnych !
Wiem że nie mamy zbyt wiele czasu - ale liczę na szybką odpowiedź ...
... z góry dziękuję za odpowiedź , a w razie dialogu to może przejdziemy na GG ...
semi
Nie znam zalinkowanych przez Ciebie pensjonatów. z opisu pierwszy prezentuje się zdecydowanie lepiej. Położenie mają świetne, blisko plazy i blisko centrum, w ładnej części Niechorza. Ceny kształtują się bardzo róznie, w zalezności od standartu pokoi. Możesz mieszkać i za 30 zł od osoby, w warunkach przeciętnych, ale bez komfortu. Konkretnej kwatery polecić nie umiem. ogólnie imo Niechorze to dobry wybór, ja je bardzo lubię. Sporo atrakcji (mam nadzieję, ze ruszy już zmodernizowana wąskotorówka) turystycznych, piękna plaża, molo, latarnia, a jednocześnie ładnie położone. Sąsiedni Rewal (moja rodzinna miejscowość) jest dla mnie za mało zielony, taki..betonowy. Udanego wypoczynku życzę.
Auroka
semi dziękuję za odpowiedź ...
Liczę jednak jeszcze na jakiś dialog , bo w sumie mielibyśmy parę pytań ... - bo prawdę mówiąc własnie w tym roku zastanawialiśmy się nad Niechorzem i Rewalem ... jednak jakoś poszło tak na Niechorze , ale bez specjalnego przekonania ...
A jak sie to ma w Rewalu - przynajmniej jeśli chodzi o ceny i standarty ... - bo biorąc pod uwagę 230 złotych za pokój w tym "Martin" to w porównaniu do zeszłego roku ; coś dużo ! ... W zeszłym roku byliśmy w Mrzeżynie o tutaj ---> https://www.izabela-mrzezyno.pl/viewpage.php?page_id=3 i za pokój płaciliśmy 160 złotych ... Czy tak poszły ceny ? ...
A wracając do Niechorza - to jakoś słabo z bazą w internecie tych wszystkich pensjonatów i domów gościnnych ... trzeba się naszukać żeby znaleźć cokolwiek interesującego ... Tragedia - zamiast jednej konkretnej bazy to propozycje porozrzucane po kilku róznych stronach icon_sad.gif ...
Czy może bywasz semi w Niechorzu - tak choćby przejazdem .... żeby zerknąć na ciekawe miejsca ( tzn. pensjonaty ) ?
Pozdrowionka i miłego dnia lub jak wieczoru to wieczoru icon_wink.gif
semi
w Niechorzu nie bywam. rodzice się wyprowadzili do Pobierowaz Rewala, więc tam mi po drodze. swoją droga polecam Pobierowo-nie wiem, czy nie ejst ładniejsze od Niechorza. troche mniej tych atrakcji turystycznych, ale sama miejscowość jest ładniejsza imo. Ceny-Mrzezyno to miejscowośc z innej półki;). wszystko zalezy od popularności danej miejscowości. mrzezyno nie jest az tak popularne więc i ceny niższe.

co do informacji turystycznej, zobacz tu:

www.rewal.pl
Auroka
A czy coś Ci wiadomo na ten temat .... https://www.otowakacje.pl/niechorze-dom-gos...duczek-id453101 To się nazywa Hajduczek - widać że małe to , ale już cena niższa ... choć w sumie zaczynamy się umacniać w wyborze tego "Martina" ... ale gdybyś coś wiedziała o tej kwaterze z linku to prosimy o info ... czy tam jest plac ? ... czy ta ul. Pocztowa to fajne miejsce ?
Z góry jeszcze raz dziękujemy za zainteresowanie ...
skiper10
Czy ktoś może coś powiedzieć na temat Penjonatu As w Niechorzu?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.