To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

strój dla pszczoły .Pomocy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

marghe.
zólta bluzka + żóta spodnica już są
na to naszyjÄ™ czarne paski z tasiemki

ale pojęcia nie mam jak zrobić czułki i skrzydła (nawet myslałam,zeby kupic rozowe w H&M i pomaplowac..ale wyszły icon_cry.gif )
pomocy
Ciocia Magda
czułki z folii aluminiowej.

skrzydła z witek wierzbowych i białych pończoch

icon_lol.gif

to tylko sugestie robocze
Arwena.
Albo z druta i pończoch. Ja miewałam chyba z zółtych.

Czułki -opaska z przytwierdzonymi czułkami z folii oplecionymi materiałem czarnym.
blaire
marghe, a na kiedy potrzebujesz?
marghe.
na 9 bodajże
dzis zajrze jeszcze do wypozyczalni

ps. ja mam 2 lewe ręce
Edi Zet :)
Zaraz pomyślę. Bez nerwacji.... icon_smile.gif
blaire
Marghe, ale taki grubszy drut jakbyś uformowała w skrzyrła i na niego naciągnęła żółte rajstopy lyb żółtą bibułę? A czułenka też z drutu, tylko czymś czarnym owiń.
marghe.
Wy chyba naprawde myslicie,ze ja wiem co z drutem zrobic

ja nawet nie wiem gdzie taki drut kupic icon_lol.gif a co dopiero skręcac go..
Arwena.
Hehe w sklepie z drutami? 06.gif
marghe.
pasmanteria znaczy sie ? icon_lol.gif
Arwena.
icon_lol.gif

Tak naprawdę to też nie wiem. icon_lol.gif icon_lol.gif
blaire
CYTAT(marg.)
Wy chyba naprawde myslicie,ze ja wiem co z drutem zrobic

ja nawet nie  wiem gdzie taki drut kupic  :lol:  a co dopiero skrÄ™cac go..


marghe, ja bym stawiała na sklepy z narzędziami itd... A drut już zakupiony formujesz odpowiednio. Ostatecznie pozostaje brystol i poprostu wycięcie skrzydełek z niego.
marghe.
o ja durna o brystolu nie pomyslałam icon_lol.gif icon_lol.gif
goÅ›
Dwa tygodnie temu miałam ten sam problem: z koszulką zrobiłam podobnie, kupilam żółtą i naszyłam czarną wstążkę, do tego czarne rajstopy; kupiłam też zwykłe cienkie błękitne rajstopki w celu naciągnięcia ich na drut wygięty w kształcie skrzydełek (rozwaliłam sobie palec, bo drut był twardy jak cholera i skrzydełek w finale nie było); pomysł z brystolem uważam za trafiony:) czułki zrobilam z czarnego brystolu: wycięłam opaskę razem z czułkami, spięłam zszywaczem i założyłam na główkę. Pszczółka (a raczej truteń) wyszła śliczna ale na przedstawieniu rozczuliwszy się obecnością rodziców nie wydusił z siebie ani słowa icon_lol.gif
[/list]
chojnol
Marg., koleżanka Julki miała na zabawie karnawałowej śliczny strój pszczółki. Jak chcesz zdjęcie to Ci podeślę, tylko podaj maila.
---
przerobiłam zdjęcie żeby nie było widać kto to i wstawiam icon_smile.gif
Może komuś się jeszcze przyda.

chojnol
Skrzydełka i spudniczkę można zrobić z krepy/krepiny czy jak to się tam nazywa (jak ją delikatnie zwilżysz na brzegu to się odbarwi i wyjdzie fajny efekt)
Elak
Jak chcesz to ja mogę pożyczyć i skrzydła i maskę icon_cool.gif
Moja mała była za pszczołę przebrana na bal karnawałowy.

Tylko musiałabyś mnie odwiedzić wink.gif
siłaczka
Michalina miała taki sam strój jak na zdjęciu. Pożyczany od pewnej forumowej koleżanki wink.gif ale na Gabę toto chyba nie wejdzie.. icon_confused.gif , skrzydła i czułki za to na pewno bedą dobre.
marghe.
Elak, eKachna dziekujÄ™ bardzo icon_smile.gif
kombinujemy z krepinÄ…, brysolem itp
dzieki ciotce Gaba ma całkiem profesjonalne czułki, musze je jeno jakoś umocowac icon_lol.gif
Ida.dorota
Mogę pożyczyć strój pszczoły, taki jak na zdjęciu, powinien wejść na Gabę, a skrzydła i czułki na pewno będą dobre. Jeśli się przyda, pisz na priv.
Ewcia!
skrzydełka robiłam z pergaminu, a dokładnie z kalki kreślarskiej, mocowanie (ramiączka) z gumy
wytrzymały już co najmniej trzy imprezy
Alucca
Stary wątek, ale ma taki sam problem. Tylko, że rolę pszczoły dostał chłopak. icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.