To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

O co pytać?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Sulichna
Pod koniec czerwca mamy pierwsze przedzerówkowe zebranie. Chciałabym zapytać bardziej doświadczone mamy o co pytać nauczyciela, co warto ustalić już na pierwszym zebraniu?
moko.
My na 1 spotkaniu ustalaliśmy(wstepnie) kwotę komitetu rodzicielskiego, kwotę wyprawki i propozycję ksiązek.
Sulichna
kwote komitetu rodzicielskiego? to można sobie dowolną ustalic? (Bianka bedzie chodzila do zerówki w szkole - nie wiem czy to ma jakieś znaczenie)
moko.
tak można my ustalaliśmy ze komitet wyniesie 40 zł. To sprawa grupy.
Sulichna
40 zł. na miesiąc, rok? (przepraszam jeśli to głupie pytanie, ale nie mam pojecia)
iff
Sulichna zerowka ?
ja mialam tak:
ustalilismy razem kwote na tzn komitet i byla to kwota na rok, bodajeze 30 zl
dodatkowo wyprawka co dziecko ma przyniesc do szkoly
w czercu mielismy juz zaproponowane podreczniki is ei na nie skladalismy
to bylo zebranie takie ogolne, bylo mowione jaki program bedzie co dzieci beda robily czego sie naucza, rodzice pytali o posilki, dojazd (u nas jest bus wiozacy dzieci) i to w zasadzie wszystko
iff
we wrzesniu dodatkowo chyba uzbezpieczenie plus ksiazka z angielskiego i do religii
moko.
Sulichna komitet płacisz raz na rok. Wyprawkę (to nie jest konieczność)my płaciliśmy raz na rok w wysokosci 50 zł. We wrześniu płaciliśmy ubezpieczenia(tez składka raz na rok- wysokośc w zależności od kwoty ubezpieczenia ok 25 zł.) no i za książki.
Ogólnie najwięcej pytan było czy dzieci będa miec organizowane wycieczki, wyjazdy, wyjścia różniaste itp- podpisywaliśmy zgodę na to, aby nasze dziecko brało udział w tym.
Następnie składaliśmy informacje (pisemnie) na temat kto jest i bedzie upoważniony do odbioru dziecka.
Acha i jeszcze wstępnie informowaliśmy jakimi zajęciami dodatkowymi jesteśmy zainteresowani(rytmika, logopedia,angielski itp)
Sulichna
dzięki, dziewczyny
moko.
16.VI o godz.17 mamy spotkanie organizacyjne 1 klasistów. WRESZCIE. Już spisuje liste pytań icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.