To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mendoza, Reverte - polecacie ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

a
Słyszałam różne opinie i chętnie wysłucham kolejnych wink.gif
addera
Polecam Reverte icon_biggrin.gif
Ja zaczęłam od "Szachownicy flamandzkiej" .
milly
a mnie nieco znudziła niestety, szczególnie koniec rozmyty niesamowicie.
goÅ›
Mendozę szczerze polecam, uśmialam się do łez choć humor specyficzny i niezbyt wyrafinowany (nie dla wrażliwych); wszystkie jego książki dostępne w Polsce idą łeb w łeb.

Szachownicy nie przebrnęłam...
adzia
"Klub Dumas" Reverte - coś wspaniałego icon_smile.gif Najfajniejsze jest to, że idą dwa wątki równolegle, a potem się okazuje...a nie, nie powiem, bo bym zepsuła przyjemność, ale warto, naprqawdę warto. Że już nie wspomnę o genialnym tłumaczeniu.
Villi
"Ostatnia bitwa templariusza" Reverte - genialna, a jakie ja potem myśli o księżach miałam icon_wink.gif I taka nostalgiczna Sewilla w tle...
Klub Dumas, Szachownica, Przygody kapitana Alatrsite też bardzo mi isę podobały. Cmentarzysko zaginionych statków też... aż do zakończenia, które strasznie mnie przygnębiło icon_sad.gif
brak czyli fiolka
ja jestem fanką Mendozy aczkolwiek język książki faktycznie specyficzny i nie każdemu może odpowiadać np. mój mąż po przeczytaniu kilku stron wymiękł, stwierdził że to jest beznadziejne i on nic nie rozumie icon_lol.gif
ale nie jest to tylko przypadłość męska bo mam kolegę który również pochłaniał każdą książkę Mendozy a jego żona nie bardzo icon_twisted.gif
Ja polecam, ale zanim kupisz może spróbuj przeczytać gdzieś fragment
pozdrawiam
Fiolka
Natalia
CYTAT(Villi)
"Ostatnia bitwa templariusza" Reverte - genialna, a jakie ja potem myśli o księżach miałam icon_wink.gif (


Ja tam też różne myśli miałam wink.gif
Reverte lubię, czytałam "Ostatnią bitwa templariusza" ,"Szachownicę flamandzką", "Królową Południa", teraz po poście adzi siegnę chyba po "Klub Dumas".
mamjuz
nie polecacie icon_razz.gif

do Mendozy sie przymierzałam , ale w koncu nie przeczytałam
Reverte tylko "Szachownica..." dośc dawno - mdła, płytka; śmieszna,banalna fabuła, koszmarny język = nuda, nuda, nuda icon_lol.gif
nigdy więcej
a
Dziękuję za wszystkie opinie. Chyba się skuszę icon_smile.gif
Dorka
Reverte polecam "Klub Dumas", "Szachownicę.." , "Cmentarzysko bezimiennych statków" mnie znudziło icon_confused.gif , "Ostatnia bitwa templariusza"- również miałam mieszane uczucia. Chyba jak dla mnie, nie wszystkie jego książki są na podobnym poziomie.
Chętnie przeczytałabym jeszcze "Królową południa" bo była chwalona.

Mendozy jeszcze nic nie czytałam, to nie mam zdania.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.